TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (03 Aralık Salı)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

03 Aralık 2019 Salı 10:10 | Son Güncelleme: 03 Aralık 2019 Salı 11:14
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (03 Aralık Salı)

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5'İNCİ TUR MAÇLARI

13.00 Fatih Karagümrük - Göztepe

14.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü

16.30 Aytemiz Alanyaspor - Adanaspor

18.30 Esenler Erokspor - Demir Grup Sivasspor

20.45 Fenerbahçe - İstanbulspor

BEŞİKTAŞ

- Takım izinli

 

GALATASARAY

18.00 Sarı-kırmızılılar, Tuzlaspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

19.05 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin Seçimli Genel Kurulu yapılacak.

 

TRABZONSPOR

11.00 Bordo-mavililer, Ziraat Türkiye Kupası 5'inci tur ilk maçında Altay ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.

- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket

22.30 Elan Bearnais Pau-Orthez - Teksüt Bandırma

 

VOLEYBOL

- 2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu birinci maçında Imoco Volley Conegliano ile oynayan Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-1 mağlup ayrıldı.

09.00 VakıfBank - Dentil Praia

- CEV Challenge Kupası

16.30 Türk Hava Yolları - Ibsa CV CCO 7 Palmas

AVRUPA LİGLERİ

23.05 Lyon - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

 

07:00 A Spor - Sabah Sporu
07:00 TRT Spor - İlk Baskı
09:00 beIN Sports Haber - Sabah Haberleri
10:00 A Spor - Spor Medyası
10:00 TRT Spor - Spor Bülteni
10:00 beIN Sports 3 - Haber Basketbol
11:00 A Spor - Spor Ajansı
11:00 TRT Spor - Spor Manşet
12:00 beIN Sports Haber - Ekonomi Haberleri
13:00 A Spor - Fatih Karagümrük - Göztepe (Canlı)
13:00 TRT Spor - Öğlen Spor Bülteni
14:00 S Sport - NBA Günlüğü
14:00 TRT Spor - Spor Stüdyosu
14:30 A Spor - Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü (Canlı)
15:00 beIN Sports Haber - Tüm Sporlar
15:30 TRT Spor - Spor Bülteni
16:00 TRT Spor - Gündem Futbol
16:30 A Spor - Alanyaspor - Adanaspor (Canlı)
17:00 TRT Spor - Cremonese - Empoli (Canlı)
18:00 beIN Sports Haber - beIN Manşet
18:30 A Spor - Erokspor - Sivasspor (Canlı)
19:00 TRT Spor - Spor Merkezi
19:15 NTV - Sporun Not Defteri
20:00 S Sport 2 - Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket (Canlı)
20:00 TRT Spor - Hedef Süper Lig
20:45 A Spor - Fenerbahçe - İstanbulspor (Canlı)
21:00 TRT Spor - Aktüel Futbol
21:00 beIN Sports Haber - Sosyal Medya
21:30 S Sport - Premier Analiz
22:00 S Sport 2 - EB Pau-Orthez - TEKSÜT Bandırma BK (Canlı)
22:00 TRT Spor - Crystal Palace - Bournemouth (Canlı)
23:00 A Spor - 90'a
23:15 S Sport - Burnley - Manchester City (Canlı)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6
2. Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6
3. Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4
4. Fatih Karagümrük 2 1 1 0 5 2 +3 4
5. Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
6. Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
7. Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8. Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9. Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10. B.B Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11. DG Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12. Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13. Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14. Gaziantep FC 2 0 1 1 3 5 -2 1
15. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
16. Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
17. Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18. Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1
19. MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21. Medipol Başakşehir 2 0 0 2 0 4 -4 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

3 . Hafta 25 Eylül, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir


26 Eylül, Cumartesi

13:30 clear.gif Kayserispor - BB Erzurumspor

16:00 clear.gif Hatayspor - Kasımpaşa

16:00 clear.gif Göztepe - Gaziantep FC

19:00 clear.gif Trabzonspor - Yeni Malatyaspor


27 Eylül, Pazar

13:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Alanyaspor

16:00 clear.gif DG Sivasspor - MKE Ankaragücü

16:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş

19:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


28 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor - Denizlispor


4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »