TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

19 Eylül 2020 Cumartesi 11:41 | Son Güncelleme: 19 Eylül 2020 Cumartesi 11:43
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (19 Eylül 2020 Cumartesi)

SÜPER LİG

13.30 Gençlerbirliği - İttifak Holding Konyaspor

16.00 Yukatel Denizlispor - Trabzonspor

19.00 Aytemiz Alanyaspor - Hes Kablo Kayserispor

19.00 Beşiktaş - Fraport TAV Antalyaspor

GALATASARAY

17.30 Sarı-kırmızılılar, Başakşehir FK karşılaşması öncesi son antrenmanını yapıp Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girecek.

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertli takım, Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

19.00 Turuncu-lacivertliler Galatasaray mücadelesi öncesi son provasını yapacak, ardından kampa girecek.

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Akhisarspor

14.00 Tuzlaspor - Balıkesirspor

19.00 Altınordu - Bursaspor

VOLEYBOL

- Misli.com Sultanlar Ligi

12.00 Karayolları - Kuzeyboru

14.00 PTT - Sistem9 Yeşilyurt

14.00 Çan Gençlik Kalespor - Beylikdüzü Voleybol İhtisas

15.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor - İlbank

18.00 Nilüfer Belediyespor - Beşiktaş

19.00 Türk Hava Yolları - VakıfBank

- AXA Sigorta Efeler Ligi

15.00 Arkas Spor - Ziraat Bankkart

16.00 İnegöl Belediyespor - Bursa Büyükşehir Belediyespor

16.30 Halkbank - Solhanspor

DÜNYA RALLİ ŞAMPİYONASI

- Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen 2020 FIA Dünya Ralli Şampiyonası'nın 5'inci yarışı olan Türkiye Rallisi, Marmaris'te devam ediyor.

ATLETİZM

- 73'üncü Balkan Büyükler Atletizm Şampiyonası, Romanya'da başlıyor. Yarışmalarda milli takımımız 36 atletle boy gösterecek.

AVRUPA'DAN FUTBOL

16.30 Werder Bremen - Hertha Berlin (Ömer Toprak)

19.30 Getafe - Osasuna (Enes Ünal)

21.45 Hellas Verona - Roma (Mert Çetin - Cengiz Ünder)

22.00 Celta Vigo - Valencia (Emre Mor, Okay Yokuşlu)

9 EYLÜL CUMARTESİ

 13:30 | Gençlerbirliği - Konyaspor | beIN SPORTS 2 

 14:00 | Bandırmaspor - Akhisarspor | TRTSpor - beIN SPORTS MAX 1

 14:00 | Hannover - Karlsruher | S Sport 2

 14:00 | Tuzlaspor - Balıkesirspor | TRT Avaz

 14:30 | Nothingham Forest - Cadiff | beIN SPORTS 3

 14:30 | Everton - West Bromwich | S Sport

 16:00 | Denizlispor - Trabzonspor | beIN SPORTS 1

 16:00 | Clermont - Toulouse | beIN SPORTS MAX 1

 16:30 | Werder Bremen - Hertha Berlin | Aspor

 16:30 | Köln - Hoffenheim | S Sport 2

 17:00 | Swansea | beIN SPORTS 1

 17:00 | Swansea City - Birmingham | beIN SPORTS HD 3

 17:00 | Leeds United - Fulham | S Sport

 17:00 | Villarreal - Eibar | Spor Smart

 17:15 | Oostende - OH Leuven | TİVİBU Spor 2

 18:00 | Lens - Bordeaux | beIN SPORTS HD 4

 19:00 | Beşiktaş - Antalyaspor | beIN SPORTS HD 1

 19:00 | Fiorentina - Torino | beIN SPORTS HD 3

 19:00 | Altınordu - Bursaspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

 19:00 | Alanyaspor - Kayserispor | beIN SPORTS HD 2

 19:30 | Borussia Dortmund - Mönchengladbach | S Sport 2

 19:30 | Getafe - Osasuna | Spor Smart

 19:30 | Man United - Crystal Palace | S Sport

 21:45 | Hellas Verona - Roma | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 21:45 | Waasland - Anderlecht | Nesine.com, TİVİBU Spor 2

 22:00 | Rennes - Monaco | beIN SPORTS HD 4

 22:00 | Arsenal - West Ham | S Sport

 22:00 | Celta Vigo - Valencia | Spor Smart

 23:00 | Porto - Sporting Braga | S Sport 2

 03:30 | Miami Heat - Boston Celtics | S Sport

 

Kaynak: dha - sahadan.com

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 +2 8
5. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
6. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
11. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
12. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
13. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
14. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Trabzonspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
19. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »