9 Kasım Cumartesi Spor Gündemi

9 Kasım Cumartesi Spor Gündeminde Neler Var?

09 Kasım 2019 Cumartesi 09:55 | Son Güncelleme: 09 Kasım 2019 Cumartesi 09:57
9 Kasım Cumartesi  Spor Gündemi

SÜPER LİG

15.00 Gençlerbirliği - İstikbal Mobilya Kayserispor

17.30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor

17.30 Demir Grup Sivasspor - İttifak Holding Konyaspor

20.00 Gaziantep FK - Galatasaray

 

BEŞİKTAŞ

19.00 Siyah-beyazlılar, Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayıp kampa girecek. (Basına kapalı)

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 BŞB Erzurumspor - Akhisarspor

16.30 İstanbulspor - Ekol Göz Menemenspor

16.30 Giresunspor - Osmanlıspor FK

19.00 Altay - Fatih Karagümrük

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİG

- İki ligde de 12'nci hafta oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

 

TÜRKİYE - İZLANDA MAÇINA DOĞRU

- A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 14 Kasım Perşembe günü İstanbul'da karşılaşacağı İzlanda Milli Takımı, Antalya'ya gelerek kampa girecek.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Bahçeşehir Koleji - Pınar Karşıyaka

15.15 Frutti Extra Bursaspor - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

17.30 Galatasaray Doğa Sigorta - Darüşşafaka Tekfen

20.00 Sigortam.net İTÜ Basket - Teksüt Bandırma

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 Samsun Canik Belediyespor - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

13.30 Çankaya Üniversitesi - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

14.00 İzmit Belediyespor - OGM Ormanspor

15.15 Galatasaray - Birevim Elazığ İl Özel İdare

16.00 Bellona Kayseri Basketbol - Hatay Büyükşehir Belediyespor

17.30 Fenerbahçe Öznur Kablo - BOTAŞ

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

14.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları

15.00 Karayolları - Atlasglobal Yeşilyurt

18.00 Fenerbahçe Opet - Beylikdüzü Voleybol İhtisas

19.30 Eczacıbaşı VitrA - Aydın Büyükşehir Belediyespor

 

GOLF

- Antalya'da düzenlenen Turkish Airlines Open 2019 Uluslararası Golf Turnuvası devam edecek.

MOTOKROS

- Afyonkarahisar'da, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışı kapsamında bugün ve yarın, Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4'üncü ayak yarışları yapılacak.

 

AVRUPA LİGLERİ

15.00 Deportivo Alavés - Real Valladolid (Enes Ünal)

17.30 Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu, Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

18.00 Southampton - Everton (Cenk Tosun)

18.00 Valencia - Granada (İsmail Köybaşı)

19.30 Brest - Paris SG (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

20.30 Leicester City - Arsenal (Çağlar Söyüncü)

20.30 Eibar - Real Madrid (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

22.00 Lille - Metz (Mehmet Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

23.00 Barcelona - Celta Vigo (Okay Yokuşlu)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 29 17 9 3 55 27 +28 60
2. Trabzonspor 29 16 10 3 65 32 +33 58
3. Demir Grup Sivasspor 29 15 8 6 50 33 +17 53
4. Galatasaray 29 14 10 5 48 26 +22 52
5. Beşiktaş 29 15 5 9 49 35 +14 50
6. Fenerbahçe 29 13 7 9 51 39 +12 46
7. Alanyaspor 29 12 9 8 49 32 +17 45
8. Göztepe 29 10 8 11 36 38 -2 38
9. Antalyaspor 29 9 10 10 35 46 -11 37
10. Gaziantep Futbol Kulübü 29 8 11 10 41 46 -5 35
11. Kasımpaşa 29 10 5 14 44 51 -7 35
12. Yukatel Denizlispor 29 8 8 13 29 42 -13 32
13. Gençlerbirliği 29 8 7 14 35 49 -14 31
14. Çaykur Rizespor 29 8 5 16 31 49 -18 29
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 29 7 7 15 43 46 -3 28
16. İstikbal M. Kayserispor 29 7 7 15 33 64 -31 28
17. Konyaspor 29 5 12 12 24 40 -16 27
18. MKE Ankaragücü 29 5 10 14 26 49 -23 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

30 . Hafta 03 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Gaziantep FC


04 Temmuz, Cumartesi

18:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Göztepe A.Ş.

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


05 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Demir Grup Sivasspor

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


06 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Beşiktaş A.Ş.


31 . Hafta 07 Temmuz, Salı

18:30 clear.gif Gençlerbirliği - Fenerbahçe A.Ş.

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Yukatel Denizlispor


08 Temmuz, Çarşamba

18:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş.

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray A.Ş.

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - MKE Ankaragücü


09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »