SÜPER LİG
20.00 MKE Ankaragücü - İttifak Holding Konyaspor
SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI
- Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen "Spor Kulüpler ve Federasyonları Çalıştayı" sona erecek.
FENERBAHÇE
11.30 Sarı-lacivertliler, Gaziantep FK maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
16.30 Takım Gaziantep'e hareket edecek.
17.30 Kafilenin kentte karşılanışı.
BEŞİKTAŞ
11.30 Siyah-beyazlılarda Demir Grup Sivasspor mücadelesinin çalışmaları devam edecek.
GALATASARAY
- Yukatel Denizlispor karşılaşmasının hazırlıkları sürecek.
TRABZONSPOR
- Bordo-mavililerde Kasımpaşa maçının hazırlıkları başlayacak.
TFF 1'İNCİ LİG
19.00 Ekol Göz Menemenspor - Giresunspor
A MİLLİ KADIN FUTBOL TAKIMI
- 17.00 Malta - Türkiye (Hazırlık maçı - Centenary Stadı)
BASKETBOL
- THY EuroLeague
20.30 Anadolu Efes - Asvel
VOLEYBOL
- Vestel Venus Sultanlar Ligi
18.00 Türk Hava Yolları - Fenerbahçe Opet
- AXA Sigorta Efeler Ligi
18.30 İnegöl Bld. - Galatasaray HDI Sigorta
AVRUPA LİGLERİ
22.30 Schalke 04 - M'gladbach (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)
17 OCAK CUMA
03:30 | Nesine.com | New York Knicks - Phoenix Suns
04:00 | Nesine.com, S Sport | Milwaukee Bucks - Boston Celtics
04:00 | Nesine.com, NBA TV | New Orleans Pelicans - Utah Jazz
06:30 | Nesine.com | Los Angeles Clippers - Orlando Magic
06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Denver Nuggets
07:00 | TRT Spor | İlk Baskı
07:00 | A Spor | Sabah Sporu
11:00 | TRT Spor | Spor Manşet
11:00 | A Spor | Spor Ajansı
19:00 | beIN Sports MAX 1 | Giresunspor - Menemenspor
19:00 | TRT Spor | Spor Merkezi
20:00 | beIN Sports 1 | Ankaragücü - Konyaspor
20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | CSKA Moskova - Baskonia
20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Zenit - Valencia
20:00 | A Spor | Transfer Raporu
20:30 | Nesine.com, beIN Sports Haber | Anadolu Efes - Asvel
21:00 | Nesine.com, beIN Connect | Kızılyıldız - ALBA Berlin
21:30 | Nesine.com, beIN Sports MAX 3 | Olympiakos - Bayern Münih
22:00 | A Spor | Takım Oyunu
22:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Schalke 04 - M'Gladbach
22:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Panathinaikos - Zalgiris Kaunas
22:45 | beIN Sports 4 | Fulham - Middlesbrough
23:00 | Nesine.com, Spor SMART | CD Leganes - Getafe
23:05 | beIN Sports 2 | Granville - Marsilya