TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (03 Aralık Salı)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

03 Aralık 2019 Salı 10:10 | Son Güncelleme: 03 Aralık 2019 Salı 11:14
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (03 Aralık Salı)

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5'İNCİ TUR MAÇLARI

13.00 Fatih Karagümrük - Göztepe

14.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü

16.30 Aytemiz Alanyaspor - Adanaspor

18.30 Esenler Erokspor - Demir Grup Sivasspor

20.45 Fenerbahçe - İstanbulspor

BEŞİKTAŞ

- Takım izinli

 

GALATASARAY

18.00 Sarı-kırmızılılar, Tuzlaspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

19.05 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin Seçimli Genel Kurulu yapılacak.

 

TRABZONSPOR

11.00 Bordo-mavililer, Ziraat Türkiye Kupası 5'inci tur ilk maçında Altay ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.

- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket

22.30 Elan Bearnais Pau-Orthez - Teksüt Bandırma

 

VOLEYBOL

- 2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu birinci maçında Imoco Volley Conegliano ile oynayan Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-1 mağlup ayrıldı.

09.00 VakıfBank - Dentil Praia

- CEV Challenge Kupası

16.30 Türk Hava Yolları - Ibsa CV CCO 7 Palmas

AVRUPA LİGLERİ

23.05 Lyon - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

 

07:00 A Spor - Sabah Sporu
07:00 TRT Spor - İlk Baskı
09:00 beIN Sports Haber - Sabah Haberleri
10:00 A Spor - Spor Medyası
10:00 TRT Spor - Spor Bülteni
10:00 beIN Sports 3 - Haber Basketbol
11:00 A Spor - Spor Ajansı
11:00 TRT Spor - Spor Manşet
12:00 beIN Sports Haber - Ekonomi Haberleri
13:00 A Spor - Fatih Karagümrük - Göztepe (Canlı)
13:00 TRT Spor - Öğlen Spor Bülteni
14:00 S Sport - NBA Günlüğü
14:00 TRT Spor - Spor Stüdyosu
14:30 A Spor - Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü (Canlı)
15:00 beIN Sports Haber - Tüm Sporlar
15:30 TRT Spor - Spor Bülteni
16:00 TRT Spor - Gündem Futbol
16:30 A Spor - Alanyaspor - Adanaspor (Canlı)
17:00 TRT Spor - Cremonese - Empoli (Canlı)
18:00 beIN Sports Haber - beIN Manşet
18:30 A Spor - Erokspor - Sivasspor (Canlı)
19:00 TRT Spor - Spor Merkezi
19:15 NTV - Sporun Not Defteri
20:00 S Sport 2 - Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket (Canlı)
20:00 TRT Spor - Hedef Süper Lig
20:45 A Spor - Fenerbahçe - İstanbulspor (Canlı)
21:00 TRT Spor - Aktüel Futbol
21:00 beIN Sports Haber - Sosyal Medya
21:30 S Sport - Premier Analiz
22:00 S Sport 2 - EB Pau-Orthez - TEKSÜT Bandırma BK (Canlı)
22:00 TRT Spor - Crystal Palace - Bournemouth (Canlı)
23:00 A Spor - 90'a
23:15 S Sport - Burnley - Manchester City (Canlı)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 34 20 9 5 65 34 +31 69
2. Trabzonspor 34 18 11 5 76 42 +34 65
3. Beşiktaş 34 19 5 10 59 40 +19 62
4. Demir Grup Sivasspor 34 17 9 8 55 38 +17 60
5. Alanyaspor 34 16 9 9 61 37 +24 57
6. Galatasaray 34 15 11 8 55 37 +18 56
7. Fenerbahçe 34 15 8 11 58 46 +12 53
8. Gaziantep Futbol Kulübü 34 11 13 10 49 50 -1 46
9. Antalyaspor 34 11 12 11 41 52 -11 45
10. Kasımpaşa 34 12 7 15 53 58 -5 43
11. Göztepe 34 11 9 14 44 49 -5 42
12. Konyaspor 34 8 12 14 36 52 -16 36
13. Gençlerbirliği 34 9 9 16 39 56 -17 36
14. Yukatel Denizlispor 34 9 8 17 31 48 -17 35
15. Çaykur Rizespor 34 10 5 19 38 57 -19 35
16. Btc Turk Yeni Malatyaspor 34 8 8 18 44 51 -7 32
17. MKE Ankaragücü 34 7 11 16 31 56 -25 32
18. İstikbal M. Kayserispor 34 8 8 18 40 72 -32 32