TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (01 Ekim 2020 Perşembe)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

01 Ekim 2020 Perşembe 11:32 | Son Güncelleme: 01 Ekim 2020 Perşembe 11:35
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (01 Ekim 2020 Perşembe)

GALATASARAY, İSKOÇYA'DA TUR MAÇINA ÇIKIYOR

21.45 Temsilcimiz, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak için İskoçya'nın Rangers takımı ile deplasmanda Play-Off maçında karşı karşıya gelecek.

FENERBAHÇE

11.00 Sarı lacivertli ekip, Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarına devam edecek. İdmanın ilk bölümü medyaya açık olacak.

13.30 Yeni transfer Mbwana Samatta, basın toplantısında açıklamalarda bulunacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah beyazlılar, Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.

TRABZONSPOR

- Bordo mavili takım, Gaziantep FK müsabakası öncesi son çalışmasını gerçekleştirecek.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

18.00 UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Başakşehir'in rakipleri İsviçre'nin Cenevre kentinde yapılacak kura çekimiyle belli olacak.

KASIMPAŞA

18.45 Teknik direktör Fuat Çapa basın toplantısı düzenleyecek.

19.00 Lacivert beyazlılar, Galatasaray maçının hazırlıklarına devam edecek.

TAHKİM KURULU VE PFDK

- Tahkim Kurulu ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL

- THY EuroLeague

20.30 Anadolu Efes - Zenit St Petersburg

VOLEYBOL

- AXA Sigorta Efeler Ligi

15.00 Solhanspor - Galatasaray HDI Sigorta

19.00 Ziraat Bankkart - Afyon BLD. Yüntaş

AVRUPA'DAN FUTBOL

- UEFA Avrupa Ligi Play-Off

21.45 AEK - Wolfsburg (Yunus Mallı)

22.00 Rio Ave - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

- La Liga

22.30 Celta Vigo - Barcelona (Emre Mor, Okay Yokuşlu)

1 EKİM PERŞEMBE


 03:06 | Tijuana - FC Juarez | Nesine.com

 03:30 | Flamengo - Independiente del Valle | Nesine.com

 03:30 | River Plate - Sao Paulo | S Sport 2, Nesine.com

 03:30 | Botafogo - Bahia | Nesine.com

 03:30 | Junior - Barcelona SC | Nesine.com

 03:30 | Corinthians - Atletico GO | Nesine.com

 04:00 | Los Angeles Lakers - Miami Heat | S Sport

 04:10 | Atletico Nacional - Deportivo Tolima | Nesine.com

 18:30 | CEZ Nymburk - AEK | TİVİBU Spor 2

 19:30 | Brentford - Fulham | beIN Sports 4

 20:00 | Sevilla - Levante | Spor Smart 2

 20:30 | Anadolu Efes - Zenit | beIN Sports Haber

 21:00 | Olympiakos - Zalgiris | beIN Sports Max 1

 21:00 | Aston Villa - Stoke City | beIN Connect

 21:05 | Maccabi Tel Aviv - ALBA Berlin | beIN Connect

 21:30 | Basket Zaragoza - Tenerife | TİVİBU Spor 2

 21:45 | Rangers - Galatasaray | teve2, Spor Smart

 21:45 | Liverpool - Arsenal | beIN Sports 4

 22:00 | Barcelona - CSKA Moskova | beIN Sports 3

 22:00 | Valencia - Asvel | beIN Sports Max 2

 22:30 | Celta Vigo - Barcelona | Spor Smart 2

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 6 5 1 0 15 2 +13 16
2. Fenerbahçe 6 4 2 0 10 5 +5 14
3. Fatih Karagümrük 7 3 2 2 14 8 +6 11
4. Kasımpaşa 7 3 2 2 8 6 +2 11
5. Galatasaray 6 3 1 2 8 5 +3 10
6. Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 +1 8
7. Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 -2 8
8. Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 -3 8
9. Göztepe 6 1 4 1 10 7 +3 7
10. Medipol Başakşehir 6 2 1 3 7 7 0 7
11. Beşiktaş 5 2 1 2 8 9 -1 7
12. DG Sivasspor 5 2 1 2 5 6 -1 7
13. Gaziantep FC 6 1 4 1 8 9 -1 7
14. B.B Erzurumspor 6 2 1 3 8 11 -3 7
15. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
16. Konyaspor 5 1 3 1 5 3 +2 6
17. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
18. Denizlispor 6 1 2 3 5 10 -5 5
19. Trabzonspor 7 1 2 4 9 14 -5 5
20. Gençlerbirliği 5 1 1 3 3 6 -3 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

7 . Hafta 31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »