TV'de spor ekranı (14 Kasım Perşembe)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

14 Kasım 2019 Perşembe 10:31 | Son Güncelleme: 14 Kasım 2019 Perşembe 10:32
TV'de spor ekranı (14 Kasım Perşembe)

07:00 A SporSabah Sporu (Futbol)
07:00 TRT Sporİlk Baskı (Futbol)
09:00 BeIN HaberSabah Haberleri (Diğer)
09:15 TRT SporA Milli Futbol Takımı Özetler (Futbol)
10:00 BeIN Sports 3Haber Basketbol (Basketbol)
10:00 BeIN HaberKadın Haberleri (Diğer)
10:50 TRT SporA Milli Futbol Takımı Goller (Futbol)
11:00 A SporSpor Ajansı (Futbol)
11:00 TRT SporSpor Manşet (Futbol)
14:00 S SportNBA Günlüğü (Basketbol)
14:00 TRT SporSpor Stüdyosu (Futbol)
14:00 A SporGün Ortası (Futbol)
15:00 BeIN HaberTüm Sporlar (Diğer)
16:00 TRT SporGündem Futbol (Futbol)
17:00 TRT SporSpor Akşamı (Futbol)
17:30 TRT SporMaça Doğru (Futbol)
18:00 A SporAna Haber (Futbol)
18:00 BeIN Sports 1beIN MANŞET (Futbol)
19:00 A SporMilli Maça Doğru (Futbol)
Canlı19:00 TRT Spor 2Sırbistan (K) - Türkiye (K) (Basketbol)
20:00 TRT SporSpor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00 TRT 1Türkiye - İzlanda (Futbol)
Canlı20:00 BeIN Sports 3Khimki - EA7 Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı20:30 BeIN HaberAnadolu Efes - Zenit Saint Petersburg (Basketbol)
21:00 TRT SporSpor Artı (Futbol)
21:45 TRT SporMaçın Ardından (Futbol)
22:00 A SporArtı Futbol (Futbol)
Canlı22:00 BeIN Sports 3Panathinaikos - ALBA Berlin (Basketbol)
Canlı22:45 S Sport 2Çekya - Kosova (Futbol)
Canlı23:00 BeIN Sports 4Real Madrid - FC Barcelona (Basketbol)
Canlı23:00 BeIN MAX1Baskonia - Maccabi FOX Tel Aviv (Basketbol)

Kaynak: sporx

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda saat kaçta?
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 31 19 9 3 59 27 +32 66
2. Trabzonspor 31 17 11 3 70 35 +35 62
3. Demir Grup Sivasspor 31 15 9 7 50 34 +16 54
4. Galatasaray 31 14 10 7 50 33 +17 52
5. Alanyaspor 31 14 9 8 57 34 +23 51
6. Fenerbahçe 31 14 8 9 53 41 +13 50
7. Beşiktaş 30 15 5 10 50 38 +12 50
8. Göztepe 31 10 9 12 39 42 -3 39
9. Gaziantep Futbol Kulübü 30 9 11 10 42 46 -4 38
10. Antalyaspor 31 9 11 11 37 50 -13 38
11. Kasımpaşa 30 10 6 14 44 51 -7 36
12. Gençlerbirliği 31 8 9 14 36 50 -14 33
13. Btc Turk Yeni Malatyaspor 31 8 8 15 44 46 -2 32
14. Yukatel Denizlispor 31 8 8 15 29 45 -16 32
15. İstikbal M. Kayserispor 30 8 7 15 36 65 -29 31
16. Konyaspor 30 6 12 12 25 40 -15 30
17. Çaykur Rizespor 30 8 5 17 31 50 -19 29
18. MKE Ankaragücü 31 5 11 15 29 55 -26 26
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

31 . Hafta 09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor


32 . Hafta 11 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş - D G Grup Sivasspor

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Gençlerbirliği


12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »