Niğde Anadolu Fk 2 Tuzlaspor:3

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Niğde Anadolu FK, 24.hafta maçında sahasında Tuzlaspor'a karşı 2-0 öne geçmesine rağmen 2-3 kaybetti.

19 Şubat 2020 Çarşamba 16:41 | Son Güncelleme: 19 Şubat 2020 Çarşamba 16:42
Niğde Anadolu Fk 2 Tuzlaspor:3

Stat: Niğde 5 Şubat
Hakemler: Alper Oran xxx, Selman Timur xxx, Arif Dilmeç xxx
Niğde Anadolu FK: Muhammed Taha Tepe xx, Metehan Yılmaz xx, Recep Efendioğlu xx, Recep Yemişci xx, Ali Mert Aydın xx, Atalay Gürel xx, (Berkin Taşkın xx, Mustafa Özyaşar dk.81 ), Emir Can Sayar xx, Hüseyin Altuğ Taş xx, (Altar Han Hidayetoğlu xx, Şahan Akyüz x dk.84), Atalay Yıldırım xx, Embiya Ayyıldız xx dk.79)
Tuzlaspor: Bayram Olgun xxx, Uğur Aygören xxx, Özgür Çelik xxx, Kemal Tokak xxx, Emre Can xxx, (Burak Asan xxx, Ömer Faruk Ermeç xx dk.71), Muhammed Akarslan xxx), (Yasin Yener xxx, Göksu Türkdoğan xx dk.46), (Samet Asatekin xxx, Sadık Baş xx dk.46), Umut Sönmez xxx, Batuhan Karadeniz xxx,
Sarı Kartlar: Metehan Yılmaz dk.40, Embiya Ayyıldız dk.67 (Niğde Anadolu FK), Burak Asan (dk.33), Ömer Faruk Ermeç (dk.90) (Tuzlaspor)
Goller: Emir Can Sayar dk.35, Altar Han Hidayetoğlu dk.79 (Niğde Anadolu FK), Sadık Baş dk.80, Faruk Ermeç dk.84, Göksu Türkdoğan dk.90 (Tuzlaspor)

Kaynak: iha

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 29 17 9 3 55 27 +28 60
2. Trabzonspor 29 16 10 3 65 32 +33 58
3. Demir Grup Sivasspor 29 15 8 6 50 33 +17 53
4. Galatasaray 29 14 10 5 48 26 +22 52
5. Beşiktaş 29 15 5 9 49 35 +14 50
6. Fenerbahçe 29 13 7 9 51 39 +12 46
7. Alanyaspor 29 12 9 8 49 32 +17 45
8. Göztepe 29 10 8 11 36 38 -2 38
9. Antalyaspor 29 9 10 10 35 46 -11 37
10. Gaziantep Futbol Kulübü 29 8 11 10 41 46 -5 35
11. Kasımpaşa 29 10 5 14 44 51 -7 35
12. Yukatel Denizlispor 29 8 8 13 29 42 -13 32
13. Gençlerbirliği 29 8 7 14 35 49 -14 31
14. Çaykur Rizespor 29 8 5 16 31 49 -18 29
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 29 7 7 15 43 46 -3 28
16. İstikbal M. Kayserispor 29 7 7 15 33 64 -31 28
17. Konyaspor 29 5 12 12 24 40 -16 27
18. MKE Ankaragücü 29 5 10 14 26 49 -23 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

30 . Hafta 04 Temmuz, Cumartesi

18:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Göztepe A.Ş.

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


05 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Demir Grup Sivasspor

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


06 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Beşiktaş A.Ş.


31 . Hafta 07 Temmuz, Salı

18:30 clear.gif Gençlerbirliği - Fenerbahçe A.Ş.

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Yukatel Denizlispor


08 Temmuz, Çarşamba

18:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş.

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray A.Ş.

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - MKE Ankaragücü


09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »