Efeler Ligi Baraj Etabı Karşılaşmalarında İkinci Gün Sona Erdi

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi Baraj Etabı maçları, bugün (4 Nisan 2019, Perşembe), İzmir Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanan karşılaşmalar ile devam etti

05 Nisan 2019 Cuma 10:27 | Son Güncelleme: 05 Nisan 2019 Cuma 10:28
Efeler Ligi Baraj Etabı Karşılaşmalarında İkinci Gün Sona Erdi

Efeler Ligi Baraj Etabı karşılaşmalarında (4 Nisan 2019, Perşembe) alınan sonuçlar şöyle;

Jeopark Kula Bld. 0–3 İkbal Afyon Bld. Yüntaş

19-25 14-25 21-25
 

Arhavi Belediye 0–3 İnegöl Belediye

22-25 19-25 20-25
 

Efeler Ligi’nde Baraj Etabı üçüncü gün karşılaşmalarının programı şöyle;

TARİH SAAT MAÇ SALON
05 Nisan 2019 Cuma 13:00 Arhavi Bld. – Jeopark Kula Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
05 Nisan 2019 Cuma 15:00 İnegöl Belediye – İkbal Afyon Bld. Yüntaş Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
Baraj Etabı Statüsü:

I.Etap müsabakaları sonunda  Efeler Liginde 9., 10. 11 ve 12. sırayı alan takımlar I.Etaptaki puanlarını BARAJ ETABINA taşırlar. 4 Takım (9., 10. 11 ve 12.) 3’er günlük 2 devreli turnuva maçları oynayacaklardır. I.Etaptaki alınan puanlar ile 2 Turnuvadaki alınan puanların toplamı sonunda son iki sırayı alan (11. ve 12.) takımlar 1.lige düşerler.

Kaynak: tvf

Efeler Ligi
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 31 19 9 3 59 27 +32 66
2. Trabzonspor 31 17 11 3 70 35 +35 62
3. Demir Grup Sivasspor 31 15 9 7 50 34 +16 54
4. Beşiktaş 31 16 5 10 53 40 +13 53
5. Galatasaray 31 14 10 7 50 33 +17 52
6. Alanyaspor 31 14 9 8 57 34 +23 51
7. Fenerbahçe 31 14 8 9 54 41 +13 50
8. Gaziantep Futbol Kulübü 31 10 11 10 45 47 -2 41
9. Göztepe 31 10 9 12 39 42 -3 39
10. Antalyaspor 31 9 11 11 37 50 -13 38
11. Kasımpaşa 31 10 6 15 46 54 -8 36
12. Gençlerbirliği 31 8 9 14 36 50 -14 33
13. Btc Turk Yeni Malatyaspor 31 8 8 15 44 46 -2 32
14. Yukatel Denizlispor 31 8 8 15 29 45 -16 32
15. Çaykur Rizespor 31 9 5 17 34 52 -18 32
16. İstikbal M. Kayserispor 31 8 7 16 38 68 -30 31
17. Konyaspor 31 6 12 13 26 43 -17 30
18. MKE Ankaragücü 31 5 11 15 29 55 -26 26
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

32 . Hafta 12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »