TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ekim 2020 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

17 Ekim 2020 Cumartesi 11:32 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2020 Cumartesi 11:36
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ekim 2020 Cumartesi)

SÜPER LİG

13.30 Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)

16.00 Hes Kablo Kayserispor - Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 İttifak Holding Konyaspor - Yeni Malatyaspor (Medaş Konya Büyükşehir)

19.00 Trabzonspor - Medipol Başakşehir (Medical Park)

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertliler, Göztepe maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

18.00 Takım özel uçakla İzmir'e hareket edecek.

19.00 Kafilenin kente varışı.

BEŞİKTAŞ

11:30 - 17:00 Siyah-beyazlılar, Denizlispor maçının hazırlıklarına çift antrenmanla devam edecek.

GALATASARAY

11:00 Sarı-kırmızılılar, Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

TFF 1. LİG

13.30 Ümraniyespor - Ankara Keçiörengücü (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Yılport Samsunspor - İstanbulspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Eskişehirspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

- Misli.com 3'üncü Lig'de de 5'inci hafta karşılaşmaları oynanacak

 

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Darüşşafaka Tekfen-HDI Sigorta Afyon Belediyespor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Lokman Hekim Fethiye Belediyespor-Galatasaray (Fethiye Beşkaza)

17.30 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

20.00 Aliağa Petkimspor-Frutti Extra Bursaspor (ENKA)

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş HDI Sigorta (Ankara)

14.00 Galatasaray-Birevim Elazığ İl Özel İdare (Ahmet Cömert)

14.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Bellona Kayseri Basketbol (Atatürk)

16.00 Nesibe Aydın-OGM Ormanspor (TOBB ETÜ)

VOLEYBOL

- Misli.com Sultanlar Ligi

13.00 PTT - Karayolları

13.00 Beylikdüzü Vol.İht. - Kuzeyboru

15.30 Sistem9 Yeşilyurt - İlbank

17.00 Sarıyer Bld. - Çan Gençlik Kale Spor

18.00 Nilüfer Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

18.30 Eczacıbaşı VitrA - Türk Hava Yolları

20.00 Fenerbahçe Opet - Galatasaray HDI Sigorta

17 EKİM CUMARTESİ

 07:00 | İlk Baskı | TRT Spor

 07:00 | Sabah Sporu | A Spor

 11:30 | Spor Bülteni | TRT Spor

 11:00 | Avrupa'dan Futbol | A Spor

 12:00 | Spor Ajansı | A Spor

 13:00 | Darüşşafaka Tekfen - HDI Sigorta Afyon Belediye | Tivibu Spor 2

 13:30 | Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü | beIN Sports 1

 13:30 | Samsunspor - İstanbulspor | beIN Sports Max 1, TRT Spor

 13:30 | Bandırmaspor - Eskişehirspor | beIN Sports 4, TRT Avaz

 14:00 | Greuther Fürth - Hamburg | S Sport 2

 14:30 | Celtic - Rangers | Tivibu Spor

 14:30 | Everton - Liverpool | S Sport

 15:15 | Lokman Hekim Fethiye Belediye - Galatasaray | Tivibu Spor 2

 16:00 | Kayserispor - Sivasspor | beIN Sports 1

 16:00 | Konyaspor - Yeni Malatyaspor | beIN Sports 2

 16:00 | Adanaspor - Altınordu | beIN Sports Max 1, TRT Spor

 16:00 | Napoli - Atalanta | beIN Sports 3

 16:00 | Valenciennes - Sochaux | beIN Sports Max 2

 16:30 | Augsburg - RB Leipzig | A Spor

 16:30 | Hoffenheim - Borussia Dortmund | S Sport 2

 17:00 | Chelsea - Southampton | S Sport

 17:00 | Bournemouth - Queens Park Rangers | beIN Sports 4

 17:30 | Tofaş - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2

 18:00 | Spor Merkezi | TRT Spor

 19:00 | Trabzonspor - Başakşehir | beIN Sports 1

 19:00 | Altay - Adana Demirspor | beIN Sports Max 1, TRT Spor

 19:00 | Sampdoria - Atalanta | beIN Sports 4

 19:00 | Inter - Milan | beIN Sports 4

 19:30 | Manchester City - Arsenal | S Sport

 19:30 | Arminia Bielefeld - Bayern Münih | S Sport 2

 20:00 | Petkim Spor - Frutti Extra Bursaspor | Tivibu Spor

 21:00 | Artı Futbol | A Spor

 21:00 | Stadyum | TRT Spor

 21:00 | AZ Alkmaar - VVV-Venlo | Tivibu Spor 3

 21:30 | B. Mönchengladbach - Wolfsburg | S Sport

 21:45 | Crotone - Juventus | beIN Sports 3

 21:45 | Standard Liege - Club Brugge | Tivibu Spor 2

 22:00 | Marseille - Bordeaux | beIN Sports 4

 22:00 | Newcastle United - Manchester United | S Sport

 23:30 | Son Sayfa | A Spor

Kaynak: dha - sahadan.com

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 +2 8
5. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
6. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
11. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
12. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
13. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
14. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Trabzonspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
19. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »