TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (07 Aralık Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

07 Aralık 2019 Cumartesi 09:55 | Son Güncelleme: 07 Aralık 2019 Cumartesi 10:07
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (07 Aralık Cumartesi)

SÜPER LİG

15.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17.30 MKE Ankaragücü - Göztepe

20.00 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor

BEŞİKTAŞ

18.00 Siyah-beyazlılarda Kasımpaşa maçının hazırlıkları tamamlanacak.

 

TRABZONSPOR

- Bordo-mavililer yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

- Sarı-kırmızılı kulüpte, 30 Kasım'da çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen seçimli olağanüstü kongre gerçekleştirilecek.

 

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Hatayspor - Boluspor

16.30 Fatih Karagümrük - Ekol Hastanesi Balıkesirspor

19.00 Akhisarspor - İstanbulspor

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Gaziantep Basketbol - Sigortam.Net İTÜ BB   

15.15 Galatasaray Doğa Sigorta - Teksüt Bandırma BK   

17.30 Darüşşafaka Tekfen - Beşiktaş Sompo Sigorta   

20.00 Tofaş - Pınar Karşıyaka

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - Bellona Kayseri Basketbol   

14.00 Samsun Canik Belediye - İzmit Belediyespor

VOLEYBOL

- FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçları

12.00 VakıfBank - Imoco Volley

15.00 Eczacıbaşı VitrA - Igor Gorgonzola

- AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley

13.00 Karayolları - Atlasglobal Yeşilyurt

14.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları

15.00 PTT - Aydın Büyükşehir Belediyespor

16.00 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - Nilüfer Belediyespor

- AXA Sigorta Efeler Ligi

19.00 Ziraat Bankası - Spor Toto

AVRUPA LİGLERİ

15.00 Real Madrid - Espanyol (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

15.30 Everton - Chelsea (Cenk Tosun)

17.30 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

17.30 M'gladbach - Bayern Münih (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

17.30 Freiburg - Wolfsburg (Yunus Mallı)

17.30 Slovan Bratislava - DAC (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

18.00 Granada - Deportivo Alavés (İsmail Köybaşı)

19.00 Wolfsberger - LASK (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

19.30 Montpellier - Paris SG (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

20.30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

21.45 Venlo - Emmen (Ferhat Görgülü)

22.30 Sint-Truiden - Club Brugge (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

22.45 Lazio - Juventus (Merih Demiral)

23.30 Desportivo Aves - Sporting Braga (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

 04:30 | S Sport | Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers

 13:00 | Tivibu Spor 2 | Gaziantep Basketbol - Sigortam Net İTÜ BB

 15:00 | beIN Sports 1 | Yeni Malatyaspor - Sivasspor

 15:00 | Spor Smart | Real Madrid - Espanyol

 15:15 | TRT Spor | Galatasaray Doğa Sigorta - Teksüt Bandırma

 15:30 | S Sport | Everton - Chelsea

 17:00 | beIN Sports 3 | Atalanta - Hellas Verona

 17:30 | Tivibu Spor 2 | Darüşşafaka - Beşiktaş Sompo Sigorta

 17:30 | beIN Sports 2 | MKE Ankaragücü - Göztepe

 17:30 | S Sport 2 | Mönchengladbach - Bayern Münih

 17:30 | S Sport Plus | Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf

 18:00 | TRT Spor | Tottenham - Burnley

 18:00 | S Sport | Bournemouth - Liverpool

 18:00 | Spor Smart | Granada - Deportivo Alaves

 19:30 | beIN Sports 3 | Montpellier - Paris Saint-Germain

 20:00 | beIN Sports 1 | Galatasaray - Alanyaspor

 20:00 | beIN Sports 4 | Udinese - Napoli

 20:00 | Tivibu Spor 2 | Tofaş - Pınar Karşıyaka

 20:30 | S Sport | Manchester City - Manchester United

 20:30 | S Sport 2 | Bayer Leverkusen - Schalke 04

 22:00 | beIN Sports 4 | Monaco - Amiens

 22:45 | beIN Sports 3 | Lazio - Juventus

 23:00 | Spor Smart | Barcelona - Mallorca

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Fatih Karagümrük 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. Alanyaspor 3 2 1 0 5 1 +4 7
3. Galatasaray 3 2 1 0 5 1 +4 7
4. Antalyaspor 3 2 1 0 4 1 +3 7
5. Hatayspor 3 2 1 0 3 0 +3 7
6. B.B Erzurumspor 3 2 0 1 6 4 +2 6
7. Göztepe 3 1 2 0 8 4 +4 5
8. Fenerbahçe 3 1 2 0 2 1 +1 5
9. Konyaspor 2 1 1 0 4 1 +3 4
10. Trabzonspor 3 1 1 1 4 4 0 4
11. Beşiktaş 3 1 1 1 5 6 -1 4
12. DG Sivasspor 3 1 1 1 2 3 -1 4
13. Kasımpaşa 3 1 0 2 2 2 0 3
14. Kayserispor 3 1 0 2 2 5 -3 3
15. Gaziantep FC 3 0 2 1 5 7 -2 2
16. MKE Ankaragücü 2 0 1 1 1 2 -1 1
17. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
18. Çaykur Rizespor 3 0 1 2 2 5 -3 1
19. Denizlispor 3 0 1 2 1 6 -5 1
20. Yeni Malatyaspor 3 0 1 2 2 7 -5 1
21. Medipol Başakşehir 3 0 0 3 0 6 -6 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »