TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ocak Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

17 Ocak 2020 Cuma 10:09 | Son Güncelleme: 17 Ocak 2020 Cuma 10:10
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ocak Cuma)

SÜPER LİG

20.00 MKE Ankaragücü - İttifak Holding Konyaspor

SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI

- Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen "Spor Kulüpler ve Federasyonları Çalıştayı" sona erecek.

FENERBAHÇE

11.30 Sarı-lacivertliler, Gaziantep FK maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.30 Takım Gaziantep'e hareket edecek.

17.30 Kafilenin kentte karşılanışı.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlılarda Demir Grup Sivasspor mücadelesinin çalışmaları devam edecek.

GALATASARAY

- Yukatel Denizlispor karşılaşmasının hazırlıkları sürecek.

TRABZONSPOR

- Bordo-mavililerde Kasımpaşa maçının hazırlıkları başlayacak.

TFF 1'İNCİ LİG

19.00 Ekol Göz Menemenspor - Giresunspor

A MİLLİ KADIN FUTBOL TAKIMI

- 17.00 Malta - Türkiye (Hazırlık maçı - Centenary Stadı)

 

BASKETBOL

- THY EuroLeague

20.30 Anadolu Efes - Asvel

 

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

18.00    Türk Hava Yolları - Fenerbahçe Opet

- AXA Sigorta Efeler Ligi

18.30    İnegöl Bld. - Galatasaray HDI Sigorta

 

AVRUPA LİGLERİ

22.30 Schalke 04 - M'gladbach (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

 

17 OCAK CUMA


03:30 | Nesine.com | New York Knicks - Phoenix Suns

04:00 | Nesine.com, S Sport | Milwaukee Bucks - Boston Celtics

04:00 | Nesine.com, NBA TV | New Orleans Pelicans - Utah Jazz

06:30 | Nesine.com | Los Angeles Clippers - Orlando Magic

06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Denver Nuggets

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

19:00 | beIN Sports MAX 1 | Giresunspor - Menemenspor

19:00 | TRT Spor | Spor Merkezi

20:00 | beIN Sports 1 | Ankaragücü - Konyaspor

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | CSKA Moskova - Baskonia

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Zenit - Valencia

20:00 | A Spor | Transfer Raporu

20:30 | Nesine.com, beIN Sports Haber | Anadolu Efes - Asvel

21:00 | Nesine.com, beIN Connect | Kızılyıldız - ALBA Berlin

21:30 | Nesine.com, beIN Sports MAX 3 | Olympiakos - Bayern Münih

22:00 | A Spor | Takım Oyunu

22:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Schalke 04 - M'Gladbach

22:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Panathinaikos - Zalgiris Kaunas

22:45 | beIN Sports 4 | Fulham - Middlesbrough

23:00 | Nesine.com, Spor SMART | CD Leganes - Getafe

23:05 | beIN Sports 2 | Granville - Marsilya

 

Kaynak: dha - sahadan.com

17 Ocak Cuma spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 +2 8
5. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
6. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
11. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
12. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
13. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
14. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Trabzonspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
19. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »