TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

26 Eylül 2020 Cumartesi 09:42 | Son Güncelleme: 26 Eylül 2020 Cumartesi 09:45
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (26 Eylül 2020 Cumartesi)

SÜPER LİG

13.30 Hes Kablo Kayserispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

16.00 Atakaş Hatayspor - Kasımpaşa

16.00 Göztepe - Gaziantep FK

19.00 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

GALATASARAY

17.30 Sarı-kırmızılılar, Fenerbahçe derbisinin son provasını yapıp Florya Metin Oktay Tesisleri'nde maç saatini bekleyecek.

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertliler, Galatasaray karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak Can Bartu Tesisleri'nde kampa girecek.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlılar yapacağı çalışmayla İttifak Holding Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

17.30 Takım, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Konya'ya hareket edecek.

18.30 Kafilenin Konya'ya varışı.

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Ümraniyespor - İstanbulspor

19.00 Bursaspor - Giresunspor

19.00 Akhisarspor - Balıkesirspor

MİSLİ.COM 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER

- İki ligde de 2'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Fenerbahçe Beko - OGM Ormanspor

15.15 Frutti Extra Bursaspor - Beşiktaş

17.30 Galatasaray - Anadolu Efes

VOLEYBOL

- Misli.com Sultanlar Ligi

13.00    Türk Hava Yolları - Kuzeyboru

14.00    Çan Gençlik Kale Spor - Beşiktaş

15.00    Karayolları - Sistem9 Yeşilyurt

15.00    Aydın B.Şehir Bld. - Beylikdüzü Vol. İht.

15.00    Galatasaray HDI Sigorta - İlbank

19.30    Nilüfer Bld. - Eczacıbaşı VitrA

YELKEN

- 19'uncu Turkcell Platinum Bosphorus Cup

12.00 - 17.00 Boğaz Yarışı

AVRUPA'DAN FUTBOL

14.00 Alaves - Getafe (Enes Ünal)

19.30 Schalke 04 - Werder Bremen (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu - Ömer Toprak)

26 EYLÜL CUMARTESİ


 13:00 | Fenerbahçe vs OGM Orman Spor Kulübü | TİVİBU SPOR 2

 13:30 | Kayserispor - BB Erzurumspor | beIN SPORTS HD 1

 14:00 | Ümraniyespor - İstanbulspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

 14:00 | Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers  | Nesine.com, S Sport 2

 14:00 | Deportivo Alaves - Getafe | Nesine.com, Spor Smart

 14:30 | Brighton & Hove Albion - Man United | S Sport

 14:30 | Wycombe Wanderers - Swansea City | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 15:15 | Frutti Extra Bursaspor vs Beşiktaş Sompo Sigorta | TİVİBU SPOR

 16:00 | Torino - Atalanta | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 16:00 | Hatayspor - Kasımpaşa | beIN SPORTS HD 1

 16:00 | Göztepe - Gaziantep FK | beIN SPORTS HD 2

 16:00 | Toulouse - Auxerre | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1

 16:30 | Bayer Leverkusen - RB Leipzig | Nesine.com, S Sport 2

 17:00 | Derby County - Blackburn Rovers | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2

 17:00 | Valencia - Huesca | Nesine.com, Spor Smart

 17:00 | Crystal Palace - Everton | S Sport

 17:30 | Galatasaray vs Anadolu Efes Spor Kulübü | TİVİBU SPOR 2

18:00 | Saint-Etienne - Rennes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 19:00 | Trabzonspor - Yeni Malatyaspor | beIN SPORTS HD 1

 19:00 | Akhisarspor - Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz

 19:00 | Bursaspor - Giresunspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

 19:00 | Cagliari - Lazio | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 19:30 | Schalke 04 - Werder Bremen | Nesine.com, S Sport 2

 19:30 | Elche - Real Sociedad | Nesine.com, Spor Smart

 19:45 | Fortuna Sittard - AZ Alkmaar | Nesine.com, TİVİBU SPOR 2

 21:45 | Inter - Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 21:45 | Gent - OH Leuven | Nesine.com, TİVİBU SPOR 2

 22:00 | Real Betis - Real Madrid | Nesine.com, Spor Smart

 22:00 | Burnley - Southampton | S Sport

 22:00 | Marsilya - Metz | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 22:00 | Ajax - Vitesse | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3

 23:00 | Boavista - Porto | Nesine.com, S Sport 2

 04:00 | Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets | S Sport

Kaynak: dha - sahadan.com

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 +2 8
5. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
6. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
11. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
12. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
13. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
14. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Trabzonspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
19. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »