U16 Kızlar Gelişim Kampı’nın İlki Ankara’da Başladı

2020 yılında düzenlenecek Balkan Şampiyonası ve 2021 yılında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası öncesinde, Milli Takımların altyapı kadrosunu oluşturacak isimlerin belirlenmesinin hedeflendiği 16 Yaş Altı Kızlar Gelişim Kampı’nın ilki, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda başladı.

20 Kasım 2019 Çarşamba 16:54 | Son Güncelleme: 20 Kasım 2019 Çarşamba 16:55
U16 Kızlar Gelişim Kampı’nın İlki Ankara’da Başladı

Toplam 24 sporcunun yer aldığı hazırlık kampında; sporcular çalışmalarını Altyapı Kadın Voleybol Milli Takımları Koordinatörü Şahin Çatma eşliğinde sürdürüyor. 16 Yaş Altı Kızlar Gelişim Kampı’nın ilki, 23 Kasım tarihinde sona erecek.

16 Yaş Altı Kızlar Gelişim Kampı’nın ikincisi ise; Şubat ayında gerçekleşecek.

16 Yaş Altı Kızlar Gelişim Kampı’nda şu isimler yer alıyor:

NO ADI SOYADI D.TARİHİ KULÜBÜ
1 ESLEM YILMAZ 2007 ECZACIBAŞI
2 YAĞMUR GÖKDEMİR 2006 VAKIFBANK
3 DENİZ ÖZEN 2006 MARMARA AKADEMİ
4 BİANKA İLAYDA MUMCULAR 2006 ECZACIBAŞI
5 CEREN YAŞİN 2006 THY
6 DEFNE DEVRİM 2006 VAKIFBANK
7 ECE ESEPAŞA 2007 VAKIFBANK
8 ELİF DURU ÇALIŞ 2007 FENERBAHÇE
9 ELİF OĞUZ 2006 ECZACIBAŞI
10 EYLÜL BOZTEPE 2006 ECZACIBAŞI
11 EZGİ ÇINAR 2006 GELİŞİM
12 DEFNE ARTAN 2006 VAKIFBANK
13 CANSIN ŞENDİR 2006 ECZACIBAŞI
14 İLAYDA NAZ GERGEF 2006 ATAKENT ELİT
15 NİSAN EROĞUZ 2006 VAKIFBANK
16 SU RİMA AKAT 2006 FENERBAHÇE
17 TUANA ÖZARPACI 2006 GALATASARAY
18 IRMAK NAVRUZ 2006 FENERBAHÇE
19 ELİF NEHİR BÜYÜKARSLAN 2006 ECZACIBAŞI
20 ELİF NUR HÜRRÜYET 2006 VAKIFBANK
21 MİNA GÜNEŞ 2006 VAKIFBANK
22 LİZA SAFRANOVA 2006 VAKIFBANK
23 MERCAN SÜMER 2006 FENERBAHÇE
24 ZEYNEP KOÇ 2006 FENERBAHÇE

Kaynak: tvf

Balkan Şampiyonası
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 30 18 9 3 57 27 +30 63
2. Trabzonspor 30 17 10 3 68 33 +35 61
3. Demir Grup Sivasspor 30 15 9 6 50 33 +17 54
4. Galatasaray 30 14 10 6 49 29 +20 52
5. Beşiktaş 30 15 5 10 50 38 +12 50
6. Fenerbahçe 30 14 7 9 53 40 +13 49
7. Alanyaspor 30 13 9 8 53 33 +20 48
8. Göztepe 30 10 8 12 37 40 -3 38
9. Gaziantep Futbol Kulübü 30 9 11 10 42 46 -4 38
10. Antalyaspor 30 9 10 11 35 48 -13 37
11. Kasımpaşa 30 10 6 14 44 51 -7 36
12. Gençlerbirliği 30 8 8 14 35 49 -14 32
13. Yukatel Denizlispor 30 8 8 14 29 43 -14 32
14. İstikbal M. Kayserispor 30 8 7 15 36 65 -29 31
15. Konyaspor 30 6 12 12 25 40 -15 30
16. Btc Turk Yeni Malatyaspor 30 7 8 15 43 46 -3 29
17. Çaykur Rizespor 30 8 5 17 31 50 -19 29
18. MKE Ankaragücü 30 5 10 15 27 53 -26 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

31 . Hafta 07 Temmuz, Salı

18:30 clear.gif Gençlerbirliği - Fenerbahçe A.Ş.

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Yukatel Denizlispor


08 Temmuz, Çarşamba

18:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş.

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray A.Ş.

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - MKE Ankaragücü


09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor


32 . Hafta 11 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş - D G Grup Sivasspor

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Gençlerbirliği


12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »