TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Kasım 2020 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

21 Kasım 2020 Cumartesi 09:53 | Son Güncelleme: 21 Kasım 2020 Cumartesi 09:54
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Kasım 2020 Cumartesi)

SÜPER LİG

13:30 Fatih Karagümrük- Demir Grup Sivasspor

16:00 Gençlerbirliği - Fenerbahçe

16:00 Yukatel Denizlispor - Gaziantep FK

19:00 Beşiktaş - Medipol Başakşehir

TFF 1. LİG

13:30 Altınordu - İstanbulspor

13:30 Boluspor - Ankaraspor

16:00 Bursaspor - Adanaspor

19:00 Giresunspor - Samsunspor

BASKETBOL

-ING BSL-

13:00 OGM Orman Spor Kulübü - Darüşşafaka Spor Kulübü

15:15 Pınar Karşıyaka Spor Kulübü - M.Y. Afyon Bld

17:30 Galatasaray - Türk Telekom Basketbol Kulübü

20:00 Fethiye Belediye Basketbol Kulübü - Petkim Spor

-Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi-

13:00 Samsun Canik Belediye Spor Kulübü - Orman G.

14:00 Elazığ İl Özel İdare Basketbol - Kayseri BB

15:00 Çukurova - Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

15:15 İzmit Belediye Spor Kulübü - Galatasaray

17:30 Fenerbahçe - Botaş

VOLEYBOL

-AXA Sigorta Efeler Ligi-

13:00 Arhavi Voleybol - Tokat Belediye Plevne

16:00 Bursa B.Şehir Bld. - İstanbul BBSK

16:00 Sorgun Bld. - Fenerbahçe HDI Sigorta

-Misli.com Sultanlar Ligi-

14:00 VakıfBank - Türk Hava Yolları

17:00 Beşiktaş - Nilüfer Bld.

21 KASIM CUMARTESİ

 13:00 | OGM Orman - Darüşşafaka Tekfen | Nesine.com

 13:30 | Boluspor - Ankaraspor | beIN Sports MAX 2
 13:30 | Altınordu - İstanbulspor | beIN Sports MAX 1

 13:30 | Karagümrük - Sivasspor | beIN Sports 2

 15:00 | Fortuna Düsseldorg - Sandhausen | S Sport 2

 15:15 | Pınar Karşıyaka - HDI Sigorta Afyon | TRT Spor 2

 15:30 | Newcastle United - Chelsea | S Sport

 15:30 | Bournemouth - Reading | beIN Sports MAX 2

 16:00 | Bursaspor - Adanaspor | TRT Spor

 16:00 | Levante - Elche | Spor Smart

 16:00 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | beIN Sports 1

 16:00 | Denizlispor - Gaziantep FK | beIN Sports 2

 17:00 | Crotone - Lazio | beIN Sports 3

 17:30 | Galatasaray - Türk Telekom | TRT Spor 2

 17:30 | Borussia Mönchengladbach - Augsburg | A Spor

 17:30 | Schalke 04 - Wolfsburg | Nesine.com

 17:30 | Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen | Nesine.com

 17:30 | Bayern Münih - Werder Bremen | S Sport 2

 17:30 | Hoffenheim - Stuttgart | Nesine.com

 18:00 | Millwall - Cardiff City | beIN Sports 4

 18:00 | Aston Villa - Brighton Hove & Albion | S Sport

 18:15 | Villarreal - Real Madrid | Spor Smart

 19:00 | Beşiktaş - Başakşehir | beIN Sports 1

 19:00 | Brest - St. Etienne | beIN Sports MAX 2

 19:00 | Giresunspor - Samsunspor | beIN Sports MAX 1

 20:00 | Spezia - Atalanta | beIN Sports 3

 20:00 | LH Fethiye Bld. - Aliağa Petkim | Nesine.com

 20:30 | Olympiakos - Panathinaikos | Nesine.com

 20:30 | Sevilla - Celta Vigo | Spor Smart

 20:30 | Eintracht Frankfurt - RB Leipzig | S Sport 2

 20:30 | Tottenham Hotspur - Manchester City | S Sport

 22:30 | Hertha Berlin - Borussia Dortmund | S Sport 2

 22:45 | Juventus - Cagliari | beIN Sports 3

 23:00 | Atletico Madrid - Barcelona | Spor Smart

 23:00 | Manchester United - West Bromwich Albion | S Sport

 

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 8 6 2 0 18 3 +15 20
2. Fenerbahçe 9 6 2 1 17 9 +8 20
3. Galatasaray 9 5 2 2 12 7 +5 17
4. Gaziantep FC 9 3 5 1 13 11 +2 14
5. Fatih Karagümrük 9 3 4 2 17 11 +6 13
6. Medipol Başakşehir 9 4 1 4 13 12 +1 13
7. Beşiktaş 8 4 1 3 13 14 -1 13
8. Konyaspor 8 3 3 2 10 6 +4 12
9. Çaykur Rizespor 8 3 3 2 12 10 +2 12
10. Kasımpaşa 9 3 3 3 11 10 +1 12
11. Hatayspor 7 3 3 1 7 9 -2 12
12. Göztepe 8 2 5 1 14 9 +5 11
13. Yeni Malatyaspor 8 3 2 3 8 10 -2 11
14. DG Sivasspor 8 2 3 3 8 10 -2 9
15. Trabzonspor 9 2 3 4 11 15 -4 9
16. Antalyaspor 9 2 3 4 9 14 -5 9
17. B.B Erzurumspor 8 2 2 4 9 13 -4 8
18. Kayserispor 8 2 1 5 5 11 -6 7
19. Denizlispor 8 1 2 5 5 13 -8 5
20. Gençlerbirliği 8 1 2 5 6 14 -8 5
21. MKE Ankaragücü 7 0 2 5 7 14 -7 2
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

10 . Hafta 27 Kasım, Cuma

19:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor


28 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Gaziantep FC - Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Denizlispor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Galatasaray


29 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif BB Erzurumspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Konyaspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş


30 Kasım, Pazartesi

19:30 clear.gif Kayserispor - Fatih Karagümrük


11 . Hafta 04 Aralık, Cuma

19:30 clear.gif Beşiktaş - Kasımpaşa


05 Aralık, Cumartesi

13:30 clear.gif Göztepe - Kayserispor

13:30 clear.gif Gençlerbirliği - Alanyas

16:00 clear.gif Konyaspor - BB Erzurumspor

16:00 clear.gif Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Galatasaray - Hatayspor


06 Aralık, Pazar

13:30 clear.gif Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Antalyaspor - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Denizlispor - Fenerbahçe


07 Aralık, Pazartesi

19:30 clear.gif Trabzonspor - DG Sivasspor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »