TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (10 Ekim 2020 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

10 Ekim 2020 Cumartesi 10:07 | Son Güncelleme: 10 Ekim 2020 Cumartesi 10:11
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (10 Ekim 2020 Cumartesi)

A MİLLİ TAKIM

12.00 Milliler, Rusya ile deplasmanda oynayacağı müsabaka için Köln'den Moskova'ya geçecek.

19.30 A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir futbolcusuyla birlikte maçın oynanacağı Dinamo Merkez Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek.

20.00 Milliler, Rusya maçının son provasını yapacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlı ekip, Yukatel Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek

FENERBAHÇE

17.00 Sarı-lacivertliler, İstanbulspor'la hazırlık maçında karşılaşacak.

GALATASARAY

11.00 Sarı-kırmızılılar, Alanyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek.

TRABZONSPOR

16.00 Bordo-mavililer, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile özel maç yapacak.

Misli.com 2. Lig ve Misli.com 3. Lig'de 4'üncü hafta maçları oynanacak.

UEFA ULUSLAR LİGİ

16:00 Lüksemburg - Güney Kıbrıs

16:00 Karadağ - Azerbaycan

19:00 Faroe Adaları - Letonya

19:00 Lihtenştayn - Cebelitarık

21:45 İspanya - İsviçre

10 EKİM CUMARTESİ


 00:30 | Cuiaba - Ponte Preta | Nesine.com

 01:15 | America MG - Nautico | Nesine.com

 02:00 | CA Mannucci - Melgar | Nesine.com

 02:30 | Kolombiya - Venezuela | Nesine.com

 03:30 | Brezilya - Bolivya | Nesine.com

 04:00 | Los Angeles Lakers - Miami Heat | S Sport, Nesine.com

 08:00 | C. Sapporo - S. Bellmare | Nesine.com

⚽ 08:00 | FC Tokyo - Gamba Osaka | Nesine.com

 08:00 | Shimizu - Hiroshima | Nesine.com

 08:00 | Tokushima Vortis - Ehime FC | Nesine.com

 08:00 | Nagoya Grampus - Cerezo Osaka | Nesine.com

 08:00 | Yamagata - Ryukyu | Nesine.com

 09:00 | JEF United - Mito HollyHock | Nesine.com

 09:00 | Kashiwa Reysol - Vissel Kobe | Nesine.com

 10:00 | Kashima Antlers - Yokohama FC | Nesine.com

 10:00 | F. Marinos - Oita Trinita | Nesine.com

 12:00 | Sagan Tosu - Urawa Reds | Nesine.com

 12:00 | K. Frontale - Vegalta Sendai | Nesine.com

 13:00 | CSKA Moskova - Avtodor Saratov | Nesine.com

 14:00 | Trelleborg - Akropolis IF | Nesine.com

 14:00 | Sabadell - Mirandes | Nesine.com

 16:00 | Umea - Jönköping | Nesine.com

 16:30 | Jerv - Raufoss | Nesine.com

 17:00 | Portsmouth - MK Dons | beIN Sports 4, Nesine.com

 17:00 | UD Logrones - Almeria | Nesine.com

 17:00 | Espanyol - Alcorcon | Nesine.com

 17:00 | Nizhny Novgorod - Zielona Gora | Nesine.com

 17:30 | MVV Maastricht - Go Ahead | Nesine.com

 18:30 | GAIS - Halmstad | Nesine.com

 18:30 | IK Brage - Degerfors | Nesine.com

 19:00 | Manresa - MB Andorra | Nesine.com

 19:00 | Gipuzkoa - Basket Zaragoza | Nesine.com

 19:00 | Waterford United - Shelbourne | Nesine.com

 19:30 | Tenerife - Vallecano | Nesine.com

 19:45 | Almere City - Roda | Nesine.com

 20:00 | Khimki - Zalgiris Kaunas | beIN Sports 3, beIN Sports 4

 21:00 | Virtus Bologna - Vanoli | Nesine.com

 21:30 | Bologna - Trento | Nesine.com

 21:45 | UCAM Murcia - Real Betis | Nesine.com

 21:45 | Tenerife - Fuenlabrada | Nesine.com

 21:45 | Ukrayna - Almanya | S Sport 2

 21:45 | İspanya - İsviçre | S Sport

 22:00 | Telstar - TOP Oss | Nesine.com

 23:00 | Vasco da Gama - Flamengo | Nesine.com

21:45 Ukrayna - Almanya

21:45 Andorra - Malta

VOLEYBOL

16.00 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda ikinci olan milliler yurda dönecek.

MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ

13.00 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - Vakıfbank

15.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları

17.00 Kuzeyboru - İlbank

17.00 Sarıyer Bld. - PTT

17.00 Sistem9 Yeşilyurt - Galatasaray HDI Sigorta

20.00 Fenerbahçe Opet - Aydın B.Şehir Bld.

Kaynak: dha - sahadan.com

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 5 4 1 0 13 2 +11 13
2. Fenerbahçe 5 3 2 0 7 4 +3 11
3. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
4. Fatih Karagümrük 5 2 2 1 9 5 +4 8
5. Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 +1 8
6. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
7. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
8. B.B Erzurumspor 5 2 1 2 7 6 +1 7
9. DG Sivasspor 4 2 1 1 5 4 +1 7
10. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
11. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
12. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
13. Konyaspor 4 1 3 0 5 2 +3 6
14. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
15. Çaykur Rizespor 5 1 2 2 7 8 -1 5
16. Trabzonspor 5 1 2 2 5 7 -2 5
17. Denizlispor 5 1 2 2 3 7 -4 5
18. Yeni Malatyaspor 5 1 2 2 4 8 -4 5
19. Beşiktaş 4 1 1 2 5 7 -2 4
20. Gençlerbirliği 4 1 1 2 2 4 -2 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

6 . Hafta 25 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği

16:00 clear.gif Alanyaspor - Fatih Karagümrük

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Trabzonspor


26 Ekim, Pazartesi

20:00 clear.gif DG Sivasspor - Çaykur Rizespor

20:00 clear.gif Denizlispor - Beşiktaş


7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »