TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Eylül 2020 Perşembe)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

24 Eylül 2020 Perşembe 09:37 | Son Güncelleme: 24 Eylül 2020 Perşembe 09:40
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Eylül 2020 Perşembe)

TEMSİLCİLERİMİZ AVRUPA LİGİ'NDE TUR PEŞİNDE

20.00 Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3'üncü Ön Eleme Turu'nda Portekiz ekibi Rio Ave'yi ağırlayacak.

20.00 Aynı kupadaki temsilcilerimizden Alanyaspor, Norveç'te Rosenborg karşısında tur arayacak.

21.00 Galatasaray ise sahasında Hırvat takımı Hajduk Split ile karşı karşıya gelecek.

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertliler, Galatasaray derbisinin hazırlıklarına yapacağı idmanla devam edecek.

TRABZONSPOR

- Bordo-mavili takım, yapacağı antrenmanla Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

TAHKİM KURULU VE PFDK

- Tahkim Kurulu ve Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklanacak.

UEFA SÜPER KUPA

22.00 Bayern Münih - Sevilla

UEFA AVRUPA LİGİ 3'ÜNCÜ ELEME TURU

- Kupada 34 karşılaşma oynanacak.

24 EYLÜL PERŞEMBE

 07:00 | Sabah Sporu | A Spor

 10:00 | Spor Bülteni | TRT Spor

 11:00 | Spor Manşet | TRT Spor

 11:00 | Bire Bir Futbol | A Spor

 12:00 | Spor Ajansı | A Spor

 14:00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

 16:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

 16:00 | Transfer Hattı | A Spor

 18:00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber, beIN Sports 1

 19:00 | Avrupa Ligi Özel | TRT Spor

 19:55 | Rosenborg - Alanyaspor | TRT Spor

 20:00 | Beşiktaş - Rio Ave | Spor Smart 20. Kanal

 21:00 | Galatasaray - Hajduk Split | Spor Smart

 21:45 | Lincoln City - Liverpool | beIN Sports 4

 21:45 | Manchester City - Bournemouth | beIN Sports 3

 22:00 | Bayern Münih - Sevilla | beIN Sports Haber, beIN Sports 1

 22:00 | Avrupa Ligi Özel | A Spor

 03:30 | Miami Heat - Boston Celtics | S Sport

Kaynak: dha - sahadan.com

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 +2 8
5. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
6. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
11. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
12. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
13. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
14. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Trabzonspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
19. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »