TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (04 Aralık Çarşamba)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

04 Aralık 2019 Çarşamba 12:41 | Son Güncelleme: 04 Aralık 2019 Çarşamba 12:49
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (04 Aralık Çarşamba)

A MİLLİ TAKIM

12.00 A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5'İNCİ TUR MAÇLARI

13.00 Hekimoğlu Trabzon - Medipol Başakşehir

13.45 Eyüpspor - Antalyaspor

14.30 Kasımpaşa - Vanspor Futbol Kulübü

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bursaspor

18.30 Altay - Trabzonspor

20.45 Galatasaray - Tuzlaspor

 

BEŞİKTAŞ

11.30 Dünü izinli geçiren Siyah-beyazlılar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Anagold 24Erzincanspor ile oynayacağı maça hazırlanacak.

FENERBAHÇE

11.30 Gençlerbirliği maçının hazırlıkları başlayacak.

 

BASKETBOL

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Türk Telekom - SIG Strasbourg

22.00 KK Mornar - Gaziantep Basketbol

- FIBA Eurocup

19.30 OGM Ormanspor - Bellona Kayseri Basketbol

19.30 Galatasaray - Artego

FIBA Euroleague

20.15 Castors Braine - Çukurova Basketbol Kulübü

22.00 Basket Lattes Montpellier - Fenerbahçe Öznur Kablo

VOLEYBOL

- Kulüpler Dünya Şampiyonası

12.00 Eczacıbaşı VitrA - Minas Tenıs Clube

- CEV Challenge Cup

16.30 Türk Hava Yolları - IBSA CV CCO 7 Palmas

- CEV Şampiyonlar Ligi

17.30 Halkbank - VC Greenyard

- CEV Kupası

20.00 Azoty Chemik - Galatasaray HDI Sigorta

AVRUPA LİGLERİ

22.30 Leicester City - Watford (Çağlar Söyüncü)

22.30 Wolverhampton - West Ham (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

23.05 Paris SG - Nantes (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

23.15 Liverpool - Everton (Cenk Tosun)

 

 03:00 | Nesine.com | Washington Wizards - Orlando Magic (CANLI)

 03:00 | Nesine.com | Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons (CANLI)

 03:30 | Nesine.com | New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks (CANLI)

 03:30 | Nesine.com | Toronto Raptors - Miami Heat (CANLI)

 04:30 | Nesine.com, NBA TV | San Antonio Spurs - Houston Rockets (CANLI)

 05:00 | Nesine.com, S Sport | Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (CANLI)

 06:00 | Nesine.com | Los Angeles Clippers v Portland Trail Blazers (CANLI)

 07:00 | A Spor | Sabah Sporu

 07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

 10:00 | A Spor | Spor Medyası

 11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

 13:00 | A Spor | Hekimoğlu Trabzon- İstanbul Başakşehir (CANLI)

 13:45 | A Spor | Eyüpspor - Antalyaspor (CANLI)

 14:30 | A Spor | Kasımpaşa - Van Spor(CANLI)

 16:30 | A Spor | BB Erzurumspor - Bursaspor (CANLI)

 17:00 | Nesine.com, TRT Spor | Sassuolo - Perugia (CANLI)

 18:30 | A Spor | Altay - Trabzonspor (CANLI)

 20:00 | S Sport 2 | Türk Telekom - Strasbourg IG (CANLI)

 20:00 | Nesine.com | SPAL - Lecce (CANLI)

 20:45 | A Spor | Galatasaray - Tuzlaspor (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Metz - Rennes (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Dijon - Montpellier (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Amiens SC - Reims (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Paris Saint-Germain v Nantes (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Saint-Etienne - Nice (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Toulouse - Monaco (CANLI)

 22:00 | S Sport 2, Nesine.com | KK Mornar - Gaziantep Basketbol (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus | Chelsea v Aston Villa (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus | Leicester City - Watford (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus, TRT Spor | Manchester United v Tottenham (CANLI)

 22:30 | Nesine.com | KV Oostende - Club Brugge (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Nanterre 92 - Asvel Lyon-Villeurbanne (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Sporting Charleroi - Gent (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Aberdeen - Rangers (CANLI)

 23:00 | Nesine.com | Udinese - Bologna (CANLI)

 23:15 | S Sport | Liverpool - Everton (CANLI)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Fatih Karagümrük 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. Alanyaspor 3 2 1 0 5 1 +4 7
3. Galatasaray 3 2 1 0 5 1 +4 7
4. Antalyaspor 3 2 1 0 4 1 +3 7
5. Hatayspor 3 2 1 0 3 0 +3 7
6. B.B Erzurumspor 3 2 0 1 6 4 +2 6
7. Göztepe 3 1 2 0 8 4 +4 5
8. Fenerbahçe 3 1 2 0 2 1 +1 5
9. Konyaspor 2 1 1 0 4 1 +3 4
10. Trabzonspor 3 1 1 1 4 4 0 4
11. Beşiktaş 3 1 1 1 5 6 -1 4
12. DG Sivasspor 3 1 1 1 2 3 -1 4
13. Kasımpaşa 3 1 0 2 2 2 0 3
14. Kayserispor 3 1 0 2 2 5 -3 3
15. Gaziantep FC 3 0 2 1 5 7 -2 2
16. MKE Ankaragücü 2 0 1 1 1 2 -1 1
17. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
18. Çaykur Rizespor 3 0 1 2 2 5 -3 1
19. Denizlispor 3 0 1 2 1 6 -5 1
20. Yeni Malatyaspor 3 0 1 2 2 7 -5 1
21. Medipol Başakşehir 3 0 0 3 0 6 -6 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »