TV'de spor ekranı

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

02 Kasım 2019 Cumartesi 10:42 | Son Güncelleme: 02 Kasım 2019 Cumartesi 11:33
TV'de spor ekranı

2 KASIM CUMARTESİ


02:00 | Nesine.com, S Sport, S Sport Plus |  Brooklyn Nets - Houston Rockets (CANLI)

02:00 | Nesine.com, NBA TV | Orlando Magic - Milwaukee Bucks (CANLI)

02:00 | Nesine.com | Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers (CANLI)

02:00 | TRT Spor | Angola U17 - Brezilya U17 (CANLI)

02:30 | Nesine.com | Boston Celtics - New York Knicks (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Puebla - Pumas UNAM (CANLI)

04:30 | Nesine.com | Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers (CANLI)

05:30 | Nesine.com, NBA TV | Golden State Warriors - San Antonio Spurs (CANLI)

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

07:00 | Nesine.com | Vissel Kobe - Vegalta Sendai (CANLI)

09:00 | Nesine.com | Western Sydney - Brisbane Roar (CANLI)

09:05 | Nesine.com | Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima (CANLI)

09:05 | Nesine.com | Oita Trinita - FC Tokyo (CANLI)

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

11:30 | Nesine.com | Melbourne Victory - Western United (CANLI)

13:00 | Tivibu Spor 2 | Beşiktaş Sompo Sigorta - Arel Üniversitesi Büyükçekmece (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Dinamo Moskova - FC Akhmat Grozny (CANLI)

14:00 | Nesine.com | FK Ufa - Lokomotiv Moskova (CANLI)

14:00 | beIN Sports Max 1 | Hatayspor - Altay (CANLI)

15:00 | Nesine.com | St. Pauli - Karlsruhe (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Greuther Fürth - Darmstadt (CANLI)

15:00 | Nesine.com, S Sport 2 | Erzgebirge Aue - Heidenheim (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Espanyol - Valencia (CANLI)

15:00 | beIN Sports 2 | Konyaspor - Gençlerbirliği (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Göteborg - Östersunds (CANLI)

15:00 | Nesine.com | AIK - Sundsvall (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Hammarby - Hacken (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Sirius - Kalmar (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Helsingborg - Elfsborg (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Norrköping - Djugarden (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Falklenberg - Eskilstuna (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Örebro - Malmö (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor | Ormanspor (K) - Fenerbahçe (K) (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor 2 | Pınar Karşıyaka - Türk Telekom (CANLI)

15:30 | S Sport, S Sport Plus | Bournemouth - Manchester United (CANLI)

15:30 | Nesine.com, beIN Connect | Wigan Athletic - Swansea City (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Vejle - Fremad Amager (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Sochi - Tambov (CANLI)

16:30 | beIN Sports 2 | Menemenspor - Ümraniyespor (CANLI)

16:30 | beIN Sports 1 | Adanaspor - Boluspor (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Sigma Olomouc - Mlada Boleslav (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Roma - Napoli (CANLI)

17:30 | Nesine.com | Roma - Napoli (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport 2, S Sport Plus | Werder Bremen - Freiburg (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport Plus | Eintracht Frankfurt - Bayern Münih (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport Plus | Borussia Dortmund - Wolfsburg (CANLI)

17:30 | Nesine.com | Leipzig - Mainz (CANLI)

17:30 | beIN Sports 2 | Alanyaspor - Başakşehir (CANLI)

17:30 | beIN Sports 1 | Trabzonspor - Göztepe (CANLI)

17:30 | Tivibu Spor 2, TRT Spor 2 | Tofaş - Galatasaray Doğa Sigorta (CANLI)

18:00 | S Sport, S Sport Plus | Aston Villa - Liverpool (CANLI)

18:00 | S Sport Plus | Arsenal - Wolverhampton (CANLI)

18:00 | TRT Spor | Manchester City - Southampton (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Levante - Barcelona (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Fuenlabrada - Deportivo La Coruna (CANLI)

18:00 | Nesine.com, beIN Connect | Luton Town - Nottingham Forest (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Zenit - CSKA Moskova (CANLI)

19:00 | beIN Sports Max 1 | Akhisarspor - Adana Demirspor (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Mattersburg - Salzburg (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Sturm Graz - Wolfsberger (CANLI)

19:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Marsilya - Lille (CANLI)

20:00 | Tivibu Spor 2 | Ormanspor - Gaziantep Basketbol (CANLI)

20:00 | beIN Sports 1 | Antalyaspor - Beşiktaş (CANLI)

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Bologna - Inter (CANLI)

20:30 | S Sport, S Sport Plus | Watford - Chelsea (CANLI)

20:30 | Nesine.com, S Sport 2, S Sport Plus |  Union Berlin - Hertha Berlin (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Sevilla - Atletico Madrid (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Hibernian - Celtic (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Benfica - Rio Ave (CANLI)

21:45 | TRT Spor | Stadyum

21:45 | Nesine.com | Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (CANLI)

22:00 | A Spor | Takım Oyunu

22:00 | Nesine.com | Nimes - Rennes (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Amiens - Brest (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Angers - Strasbourg (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Metz - Montpellier (CANLI)

22:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Toulouse - Lyon (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Pogon Szczecin - Lech Poznan (CANLI)

22:30 | Nesine.com, S Sport Plus | Club Brugge - Kortrijk (CANLI)

22:45 | Nesine.com | AZ Alkmaar - Twente (CANLI)

22:45 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Torino - Juventus (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Real Madrid - Real Betis (CANLI)

 

Kaynak: sahadan

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda saat kaçta?
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22