Falcao canlı yayında ilk kez açıkladı

Galatasaray’ın Kolombiyalı oyuncusu Falcao, ESPN’in Kolombiya versiyonunda yayımlanan ESPN FC programına konuştu.

“Çoğu insan gibi anı yaşıyoruz. Aile olarak eğleniyoruz. Evde ev işleri yapıyoruz. Özel bir zaman. Meyve suyundan en iyi şekilde yararlanıyoruz. Birbirimizi daha yakından tanıyoruz. Benim için yemek pişirme gibi konularda öğrenme zamanı. Ayrıca temizlik yapıyorum. Bu bir yaşam öğretisi” ifadelerini kullandı.

Kendisine yedek aşçı diyen Falcao, “şu anda özel yemeklerde mutfağın bir parçasıyım ancak. Bir film gecesinden pizza ya da hamburger yapıyoruz. Daha özenli ya da sıkıcı şeyler olduğunda elimi sürmüyorum. Lorelei mutfakta hızlı ve yaratıcı. Yemekler ve menüler hiçbir yerden gelmiyor. Dışarıdan gelmiyor. Yemeklerini çok beğeniyorum. Çok iyi yapıyor” dedi.

Uzun saçlarını kesmesi için “kuaföre bir şans vermeliydim, sanırım işini iyi yaptı. Bir noktada saçlarımı tekrar uzun süre bırakmayı düşündüm, ama büyüdüğü an sinir bozucu. Ayrıca yeniden kesme riskini alamadım” açıklamasını yaptı.

Kızları ile ilişkisiyle ilgili olarak Kolombiyalı oyuncu, “üç kızla çok eğleniyorum. Bazen bana futbol oynamadığım için işsiz olduğumu düşünüyorlar. Annenin rolünü anlıyorum. Şapka çıkarıyorum” ifadelerini kullandı

Türkiye’ye uyumuyla ilgili Falcao; “Türkçe çok zor ve çok karmaşık. Muslera’nın Türkçesi beni çok etkiledi. Bir kelimeyi ancak yakalayabiliyorsunuz. Ancak öğrenmesi uzun zaman alır. İngilizce iletişim kuruyorum. Dışarı çıkıp fark edilmeden yürümek imkansız. Arjantin'de olduğu gibi burada da çok tutkulular. Burada ailecek çok mutluyuz" dedi.