TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (25 Ocak Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

25 Ocak 2020 Cumartesi 10:49 | Son Güncelleme: 25 Ocak 2020 Cumartesi 10:53
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (25 Ocak Cumartesi)

SÜPER LİG

14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor - MKE Ankaragücü

17.00 Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor

20.00 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir

BEŞİKTAŞ

11.00 Siyah beyazlılarda, Göztepe maçının hazırlıkları sona erecek.

15.00 Takım İzmir'e gidecek.

15.40 Kafilenin İzmir'de karşılanması.

16.00 Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, İzmir Bornova'da No1903 kafenin açılışına katılacak.

GALATASARAY

- Sarı kırmızılılar, İttifak Holding Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.00 Takım, uçakla Konya'ya hareket edecek.

17.00 Sarı-kırmızılı kafilenin Konya'da karşılanışı.

TRABZONSPOR

- Bordo mavililer günü izinli geçirecek.

MİLLİ TAKIM

13.00 A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzmir Torbalı'da Altınordu Futbol Kulübü'nün Metin Oktay Yerleşkesi'ni ziyaret edecek. Güneş, daha sonra TFF 1'inci Lig'de saat 19.00'da Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda oynanacak Altay - İstanbulspor maçını izleyecek.

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Giresunspor - Cesar Grup Ümraniyespor

16.30 Osmanlıspor - Keçiörengücü

19.00 Altay - İstanbulspor

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER

- İki ligde de 20'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Doğa Sigorta

15.15 Sigortam.net İTÜ Basket - TOFAŞ

17.30 Frutti Extra Bursaspor - Darüşşafaka Tekfen

20.00 Teksüt Bandırma - OGM Ormanspor

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Çankaya Üniversitesi

14.00 OGM Ormanspor - Samsun Canik Belediyespor

14.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - İzmit Belediyespor

16.00 BOTAŞ - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

16.00 Fenerbahçe Opet - Beşiktaş

- AXA Sigorta Efeler Ligi

13.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Arkas Spor

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Sorgun Belediyespor

14.00 Arhavi Voleybol - Spor Toto

15.30 Tokat Belediye Plevne - Galatasaray HDI Sigorta

16.00 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası

 

SATRANÇ

17.00 Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen 'Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası' sona erecek.

AVRUPA'DAN FUTBOL

15.45 Brentford - Leicester City (Çağlar Söyüncü - Federasyon Kupası)

17.30 Union Berlin - Augsburg (Yunus Mallı)

20.30 Bayern Münih - Schalke 04 (Ozan Kabak - Ahmed Kutucu)

21.45 Heracles - Feyenoord (Orkun Kökçü)

23.00 Sevilla - Granada (İsmail Köybaşı)

 

13:00 Tivibu Spor - Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (Canlı)
13:00 Tivibu Spor - Bahçeşehir Klj - Galatasaray (Canlı)

14:00 beIN Sports MAX 1 - Giresunspor - Ümraniyespor (Canlı)
14:00 beIN Sports 2 - Kayserispor - Ankaragücü (Canlı)
15:00 Smart Spor - Espanyol - Athletic Bilbao (Canlı)

15:15 Tivibu Spor - İTÜ - Tofaş (Canlı)
16:30 beIN Sports MAX 1 - Osmanlıspor - Keçiörengücü (Canlı)
17:00 beIN Sports 1 - Kasımpaşa - A.Alanyaspor (Canlı)
17:00 beIN Sports 3 - Spal - Bologna (Canlı)
17:00 beIN Sports MAX 2 - Lens - Clermont (Canlı)
17:30 S Sport 2 - E.Frankfurt - Leipzig (Canlı)
17:30 S Sport Plus - B.M.Gladbach - Mainz (Canlı)

17:30 Tivibu Spor 2 - Bursaspor - Darüşşafaka (Canlı)
18:00 Smart Spor - Valencia - Barcelona (Canlı)
19:00 beIN Sports MAX 1 - Altay - İstanbulspor (Canlı)
19:30 beIN Sports 3 - Marsilya - Angers (Canlı)

20:00 Tivibu Spor 2 - Teksüt Bandırma - OGM Orman (Canlı)
20:00 beIN Sports 4 - Fiorentina - Genoa (Canlı)
20:00 beIN Sports 1 - Fenerbahçe - M.Başakşehir (Canlı)
20:30 Smart Spor - Alaves - Villarreal (Canlı)
20:30 S Sport 2 - Bayern Münih - Schalke 04 (Canlı)
22:00 beIN Sports MAX 1 - St.Etienne - Nimes (Canlı)
22:00 beIN Sports 4 - Monaco - Strasbourg (Canlı)
22:30 S Sport Plus - Gent - Genk (Canlı)
22:45 beIN Sports 3 - Torino - Atalanta (Canlı)
23:00 Smart Spor - Sevilla - Granada (Canlı)

Kaynak: dha - sahadan.com

25 Ocak Cumartesi spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6
2. Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6
3. Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4
4. Fatih Karagümrük 2 1 1 0 5 2 +3 4
5. Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
6. Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
7. Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8. Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9. Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10. B.B Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11. DG Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12. Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13. Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14. Gaziantep FC 2 0 1 1 3 5 -2 1
15. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
16. Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
17. Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18. Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1
19. MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21. Medipol Başakşehir 2 0 0 2 0 4 -4 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

3 . Hafta 25 Eylül, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir


26 Eylül, Cumartesi

13:30 clear.gif Kayserispor - BB Erzurumspor

16:00 clear.gif Hatayspor - Kasımpaşa

16:00 clear.gif Göztepe - Gaziantep FC

19:00 clear.gif Trabzonspor - Yeni Malatyaspor


27 Eylül, Pazar

13:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Alanyaspor

16:00 clear.gif DG Sivasspor - MKE Ankaragücü

16:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş

19:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


28 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor - Denizlispor


4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »