TV'de spor ekranı (16 Kasım Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

16 Kasım 2019 Cumartesi 09:46 | Son Güncelleme: 18 Kasım 2019 Pazartesi 12:02
TV'de spor ekranı (16 Kasım Cumartesi)

03:00 | Nesine.com | Charlotte Hornets - Detroit Pistons (CANLI)

03:00 | Nesine.com, NBA TV | Orlando Magic - San Antonio Spurs (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Memphis Grizzlies - Utah Jazz (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Minnesota Timberwolves - Washington Wizards (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Houston Rockets - Indiana Pacers (CANLI)

04:30 | Nesine.com | Peru - Kolombiya (CANLI)

06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Boston Celtics (CANLI)

06:30 | Nesine.com, S Sport, S Sport Plus, NBA TV | Los Angeles Lakers - Sacramento Kings (CANLI)

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

09:00 | Nesine.com | Central Coast Mariners - Adelaide United (CANLI)

09:00 | TRT Spor | Spor Bülteni

11:00 | Nesine.com | Western United - Newcastle Jets (CANLI)

11:00 | TRT Spor | Ajans Saati

12:00 | Nesine.com | Cairns Taipans - Brisbane Bullets (CANLI)

13:00 | TİVİBU Spor 2 | Ormanspor - Bahçeşehir Koleji (CANLI)

14:00 | A Spor | Süper Lig Raporu

15:15 | TİVİBU Spor 2 | TEKSÜT Bandırma BK - Gaziantep Basketbol (CANLI)

17:30 | Nesine.com, TRT Spor, TİVİBU Spor 2 | Pınar Karşıyaka - Galatasaray Doğa Sigorta (CANLI)

18:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Forest Green Rovers - Plymouth Argyle (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Panathinaikos - Ionikos Nikaias (CANLI)

20:00 | S Sport 2, S Sport Plus | Rusya - Belçika (CANLI)

20:00 | Nesine.com, TİVİBU Spor 2 | Anadolu Efes - Türk Telekom (CANLI)

20:00 | Nesine.com | BC Andorra - Unicaja Malaga (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Giessen 46ers - Mitteldeutscher BC (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Numancia - Rayo Vallecano (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Elche - Almeria (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Boulazac Basket - CSP Limoges (CANLI)

22:00 | Nesine.com | EB Pau-Orthez - Cholet Basket (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Orleans Loiret - ESSM Le Portel (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Strasbourg IG - Elan Chalon (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Rasta Vechta - Löwen Braunschweig (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Hamburg Towers - BG Göttingen (CANLI)

22:30 | Nesine.com | JDA Dijon Basket - AS Monaco (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Joventut Badalona - Tenerife (CANLI)

22:30 | Nesine.com | San Pablo Burgos - Real Betis Energia Plus (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Dinamo Sassari - Reggiana (CANLI)

22:45 | S Sport 2, S Sport Plus | Kuzey İrlanda - Hollanda (CANLI)

22:45 | S Sport Plus | Almanya - Belarus (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Real Zaragoza - Albacete (CANLI)

23:00 | A Spor | Son Sayfa

Kaynak: sahadan

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 30 18 9 3 57 27 +30 63
2. Trabzonspor 30 17 10 3 68 33 +35 61
3. Demir Grup Sivasspor 30 15 9 6 50 33 +17 54
4. Galatasaray 30 14 10 6 49 29 +20 52
5. Beşiktaş 30 15 5 10 50 38 +12 50
6. Fenerbahçe 30 14 7 9 53 40 +13 49
7. Alanyaspor 30 13 9 8 53 33 +20 48
8. Göztepe 30 10 8 12 37 40 -3 38
9. Gaziantep Futbol Kulübü 30 9 11 10 42 46 -4 38
10. Antalyaspor 30 9 10 11 35 48 -13 37
11. Kasımpaşa 30 10 6 14 44 51 -7 36
12. Gençlerbirliği 30 8 8 14 35 49 -14 32
13. Yukatel Denizlispor 30 8 8 14 29 43 -14 32
14. İstikbal M. Kayserispor 30 8 7 15 36 65 -29 31
15. Konyaspor 30 6 12 12 25 40 -15 30
16. Btc Turk Yeni Malatyaspor 30 7 8 15 43 46 -3 29
17. Çaykur Rizespor 30 8 5 17 31 50 -19 29
18. MKE Ankaragücü 30 5 10 15 27 53 -26 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

31 . Hafta 07 Temmuz, Salı

18:30 clear.gif Gençlerbirliği - Fenerbahçe A.Ş.

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Yukatel Denizlispor


08 Temmuz, Çarşamba

18:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş.

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray A.Ş.

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - MKE Ankaragücü


09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor


32 . Hafta 11 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş - D G Grup Sivasspor

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Gençlerbirliği


12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »