Fatih Tekke'den olay Icardi sözleri! 'Ben ondan daha yetenekliyim'

Trabzonspor‘un eski golcüsü Fatih Tekke, Galatasaray‘ın yıldızı Mauro Icardi için “Ben ondan daha yetenekliyim. Icardi inanılmaz iyi ama özellik olarak saydığın zaman tabi ki benden aşağıda kalır. Şimdi Galatasaraylılar kızacak bize ama gerçek bu” dedi.

2 Kasım 2023 Perşembe 17:20 - Güncelleme: 2 Kasım 2023 Perşembe 18:00

FUTBOL HABERLERİ I Trabzonspor’un unutulmaz golcüsü Fatih Tekke, Kuzey Eksperes’e çok özel açıklamalarda bulundu. Son olarak İstanbulspor’da teknik direktörlük görevinden ayrılan Tekke, Trabzonspor hayaline, kariyer planına ve Türk futboluna yönelik birçok soruya samimi cevaplar verdi.

TRABZONSPOR'DA TEKNİK DİREKTÖRLÜK

Trabzonspor’da bir teknik direktör değişimi yaşandığı zaman isminin Bordo-Mavili kulüp ile anılmasına rağmen bazı kesim tarafından ‘Bir gün mutlaka ama şu anda zamanı değil’ şeklindeki yorumlara cevap veren Tekke şu ifadeleri kullandı:

 “Bu cümleyi kuranlar ‘onu sevmiyorum’ diyordur belki de. Çok da önemli değil aslında. Bu Fatih Tekke’nin gelip gelmeme meselesi değil. Trabzonspor’un teknik adamı olacak bir insandaki aradığınız parametreler Fatih Tekke’de varsa Fatih Tekke olmalı. Yoksa Ahmet’te varsa Ahmet olmalı. Benimle ilgili aslında bildiğimiz ama anlayamadığım, anlamakta da hiç çaba göstermediğim yanlış bilgiye sahip veya kafasının arkasında soru işaretleri olan insanların genelde yönetici pozisyonunda olduğundan belki olumsuz düşünceleri olabilir.

Benim için çoğu yerde içerisinde akademisyen arkadaşlarım da var, ‘sen agresif davranırdın’ gibi ifadeler kullanıyorlar. Ben de ‘sandığınız gibi bir insan değilim’ diyorum. Şimdi zanlar üzerine bir Fatih Tekke düşüncesi var. Şucu bucu diyorlar, bir başkası namaz kılıyor diyor. Ben 7 yaşında neysem şu anda da böyleyim. Eksiklerim vardır elbet. Her gün kendimi geliştirmek için çaba sarf ediyorum.  Aman Trabzonspor beni hoca olarak tercih etsin diye ne düşüncem ne de niyetim var. Ben teknik adamlık yapmak istiyorum hedefimi zaten söylemiştim.

ABDULLAH AVCI VE TRABZONSPOR YORUMU

Bir gün hedef olarak Şampiyon Ligi finali Trabzonspor'da olursa bu beni çok mutlu eder ve Trabzonsporlu olduğumu her zaman her daim söylüyorum. İyi bir teknik adam nasıl olmalıdır sorusuna cevap verdiğinizde Allah'a sığınırım, bir şekilde beni bulmanız gerekiyor. Hiçbir şey olmasa dahi Trabzonspor açısından demiyorum görüş konuşma sohbet etmemiz gerekiyor. Bunu söylediğim için de kimse yanlış anlamasın.”

 “HER İŞİN ALTINDAN RAHATLIKLA KALKARIZ”

Tekke, Trabzonspor'a bir gün geldiğin zaman başarısız olma korkun olur mu? sorusuna şöyle yanıt verdi: “Benim hayatta korkularım çok net ve bellidir. Korkuyu tanımlamam da nettir. Allah'a karşı bir korkumuz var onun haricinde tedirgin olduğun, endişeli olduğun anlar her an olabilir. Trabzonspor değil, oynadığın herhangi bir hala saha maçında da yenilme endişesi duyabilirsin. Bu gayet normal bir şey. Kuracağım ekibimle beraber şuan her işin altından kalkabilecek seviyedeyiz diye düşünüyorum.”

“AVCI 3 GÜNDE 3 AYDA İŞLERİ YOLUNA KOYAMAZ”

Trabzonspor’da ikinci Abdullah Avcı dönemi yorumlayan Fatih Tekke, “Özellikle Alanya maçının ilk yarısını ben çok beğendim. Bir teknik adamın dokunuşunun 3-4 günde en fazla bu olabilir. Takım savunması gayet düzenli yapmaya çalıştı. Oyunu teknik adamlar kurgularken gazla mı çalışıyor. Bu takım bir organizasyonla mı çalışıyor? Gazla çalıştırdığı zaman bu ülkede gidebilir. Çok böyle giden de var. Ama organizasyonla yapmaya çalıştığınızda bu bir plan içermesi gerekiyor. Bunun içinde açık ve net benim açımdan süreye ihtiyaç var. Abdullah Avcı şampiyon teknik adam olarak gelmiş. 3 günde 3 ayda işleri yoluna koyması mümkün değil. O nedenle gerekli sabır kendisine gösterilmeli.” dedi.

“ONLARI YAKALAMA ŞANSIN YOKSA”

Fatih Tekke, Trabzonspor’un kadro kalitesini ve zirve ile aradaki puan farkını ise şöyle değerlendirdi: “Fenerbahçe ve Galatasaray’ı böyle giderse geçebilme şansımız var mı? Yok.  Ciddi performans sergiliyorlar. Fenerbahçe ve Galatasaray takımının kadro kalitesiyle, Trabzonspor'un bu seneki kadro kalitesi arasında çok büyük farklar var. O zaman başka bir şey planlamak lazım. Abdullah Avcı her şeyin farkında ve ona göre oyun planlamasını yapıyor. İnanıyorum ki ligin ikinci yarısında çok farklı bir takım ortaya çıkaracaktır. Fakat gelecek sezonun kadro yapılanmasını da şimdiden yapması lazım.”

“FEDAKARCA YÜKÜ OMUZLUYOR”

Başkan Ertuğrul Doğan ve yönetiminin çalışmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Başkan Ertuğrul Doğan için gerçek bir Trabzonsporlu diyebiliriz. Ben kendisiyle yüz yüze hiç oturup konuşmadım, sadece şampiyon olduktan sonra kendisini telefonla aradım. Yönetimindeki tanıdığım arkadaşlar, abiler vardı onları ve hocayı da aramıştım. Dışarıdan gördüğüm kadarıyla özellikle başkan olmadan önce çok ciddi fedakarlık yapan, bu sene ekonomik olarak çok ciddi fedakarlık yapan biri pozisyonunda.

Trabzonspor'da başkanlık yapmak da kolay bir şey değil, çok zor. Ben teknik adam olarak işin zorluğundan bahsettim, bunu bu zorluklar içerisine kat, yönetimsel de kat, tüm yük başkanın omuzlarının üzerinde. Doğru, çalışkan ve bilgili insanlarla yol alınması çok önemli. Başkan Doğan’da ekibini bu çatı altında kurdu ve yol alıyor.

Çünkü bu iş öyle herkesin ‘ben de biliyorum’ diyebileceği bir şey değil. Mesela teknik adamlık veya oyuncu… Burada güveneceği kişiyi, doğru insanı bulup ona güvenmeli. Onunla da sabırlı bir şekilde devam etmeli. Şu ana kadar sadece belki Abdullah hocanın ayrılışından sonra o da belki aynı şeyi söylemiş olabilir.  Başkan Doğan’ı iyi bir Trabzonsporlu, Trabzonspor'u düşünen onun için çaba harcayan emek harcayan biri diye tanımlayabilirim.”

“TRABZONLU OLMANIN ZORLUĞUNU HER TÜRLÜ YAŞADIK”

Fatih Tekke’nin parmakla gösterildiği hatta Türkiye'nin en iyisi olarak gösterildiği bir dönemde Trabzonspor Kaptanı olarak Lig kupasını kaldıramaması içinde bir ukde olarak kaldı mı? Bunun hüznünü yaşadınız mı?

Evet yaşadık. VAR olsaydı bugün biz daha fazla şampiyon olacaktık diyebilirim. 94-95,bazıları 95-96 diyor. Fenerbahçe’ye yenildiğimiz maç. Sonrasında benim dönemimde bana sorsan kadro belki de şampiyonluğa oynayacak kadro değildi ama 2003-2004, 2004-2005 arka arkaya iki sene. Orada da VAR sistemi olsa şampiyonluk elde edebilirdik. Trabzonlu olmanın bu ülkedeki zorluğunu biz her türlü yaşadık. Kendi şehrimizde mahallemizden başlıyor, normalde bu giderek hafiflemesi gerekirken, bizim Trabzonlu oyuncularda bu giderek ülke futbolundan milli takımlara, Avrupa’ya giderek baskı artıyor. Diğer İstanbul'da oynayan oyuncular için asla böyle bir şey söyleyemem. Orada daha rahat halka genişledikçe rahatlama oluyor. Biz de sıktıkça sıkıyoruz oradan çıkabilmek kolay bir şey değil.

“95-96 KADROSU ÇOK BAŞKAYDI”

Cem Papila faciası yaşanmıştı taraftarlar yürümüştü haksızlığa karşı.

Herkesin hatırladığı anlar var. O anlardan belki 100 tanesi normal, maç içerisinde oluyordu ama benim en çok üzüldüğüm 95-96 sezonunda şampiyonluğu kaybeden kadroydu. Çünkü o kadro gerçekten şampiyonluğu hak ediyordu. Çok kaliteli oyunculardan kuruluydu. O kadroda iyi diyebileceğimiz bir iki oyuncu var, diğerleri hepsi çok çok iyi oyuncu, özel oyuncuydu. Şimdi son kadrolar, bir önceki elimizden alınan şampiyonluktaki o kadroda (2020-2021), şampiyon olduğumuz kadro da çok iyi ama mesela özel oyuncu anlamında bence 1995-96 kadrosudur. Orada çok daha özel oyuncular vardı. O dönem ben de takım içerisindeydim ama hasta olduğum için o maçın kadrosunda yoktum.

“KALBİMİZ KIRILMIŞTI”

96’daki yenilgi sonrasındaki duyguların neydi, herkes anlatıyor bir ölüm bir sessizliği oldu mu?

Oradan bir tesislere gitmemiz var, insanlar şok içerisinde. Biz şoktayız, otobüs camları kırılmış. Aslında hepimizin kalbi kırılmıştı. Camlar bir şey değil, inanılmaz hayallerimiz kırıldı. Çünkü o sezon her oynadığımız maçta ilk yarım saat maçlar 3-0, 4-0 oluyor. Böyle inanılmaz bir takım, çok iyi bir takımdı. Ama nasibin ötesine de geçilemiyor. Yapacak da bir şey yok.

“AVRUPA’YA KİMSEYİ GÖTÜRMEM”

Avrupa'da önemli bir takım çalıştırırsan şu anda Trabzonspor'dan yanında kimi götürürsün?

Avrupa'da iyi bir takım çalıştırırsam Trabzonspor değil Türkiye'den hiç kimseyi almam... Kimi alabilirim ki. Ama yine de isim söylemem gerekirse Galatasaray’dan yabancı olarak belki Torreira’yı alabilirim. Yerli oyuncu olarak Kerem olabilir, Ferdi olur. Trabzonspor'dan Uğurcan olur ama ayaklarını daha iyi kullanması lazım. Uğurcan'ın şampiyon olduğumuz dönemdeki performansını, Uğurcan istese de bir daha sergileyebileceğini düşünmüyorum. Çünkü dünyada böyle bir örnek yok. Muhteşem ötesi bir şey. Bırakın da o çocuk bazen kötü oynasın ya ne olur. Şuan toparladı ve iyi oynamaya başladı. Allah nasip ederse inşallah uluslararası liglerde ve milli takımlarda çok iyi oynarsa istediği değeri bulacaktır.

EN İYİ ÜÇLÜ

Sana göre birlikte oynadığın en iyi üç oyuncu kim?

Yetenek olarak kimse kızmasın, ilk üçü karışık koyuyorum. Bence yetenek olarak Hami abi(Mandıralı) ben ve Ogün abiyi(Temizkanoğlu) oynadığım dönemlerde ilk üçe koyarım.

“ICARDI BENDEN AŞAĞIDA KALIR”

İcardi mi Fatih Tekke mi?

Ben ondan daha yetenekliyim. Icardi inanılmaz iyi ama özellik olarak saydığın zaman tabi ki benden aşağıda kalır. Şimdi Galatasaraylılar kızacak bize ama gerçek bu. Orada Torrera var Allah ona biraz hız biraz daha boy vermiş olsa bambaşka olurdu. Aynı şekilde Muslera var o da çok özel bir oyuncu. Fenerbahçe'den Tadic ve Ferdi var. İsmail Yüksek de son dönemde çok iyi.

“ANORTHOSİS MAÇINI UNUTMAM”

Trabzonspor'da en çok üzüldüğün veya seni mutlu eden olay neydi?

En üzüldüğüm maç olarak bakarsak Anorthosis maçıydı. Bu maçla ilgili bir anım da var. Hiç tanımadığım bir kişi telefonla beni arayıp görüşmek istedi. Maç öncesi bana “Lütfen yenilmeyin, yenilirseniz Trabzonspor sevgimi Avni Aker'e gömerim” demişti. Yaşıyorsa da ellerinden öpüyoruz. O maçta biri son dakikada, iki gol attım ama bir tanesini saymadılar. Son saniyede elendik. Ona çok üzülmüştüm. En sevindiğim maç olarak ise Trabzonspor'da her kazandığımız maç seviniyordum. Özellikle ilk oynadığım maçta yenmiştik, çok iyi oynamamıştım o maçta.

“ONLARLA OYNAMAK GÜZEL OLURDU

Bugün olsa efsane oyunculardan hangisiyle yan yana oynamak isterdiniz?

Şampiyon kadroları çok merak ediyorum. Ali Kemal abilerin, Şenol hocaların, Serdar abilerin dönemini. Mesela Tabut Ali abi var, onlardan sonraki dönem. Onlarla oynamak çok isterdim. Ben o döneme yetişemedim. Anlatıyorlar, bazen videolarını falan görüyoruz. Mesela Tabut Ali ile bir halı sahada maç yaptık. Keşke yapmasaydık(gülüyor). Ama yetenek çok fazlaymış. Ali Kemal hoca ile bir ara sahada durduk sakatlandı. Bir baktım bir sallandı, böyle bir çabukluk inanılmaz bir çabukluk onlarla oynamak isterdim.

“İŞKENCE ÇEKİYORDUM”

Birlikte oynamaktan en çok zevk aldığın oyuncu kimdi?

Ben işkence çekiyordum(gülüyor). Yetenek olarak ben o zaman gençtim ama Ogün abiler, Tolunay abi Abdullah abi, Şota, Ünal abi, Lemi abiler falan… Onlarla idman kalitesi inanılmazdı. Tabi o zaman gençtik öyle çok rahat değildik. Onlardan sonraki dönem biz geldik, biz biraz daha ön plana çıktık, o ön plana çıkmış olduğum durumda onlarla oynamış olsam çok daha keyifli olabilirdi.

“GÖKDENİZ İNANILMAZDI”

Gökdeniz de özel bir oyuncu, Allah'ı var. Gökdeniz'in inanılmaz bir top driblingi, patlaması vardı, o da çok özel. Onla da çok etki ettiğimiz maçlar var. Ama bana göre bir önceki az önce saydığım kadroda böyle özel oyuncu sayısı çok fazlaydı.

“ŞENOL GÜNEŞ DEĞİL BEN OLSAM AÇIK ARA ŞAMPİYON OLURDUK”

Efsane kadro şuan olsaydı şampiyonluğa oynar mıydı?

Hocası ben olsam açık ara şampiyon olurduk. Şenol Güneş değil. Topu rakibe vermeyeceğiz hiç. 90 dakika bizde top. Metin abiye ayıp olmasın ama kaleci şarttı o zaman, Kaleci alırdım. Belki bir stoper ve sağbek de alabilirdim o takıma. Alternatifler, yedek kulübesi falan hepsi Milli takım düzeyi. 11'de oynanan 8 tane futbolcu milli takıma gidiyordu.

EFSANE 11

Geçmişten bu zamana kadar senin de içinde olacağın 11 kim olur?

4-4-2 yapalım. Şenol hoca(Güneş), Turgay hoca(Semercioğlu), Necati hoca(Özçağlayan), Ogün abi(Temizkanoğlu), Abdullah abi(Ercan), İskender abi(Günen), Serdar abi(Bali), Ali Kemal hoca(Denizci), Fatih Tekke, Hami abi (Mandıralı), Şota. Orta sahamız biraz böyle defansif olacak ama topu vermezdik herhalde. Gökdeniz de olur ama yedekte dursun iyi bir alternatif.

“TRABZONSPOR İLE ŞAMPİYONLUK KUPASI KALDIRMAK ÇOK ÖZEL OLURDU”

Zenit ile UEFA kupasını kaldırdın Trabzonspor'da da lig kupasını kaldırsaydın hangisi senin için çok değerli olurdu?

 

UEFA kupası kazanmak, Süper Kupa kazanmak bir futbolcu için çok değerli şeyler. Ama Trabzonspor'da şampiyonluk kupası kaldırmak çok isterdim. Eğer kaldırmış olsaydım, Allah razı olsun herkes bizi efsane olarak görüyor ama o farkı da açabilirim.

“BU ŞEHRİN ÇOCUĞUYUZ!”

Yerli oyuncuların yabancı futbolcular karşısında değersizleştirilmesi için neler söylersin?

Türkiye'ye gelen yabancı oyuncuya ülkemizin çocuklarından daha farklı bakılıyor. Çok imtiyazlı daha fazla onlara sabır ve sevgi gösteriliyor. Sosyolojik olarak değerlendirelim. Mesela Fatih Tekke olarak ben Trabzonluyum, Trabzonsporluyum, sokaklarda geziyorum. Birçok kez gezmem de artık o sıradanlaşır ama yabancı oraya çıkmıyor. Sadece televizyonda görünüyor. Onu kafasında başka bir yere koyuyor, başka şekilde canlandırıyor. Bunun değişmesi için kulüplerin veya Türk oyuncularının yapması gerektiğinden daha çok sosyolojik bir durumu var diye düşünüyorum.

Bu şehrin çocuğuyuz. Birinin abisiyim, birinin kardeşiyim, birinin yeğeniyim ve burada çok ciddi mücadeleler verdik benim gibi bir sürü insan var. Bence onlar daha değerli hale getirilmek gerekiyor. Hami’si, Ali Kemal abisi, Fatih Tekke’si, Gökdeniz Karadeniz’i buraya hizmet etmiş oyuncusu. Ama bazıları öne geçmiştir, bazıları daha yeteneklidir, bazıları daha fazla katkı yapmıştır. Hepsi değerlidir. Bunların içerisinde sen yerlilerini yok sayamazsın saymamalısın bunları yüceltmelisin tabii ki hak edeni.

“FİZİKSEL KODLARIMIZ BU OYUNA UYGUN”

En büyük hayaliniz Şampiyonlar Ligi final oynamak olduğunu söylediniz. Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak değil de niye final oynamak ikincileri kimse hatırlamıyor?

Güzel bir soru. Maç bitmedi ki niye kupayı alamayacağımızı düşünüyorsun. Sen niye kendini ikinci yaptın ki? Sanki 8 yılda bir final oynuyoruz. Tarihimizde final oynamışlığımız var mı? Yok. Yarı final? Yok. Çeyrek final? O da yok. Aslında söylemek istediğim şey şu; Doğru şampiyon olma ihtimalimiz çok çok zor. Final oynama ihtimaliniz bu elit liglerde yaşanılan, oynanan oyun, futbolcu kalitesinden dolayı çok çok zor. Ama ben şuna inanıyorum biz sadece teknik adam ve oyuncu olarak değil, camia, kulüp, yönetenler ve personel olarak tüm hepsiyle beraber o organizasyonu yaptığınızda gerçekçiliğe uygun, belli bir süreci yaşadığınızda buraları görebilirsiniz diyorum. Trabzon sadece Trabzon değil. Türkiye'nin zihinsel kodları, fiziksel kodları bu oyuna, bu oyunu en iyi yapabilecek seviyeye uygun diyorum.

“YETENEKLERE DOKUNMAK İSTİYORUM”

Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için var mı bir hayalin. Fatih Tekke futbol akademisi gibi?

“Yine güzel soru. Böyle bir şeyi arzu ederim. Hatta böyle bir şey kafamda var. Bununla ilgili İstanbul'da ciddi ciddi konuştuğum insanlar da var. Bu işin başında ol, buraları organize et diyorlar.  Bu zor bir şey değil ama bunun da tabi ki ekonomik bir maliyeti olmalı. Ben şuna bakıyorum bir teknik adam olarak Trabzon, Trabzonspor özelinde ülkeye dünyaya futbol adına ne veriyorsun. Benim derdim, düşüncem bu. Yani düşünce olarak işi bu şekilde hayal ediyorum ve bunun için de güya kendimizce çalışmaya gayret ediyoruz. Bende bu verimli topraklardan çıkacak yeteneklere dokunmak istiyorum.”

İddia: Esad'a suikast Beşar Esad öldü mü?
İddia: Esad'a suikast Beşar Esad öldü mü?

İddia: Esad'a suikast Beşar Esad öldü mü?

En büyük rakibi böbreğini verdi
En büyük rakibi böbreğini verdi

En büyük rakibi böbreğini verdi

Del Piero da Kenan'a hasta! '10 numarayı verirdim'
Del Piero da Kenan'a hasta! '10 numarayı verirdim'

Del Piero da Kenan'a hasta! '10 numarayı verirdim'

İstanbulspor'dan yutulamayacak iddia
İstanbulspor'dan yutulamayacak iddia

İstanbulspor'dan yutulamayacak iddia

Olympiakos - Fenerbahçe Beko maç sonucu: 84-81
Olympiakos - Fenerbahçe Beko maç sonucu: 84-81

Olympiakos - Fenerbahçe Beko maç sonucu: 84-81

Fenerbahçe Alagöz Holding, EuroLeague Women'da finale yükseldi
Fenerbahçe Alagöz Holding, EuroLeague Women'da finale yükseldi

Fenerbahçe Alagöz Holding, EuroLeague Women'da finale yükseldi

Yabancı VAR nasıl çalışacak? Hollanda'dan kritik iddia: Türk VAR hakemi
Yabancı VAR nasıl çalışacak? Hollanda'dan kritik iddia: Türk VAR hakemi

Yabancı VAR nasıl çalışacak? Hollanda'dan kritik iddia: Türk VAR hakemi

Karagümrük-Fenerbahçe maçına ""Okan Buruk'un küfür ettiği"" Portekizli VAR
Karagümrük-Fenerbahçe maçına

Karagümrük-Fenerbahçe maçına ""Okan Buruk'un küfür ettiği"" Portekizli VAR

VAR'da bir skandal daha! ""Hakem komitesi VAR odasını izleyen gizli bir oda kurdu""
VAR'da bir skandal daha!

VAR'da bir skandal daha! ""Hakem komitesi VAR odasını izleyen gizli bir oda kurdu""

Suudi Arabistan'daki Süper Kupa finali ortalığı karıştırdı! Çok kelle gidecek
Suudi Arabistan'daki Süper Kupa finali ortalığı karıştırdı! Çok kelle gidecek

Suudi Arabistan'daki Süper Kupa finali ortalığı karıştırdı! Çok kelle gidecek

Ali Koç ifade verdi, çorap söküğü geliyor! Futbolcu ve hakemler itirafçı olacak
Ali Koç ifade verdi, çorap söküğü geliyor! Futbolcu ve hakemler itirafçı olacak

Ali Koç ifade verdi, çorap söküğü geliyor! Futbolcu ve hakemler itirafçı olacak

İlk raund 27 Nisan'da! Uğur Dündar gidiyor, yerine gelecek isim için savaş
İlk raund 27 Nisan'da! Uğur Dündar gidiyor, yerine gelecek isim için savaş

İlk raund 27 Nisan'da! Uğur Dündar gidiyor, yerine gelecek isim için savaş

Barış Alper, 18 milyon 833 bin euro'yu bir çırpıda çöpe attı! Aurier de işin içinde
Barış Alper, 18 milyon 833 bin euro'yu bir çırpıda çöpe attı! Aurier de işin içinde

Barış Alper, 18 milyon 833 bin euro'yu bir çırpıda çöpe attı! Aurier de işin içinde

Hummels&Savic karşılaştırması Beşiktaş'ta menajer ortağı scoutları gündeme getirdi
Hummels&Savic karşılaştırması Beşiktaş'ta menajer ortağı scoutları gündeme getirdi

Hummels&Savic karşılaştırması Beşiktaş'ta menajer ortağı scoutları gündeme getirdi

UEFA kavgayı başlatanları görmezden geldi! Cezayı Galatasaraylılara kesti
 UEFA kavgayı başlatanları görmezden geldi! Cezayı Galatasaraylılara kesti

UEFA kavgayı başlatanları görmezden geldi! Cezayı Galatasaraylılara kesti

Şili'de gündem Trabzonspor! ""Avcı'ya göre Alexis Sánchez mükemmel bir lider""
Şili'de gündem Trabzonspor!

Şili'de gündem Trabzonspor! ""Avcı'ya göre Alexis Sánchez mükemmel bir lider""

Fotospor off-shore liginin 3'üncü yıldızını da açıklıyor! ""Vergi ödemeyelim de...""
Fotospor off-shore liginin 3'üncü yıldızını da açıklıyor!

Fotospor off-shore liginin 3'üncü yıldızını da açıklıyor! ""Vergi ödemeyelim de...""

İran'ın yasa dışı bahis baronları Türkiye'de cirit atıyor! Yılda 200 milyon dolar
İran'ın yasa dışı bahis baronları Türkiye'de cirit atıyor! Yılda 200 milyon dolar

İran'ın yasa dışı bahis baronları Türkiye'de cirit atıyor! Yılda 200 milyon dolar

'Fatih Terim Fonu"" davasının Almanya ayağında hakim kararı! 1.4 milyon euro
'Fatih Terim Fonu

'Fatih Terim Fonu"" davasının Almanya ayağında hakim kararı! 1.4 milyon euro

Bir hakemin isyanı! ""Bu yıl VAR'da alınan kararlar siyasi dinamiklere bağlı""
Bir hakemin isyanı!

Bir hakemin isyanı! ""Bu yıl VAR'da alınan kararlar siyasi dinamiklere bağlı""