TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (10 Aralık Salı)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

10 Aralık 2019 Salı 10:40 | Son Güncelleme: 10 Aralık 2019 Salı 10:45
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (10 Aralık Salı)

PARIS SAINT-GERMAIN - GALATASARAY MAÇINA DOĞRU

11.30 Sarı-kırmızılılar, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 6'ncı ve son maç haftasında yarın Paris Saint-Germain ile oynayacağı maç için Fransa'ya hareket edecek.

20.00 Teknik direktör Fatih Terim ve bir oyuncu, basın toplantısında açıklamalarda bulunacak. (Parc des Princes Medya Merkezi)

20.30 Temsilcimiz, karşılaşma öncesi son antrenmanını yapacak. (Parc des Princes)

13.00 Paris Saint-Germain, karşılaşmanın son provasını gerçekleştirecek. (Ooredoo Antrenman Tesisleri)

19.00 Fransız ekibinin teknik direktörü Thomas Tuchel ve bir futbolcu basın toplantısı düzenleyecek. (Parc des Princes Medya Merkezi)

BEŞİKTAŞ

- Siyah-beyazlılar günü izinli geçirecek.

 

FENERBAHÇE

- Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıkları devam edecek.

TRABZONSPOR

- Takım izinli

 

ATLETİZM

10.30 26. Avrupa Kros Şampiyonası'nda Büyükler Kategorisinde Kadınlarda Avrupa şampiyonu olan Yasemin Can, Erkeklerde Avrupa ikincisi olan Aras Kaya ile Genç Erkekler Kategorisinde 2. olan Ayetullah Aslanhan basın toplantısı düzenleyecek.

PFDK VE TAHKİM KURULU

- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

 

BASKETBOL

- ULEB EuroCup

20.00 Rytas Vilnius - Tofaş

20.15 Darüşşafaka Tekfen - Germani Brescia Leonessa

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - PAOK

20.30 Hapoel Jerusalem - Teksüt Bandırma

 

VOLEYBOL

- Erkekler CEV Challenge Kupası

19.00 Tokat Bld. Plevne - BDO Volley Haasrode Leuven

 

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE 6'NCI HAFTA

20.55 Napoli (İtalya) - Genk (Belçika)

20.55 Salzburg (Avusturya) - Liverpool (İngiltere)

23.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Slavia Prag (Çekya)

23.00 Inter (İtalya) - Barcelona (İspanya)

23.00 Olympique Lyon (Fransa) - Leipzig (Almanya)

23.00 Benfica (Portekiz) - Zenit (Rusya)

23.00 Chelsea (İngiltere) - Lille (Fransa) (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

23.00 Ajax (Hollanda) - Valencia (İspanya)

 01:00 | Nesine.com | Patronato - Velez Sarsfield (CANLI)

 01:30 | Nesine.com | Nacional Asuncion - Sportivo San Lorenzo (CANLI)

 01:30 | Nesine.com | Club River Plate - Deportivo Capiata (CANLI)

 03:00 | Nesine.com, S Sport | Indiana Pacers - Los Angeles Clippers (CANLI)

 03:10 | Nesine.com | Argentinos Juniors - Estudiantes (CANLI)

 03:30 | Nesine.com | Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (CANLI)

 04:00 | Nesine.com | New Orleans Pelicans - Detroit Pistons (CANLI)

 04:00 | Nesine.com | Milwaukee Bucks - Orlando Magic (CANLI)

 04:00 | Nesine.com | Houston Rockets - Sacramento Kings (CANLI)

 04:00 | Nesine.com | Chicago Bulls - Toronto Raptors (CANLI)

 05:00 | Nesine.com, NBA TV | Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves (CANLI)

 05:00 | Nesine.com | Utah Jazz - Oklahoma City Thunder (CANLI)

 06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Memphis Grizzlies (CANLI)

 07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

 07:00 | A Spor | Sabah Sporu

 11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

 11:00 | A Spor | Spor Ajansı

 14:00 | TRT Spor | Spor Stüdyosu

 20:00 | S Sport 2 | Beşiktaş Sompo Sigorta - PAOK (CANLI)

 20:00 | Nesine.com, S Sport Plus | Rytas Vilnius - Tofaş (CANLI)

 20:15 | Nesine.com, S Sport Plus | Darüşşafaka Tekfen - Brescia (CANLI)

 20:55 | beIN Sports 2 | Napoli - Genk (CANLI)

 20:55 | beIN Sports 1 | Salzburg - Liverpool (CANLI)

 21:00 | TRT Spor | Aktüel Futbol

 21:00 | A Spor | 90'a

 22:00 | Nesine.com | CSP Limoges - Umana Reyer Venezia (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Unicaja Malaga - Ewe Baskets Oldenburg (CANLI)

 23:00 | A Spor | Son Sayfa

 23:00 | beIN Sports 1 | Inter - Barcelona (CANLI)

 23:00 | beIN Sports 2 | Ajax - Valencia (CANLI)

 23:00 | beIN Sports Max 1 | O. Lyon - Leipzig (CANLI)

 23:00 | beIN Sports Max 2 | Chelsea - Lille (CANLI)

 23:00 | beIN Connect | Borussia Dortmund - Slavia Prag (CANLI)

 23:00 | beIN Connect | Benfica - Zenit (CANLI)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 34 20 9 5 65 34 +31 69
2. Trabzonspor 34 18 11 5 76 42 +34 65
3. Beşiktaş 34 19 5 10 59 40 +19 62
4. Demir Grup Sivasspor 34 17 9 8 55 38 +17 60
5. Alanyaspor 34 16 9 9 61 37 +24 57
6. Galatasaray 34 15 11 8 55 37 +18 56
7. Fenerbahçe 34 15 8 11 58 46 +12 53
8. Gaziantep Futbol Kulübü 34 11 13 10 49 50 -1 46
9. Antalyaspor 34 11 12 11 41 52 -11 45
10. Kasımpaşa 34 12 7 15 53 58 -5 43
11. Göztepe 34 11 9 14 44 49 -5 42
12. Konyaspor 34 8 12 14 36 52 -16 36
13. Gençlerbirliği 34 9 9 16 39 56 -17 36
14. Yukatel Denizlispor 34 9 8 17 31 48 -17 35
15. Çaykur Rizespor 34 10 5 19 38 57 -19 35
16. Btc Turk Yeni Malatyaspor 34 8 8 18 44 51 -7 32
17. MKE Ankaragücü 34 7 11 16 31 56 -25 32
18. İstikbal M. Kayserispor 34 8 8 18 40 72 -32 32