SÜPER LİG
13.30 Hes Kablo Kayserispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
16.00 Atakaş Hatayspor - Kasımpaşa
16.00 Göztepe - Gaziantep FK
19.00 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
GALATASARAY
17.30 Sarı-kırmızılılar, Fenerbahçe derbisinin son provasını yapıp Florya Metin Oktay Tesisleri'nde maç saatini bekleyecek.
FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertliler, Galatasaray karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak Can Bartu Tesisleri'nde kampa girecek.
BEŞİKTAŞ
11.30 Siyah-beyazlılar yapacağı çalışmayla İttifak Holding Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
17.30 Takım, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Konya'ya hareket edecek.
18.30 Kafilenin Konya'ya varışı.
TFF 1'İNCİ LİG
14.00 Ümraniyespor - İstanbulspor
19.00 Bursaspor - Giresunspor
19.00 Akhisarspor - Balıkesirspor
MİSLİ.COM 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER
- İki ligde de 2'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.
BASKETBOL
- ING Basketbol Süper Ligi
13.00 Fenerbahçe Beko - OGM Ormanspor
15.15 Frutti Extra Bursaspor - Beşiktaş
17.30 Galatasaray - Anadolu Efes
VOLEYBOL
- Misli.com Sultanlar Ligi
13.00 Türk Hava Yolları - Kuzeyboru
14.00 Çan Gençlik Kale Spor - Beşiktaş
15.00 Karayolları - Sistem9 Yeşilyurt
15.00 Aydın B.Şehir Bld. - Beylikdüzü Vol. İht.
15.00 Galatasaray HDI Sigorta - İlbank
19.30 Nilüfer Bld. - Eczacıbaşı VitrA
YELKEN
- 19'uncu Turkcell Platinum Bosphorus Cup
12.00 - 17.00 Boğaz Yarışı
AVRUPA'DAN FUTBOL
14.00 Alaves - Getafe (Enes Ünal)
19.30 Schalke 04 - Werder Bremen (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu - Ömer Toprak)
26 EYLÜL CUMARTESİ
13:00 | Fenerbahçe vs OGM Orman Spor Kulübü | TİVİBU SPOR 2
13:30 | Kayserispor - BB Erzurumspor | beIN SPORTS HD 1
14:00 | Ümraniyespor - İstanbulspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1
14:00 | Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers | Nesine.com, S Sport 2
14:00 | Deportivo Alaves - Getafe | Nesine.com, Spor Smart
14:30 | Brighton & Hove Albion - Man United | S Sport
14:30 | Wycombe Wanderers - Swansea City | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
15:15 | Frutti Extra Bursaspor vs Beşiktaş Sompo Sigorta | TİVİBU SPOR
16:00 | Torino - Atalanta | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
16:00 | Hatayspor - Kasımpaşa | beIN SPORTS HD 1
16:00 | Göztepe - Gaziantep FK | beIN SPORTS HD 2
16:00 | Toulouse - Auxerre | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1
16:30 | Bayer Leverkusen - RB Leipzig | Nesine.com, S Sport 2
17:00 | Derby County - Blackburn Rovers | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 | Valencia - Huesca | Nesine.com, Spor Smart
17:00 | Crystal Palace - Everton | S Sport
17:30 | Galatasaray vs Anadolu Efes Spor Kulübü | TİVİBU SPOR 2
18:00 | Saint-Etienne - Rennes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
19:00 | Trabzonspor - Yeni Malatyaspor | beIN SPORTS HD 1
19:00 | Akhisarspor - Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz
19:00 | Bursaspor - Giresunspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 | Cagliari - Lazio | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
19:30 | Schalke 04 - Werder Bremen | Nesine.com, S Sport 2
19:30 | Elche - Real Sociedad | Nesine.com, Spor Smart
19:45 | Fortuna Sittard - AZ Alkmaar | Nesine.com, TİVİBU SPOR 2
21:45 | Inter - Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
21:45 | Gent - OH Leuven | Nesine.com, TİVİBU SPOR 2
22:00 | Real Betis - Real Madrid | Nesine.com, Spor Smart
22:00 | Burnley - Southampton | S Sport
22:00 | Marsilya - Metz | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
22:00 | Ajax - Vitesse | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3
23:00 | Boavista - Porto | Nesine.com, S Sport 2
04:00 | Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets | S Sport