TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (13 Şubat Perşembe)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13 Şubat 2020 Perşembe 10:55 | Son Güncelleme: 13 Şubat 2020 Perşembe 10:56
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (13 Şubat Perşembe)

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU

14:00 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Anadolu Efes oyuncusu Shane Larkin'i kabul edecek. (TOBB Sosyal Tesisleri - Ankara )

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL RÖVANŞ MAÇLARI

17.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Trabzonspor

19.15 Demir Grup Sivasspor - Fraport TAV Antalyaspor

GALATASARAY

-Sarı kırmızılı takım BtcTurk Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına başlayacak

 

FENERBAHÇE

18.00 Sarı-lacivertlilerde Ankaragücü maçının hazırlıkları sürecek.

BEŞİKTAŞ

17.00 Siyah-beyazlılar, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını tamamlayacak ve kampa girecek.

 

PFDK ve TAHKİM KURULU

- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

VOLEYBOL

- CEV Şampiyonlar Ligi

19.00 Jihostroj - Fenerbahçe HDI Sigorta

AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI

- İtalya'nın başkenti Roma'da düzenlenen şampiyona devam ediyor.

 

AVRUPA'DAN FUTBOL

22.30 Antwerp - Genk (Sinan Bolat - Belçika 1'inci Ligi)

22.45 Milan - Juventus (Hakan Çalhanoğlu - *Merih Demiral - İtalya Kupası)

22.45 Heerenveen - Feyenoord (Oğuzhan Özyakup, Orkun Kökçü - Hollanda Kupası)

 

 

13 ŞUBAT PERŞEMBE

 03:00 | Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks | Nesine.com

 03:00 | Orlando Magic - Detroit Pistons | Nesine.com

 03:30 | Indiana Pacers - Milwaukee Bucks | Nesine.com

 03:30 | Brooklyn Nets - Toronto Raptors | Nesine.com

 03:30 | New York Knicks - Washington Wizards | Nesine.com

 04:00 | Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers | Nesine.com

 04:00 | Minnesota Timberwolves - Charlotte Hornets | Nesine.com

 04:30 | Dallas Mavericks - Sacramento Kings | Nesine.com

 05:00 | Phoenix Suns - Golden State Warriors | Nesine.com

 05:00 | Utah Jazz - Miami Heat | NBA TV, Nesine.com

 06:00 | Denver Nuggets - Los Angeles Lakers | S Sport, Nesine.com

 07:00 | İlk Baskı | TRT Spor

 07:00 | Sabah Sporu | A Spor

 11:00 | Spor Manşet | TRT Spor

 11:00 | Spor Ajansı | A Spor

 11:30 | Melbourne United - Cairns Taipans | Nesine.com

 14:00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

 16:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

 17:00 | BB Erzurumspor - Trabzonspor | A Spor

 19:15 | Sivasspor - Antalyaspor | A Spor

 20:00 | EA7 Olimpia Milano - Vanoli Cremona | Nesine.com

 20:00 | Atromitos - Aris | Nesine.com

 20:30 | Go Ahead Eagles - Utrecht | Nesine.com

 21:00 | Barcelona - Valencia Basket | Spor Smart, Nesine.com

 22:30 | Antwerp - Genk | Nesine.com

 22:45 | Virtus Bologna - Umana Reyer Venezia | Nesine.com

 22:45 | Heerenveen - Feyenoord | Nesine.com

 22:45 | Milan - Juventus | TRT Spor, Nesine.com

 23:00 | Son Sayfa | A Spor

 23:00 | Epinal - Saint Etienne | beIN Sports 4, Nesine.com

 23:00 | Real Sociedad - Mirandes | Nesine.com

 23:30 | Real Madrid - Bilbao Basket | Spor Smart, Nesine.com

 

Kaynak: dha - sahadan.com

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 34 20 9 5 65 34 +31 69
2. Trabzonspor 34 18 11 5 76 42 +34 65
3. Beşiktaş 34 19 5 10 59 40 +19 62
4. Demir Grup Sivasspor 34 17 9 8 55 38 +17 60
5. Alanyaspor 34 16 9 9 61 37 +24 57
6. Galatasaray 34 15 11 8 55 37 +18 56
7. Fenerbahçe 34 15 8 11 58 46 +12 53
8. Gaziantep Futbol Kulübü 34 11 13 10 49 50 -1 46
9. Antalyaspor 34 11 12 11 41 52 -11 45
10. Kasımpaşa 34 12 7 15 53 58 -5 43
11. Göztepe 34 11 9 14 44 49 -5 42
12. Konyaspor 34 8 12 14 36 52 -16 36
13. Gençlerbirliği 34 9 9 16 39 56 -17 36
14. Yukatel Denizlispor 34 9 8 17 31 48 -17 35
15. Çaykur Rizespor 34 10 5 19 38 57 -19 35
16. Btc Turk Yeni Malatyaspor 34 8 8 18 44 51 -7 32
17. MKE Ankaragücü 34 7 11 16 31 56 -25 32
18. İstikbal M. Kayserispor 34 8 8 18 40 72 -32 32