Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Takım işi

  Yazının Giriş Tarihi: 22.07.2020 12:27

  Bu girizgâhtan sonra konuyu Beşiktaş'a getirelim.

  Mevcut yönetim kurulu, belki de kulüp tarihinin en büyük farkıyla, bütün sandıklardan galip çıkarak göreve seçildi. Bu seçimin bir diğer önemli yanı, egemenlerin dayattığı adaya karşı kazanılmış olmasıdır. (Belki de biz öyle sandık!)

  Maalesef, yönetim kurulunu, göreve geldikten sonra bir arada görme şansımız olmadı. Bir arada görmeyi bırakın, her kafadan ayrı ses çıkıyor! Başkan farklı konuşuyor, Torunoğulları farklı... Urgancılar bir var bir yok. Dalgakıran sempatik; arada esip, yağıp, gürlüyor; o kadar! Geçmiş yönetimin kepâzelikleri belgelerle ortadayken, bu işlerin kulüp yararına üstüne gidilmesi, gün gibi âşikâr olan Fulya davasının sahiplenilmesi gibi "ince" mevzulara girmiyorum bile...

  Beşiktaş'a bu sezon yeni bir takım lâzım. Kulüplerine dönecek kiralıklar, kiradan dönecek topçular, mukâvelesi bitenler, çok para alıp az oynayanlar... Velhâsıl, takım kurma yolunda çok zorlu ama kesinlikle çözümü olan bir süreç bizi ve yönetim kurulunu bekliyor.

  Kendi aralarında takım olamayan bir yönetim kurulunun, böyle bir süreci nasıl yöneteceği sorusu hepimizin kafasını kurcalıyor.

  Ne diyeyim, Allah kolaylık versin(!)

  Sevgi ve saygılarımla...

  Yükleniyor..
  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar