TV'de spor ekranı (9 Kasım Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

09 Kasım 2019 Cumartesi 10:02 | Son Güncelleme: 09 Kasım 2019 Cumartesi 10:03
TV'de spor ekranı (9 Kasım Cumartesi)

03:00 | Nesine.com | Orlando Magic - Memphis Grizzlies (CANLI)

03:00 | Nesine.com | Indiana Pacers - Detroit Pistons (CANLI)

03:00 | Nesine.com | Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (CANLI)

03:30 | Nesine.com | Atlanta Hawks - Sacramento Kings (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors (CANLI)

04:00 | Nesine.com | New Orleans Pelicans - Toronto Raptors (CANLI)

04:30 | Nesine.com | Dallas Mavericks - New York Knicks (CANLI)

05:00 | S Sport, S Sport Plus, Nesine.com | Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (CANLI)

05:00 | Nesine.com, NBA TV | Utah Jazz - Milwaukee Bucks (CANLI)

06:00 | Nesine.com | Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets (CANLI)

06:30 | Nesine.com | Los Angeles Lakers - Miami Heat (CANLI)

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

09:00 | Nesine.com | Newcastle Jets - Perth Glory (CANLI)

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

11:30 | Nesine.com | Western United - Western Sydney (CANLI)

13:00 | Nesine.com, TRT Spor, Tivibu Spor 2 | Bahçeşehir Koleji - Pınar Karşıyaka (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Rubin Kazan - Dinamo Moskova (CANLI)

14:00 | beIN Sports Max 1 | BB Erzurumspor - Akhisarspor (CANLI)

15:00 | Nesine.com, S Sport 2 | Holstein Kiel - Hamburg (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Sandhausen - Greuther Fürth (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Osnabrück - Stuttgart (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Alaves - Valladolid (CANLI)

15:00 | beIN Sports 2 | Gençlerbirliği - Kayserispor (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor | Galatasaray (K) - Elazığ İl Özel İdare (K) (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor 2 | Frutti Extra Bursaspor - Arel Üniversitesi Büyükçekmece (CANLI)

15:30 | S Sport, S Sport Plus | Chelsea - Crystal Palace (CANLI)

15:30 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Nottingham Forest - Derby County (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Rostov - FK Tambov (CANLI)

16:30 | beIN Sports Max 1 | İstanbulspor - Menemenspor (CANLI)

16:30 | beIN Sports Max 2 | Giresunspor - Osmanlıspor (CANLI)

16:30 | Nesine.com | FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Pribram - Opava (CANLI)

16:45 | Nesine.com, beIN Connect | Guingamp - Ajaccio (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Wisla Plock - Cracovia Krakow (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Pisa - Spezia (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Venezia - Livorno (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Perugia - Cittadella (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Brescia - Torino (CANLI)

17:30 | Tivibu Spor | Fenerbahçe (K) - Botaş (K) (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport 2, S Sport Plus | Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf (CANLI)

17:30 | Nesine.com | Mainz 05 - Union Berlin (CANLI)

17:30 | Nesine.com | Paderborn - Augsburg (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sports Plus | Hertha Berlin - RB Leipzig (CANLI)

17:30 | beIN Sports 2 | Çaykur Rizespor - Antalyaspor (CANLI)

17:30 | beIN Sports 1 | Sivasspor - Konyaspor (CANLI)

13:00 | Nesine.com, TRT Spor 2, Tivibu Spor 2 | Galatasaray Doğa Sigorta - Darüşşafaka Tekfen (CANLI)

18:00 | S Sport Plus | Burnley - West Ham United (CANLI)

18:00 | TRT Spor | Southampton - Everton (CANLI)

18:00 | S Sport, S Sport Plus | Tottenham - Sheffield United (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Valencia - Granada (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Mirandes - Extremadura (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Huesca - Oviedo (CANLI)

18:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Preston North End - Huddersfield Town (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Horsens - Silkeborg (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Maidenhead United - Rotherham United (CANLI)

18:30 | Nesine.com | Rio Ave - Vitoria Setubal (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Spartak Moskova - Krylya Sovetov (CANLI)

19:00 | beIN Sports Max 1 | Altay - Karagümrük (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Jablonec - Sparta Prag (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Sturm Graz - Hartberg (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Rheindorf Altach - Rapid Wien (CANLI)

19:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Brest - PSG (CANLI)

19:30 | Nesine.com | Legia Varşova - Gornik Zabrze (CANLI)

19:30 | Nesine.com | NK Varazdin - Slaven Belupo (CANLI)

20:00 | TRT Spor | Dakika Skor

20:00 | A Spor | Skorbord

20:00 | beIN Sports 1 | Gaziantep FK - Galatasaray (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Sporting Gijon - Numancia (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Albacete - Lugo (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Empoli - Pescara (CANLI)

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Inter - Verona (CANLI)

20:00 | Tivibu Spor 2 | Sigortam.Net İTÜ BB - TEKSÜT Bandırma BK (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Ratiopharm Ulm - s.Oliver Würzburg (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Fuenlabrada - Basquet Manresa (CANLI)

20:30 | Nesine.com | AS Monaco - Orleans (CANLI)

20:30 | S Sport, S Sport Plus | Leicester City - Arsenal (CANLI)

20:30 | Nesine.com, S Sport 2, S Sport Plus | Bayern Münih - Borussia Dortmund (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Eibar - Real Madrid (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Heerenveen - Sparta Rotterdam (CANLI)

20:30 | Nesine.com | OFI - PAOK (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Santa Clara - Benfica (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Luzern - Servette (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Neuchatel Xamax - Thun (CANLI)

21:45 | Nesine.com | Fortuna Sittard - ADO Den Haag (CANLI)

21:45 | TRT Spor | Stadyum

22:00 | A Spor | Takım Oyunu

22:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Lille - Metz (CANLI)

22:00 | Nesine.com, beIN Sports Max 1 | Monaco - Dijon (CANLI)

22:00 | Nesine.com, beIN Connect | Reims - Angers (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Strasbourg - Nimes (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Wisla Krakow - Arka Gdynia (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Cholet Basket - JL Bourg Basket (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Le Mans - Gravelines (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Elan Chalon - JDA Dijon Basket (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Las Palmas - Alcorcon (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Chorale de Roanne - Strasbourg IG (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Giessen 46ers - Rasta Vechta (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Tenerife - San Pablo Burgos (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Bilbao Basket - Gran Canaria (CANLI)

22:30 | Nesine.com | VL Pesaro - Dolomiti Energia Trenro (CANLI)

22:45 | Nesine.com | Heracles - VVV Venlo (CANLI)

22:45 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Napoli - Genoa (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Barcelona - Celta Vigo (CANLI)

23:00 | beIN Connect | Fransa (K) - Sırbistan (K) (CANLI)

23:30 | S Sport 2, S Sport Plus | Colon - Independiente Del Valle (CANLI)

Kaynak: sahadan

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22