Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Olcan Adın: ''Para pul umurumda değil''

  Trabzonspor’un orta alandaki başarılı ismi Olcan Adın, gündemdeki konularla ilgili olarak yakın çevresine dert yandı. “Para pul umrumda değil. Tek konsantrasyonum Trabzon” diye konuştu.
  Haber Giriş Tarihi: 29.12.2013 09:11
  Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2013 07:12
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Trab­zons­por’un or­ta alan­da­ki ba­şa­rı­lı is­mi Ol­can Adın’ın gün­dem­de­ki ko­nu­lar­la il­gi­li ola­rak ya­kın çev­re­si­ne dert yan­dı­ğı öğ­re­nil­di.

  ‘Ku­lü­büm­de çok mut­lu­yum’

  Bu se­zon için 875 bin eu­ro ga­ran­ti pa­ra ve 10 bin eu­ro maç ba­şı üc­ret alan Ol­can’ın Bor­do-Ma­vi­li ta­kım­da bu­lun­mak­tan do­la­yı son de­re­ce mut­lu ol­du­ğu­nu dile getirdiğ öğrenildi. Milli oyuncunun “Be­nim ku­lü­büm­den ne zam ta­le­bim var ne de baş­ka bir eko­no­mik bek­len­tim. Yö­ne­ti­mi­miz, her şe­yi dü­şü­nüp za­ten ye­ri­ne ge­ti­ri­yor. Tek der­dim Trab­zons­por’u hak et­ti­ği ba­şa­rı­la­ra ta­şı­mak. Pa­ra pul um­rum­da de­ğil” de­di­ği kay­de­dil­di. Adı Ga­la­ta­sa­ray’la anı­lan 28 ya­şın­da­ki oyun­cunun, “Ku­lü­büm­le 2015’e ka­dar söz­leş­mem var. Trab­zons­por gi­bi bir ca­mi­ada ol­mak­tan son de­re­ce mut­lu­yum. Tüm kon­san­tras­yo­num ta­kı­mın he­def­le­ni­len nok­ta­la­ra ulaş­ma­sın­da kat­kı sağ­la­mak üze­ri­ne” ifadelerini kullandığı belirtildi.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar