Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası yarın başlıyor

Japonya'nın Tokyo kentinde düzenlenen Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası yarın başlıyor. Olimpiyat seçmesi niteliğinde olan şampiyonaya 37 ülkeden 336 sporcu katılıyor.

27 Kasım 2019 Çarşamba 12:05 | Son Güncelleme: 27 Kasım 2019 Çarşamba 12:06
Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası yarın başlıyor

Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi erkeklerde Gürkan Mutlu ve Doğukan Büyükarslan, kadınlarda ise Sude Aydın temsil edecek. 4 gün sürecek şampiyona yarın erkekler ve kadınlar kategorisinde yapılacak eleme yarışlarıyla başlayacak.

Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda maç programı şöyle:

28 Kasım Perşembe TSİ 04:00 - 15:00  : Trampolin Cimnastik Erkekler Elemeler

28 Kasım Perşembe TSİ 15:00 - 15:00 Trampolin cimnastik Kadınlar Elemeler

29 Kasım Cuma TSİ 05:00 - 09:00 Senkronize Erkekler Elemeler

30 Kasım Cumartesi TSİ 09:00 - 10:45 Kadın - Erkek Trampolin Cimnastik Yarı Finali

30 Kasım Cumartesi TSİ 12:55 - 13:35 Senkronize Erkekler Finali (+10 dakika ödül töreni ile birlikte)

01 Aralık Türkiye saati ile 09:25 - 10:50: Kadın Erkek Trampolin cimnastik Finali  (+10 dakika Ödül Töreni ile birlikte)

Trampolin Cimnastik Dünya Şampiyonası
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Fatih Karagümrük 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. Alanyaspor 3 2 1 0 5 1 +4 7
3. Galatasaray 3 2 1 0 5 1 +4 7
4. Antalyaspor 3 2 1 0 4 1 +3 7
5. Hatayspor 3 2 1 0 3 0 +3 7
6. B.B Erzurumspor 3 2 0 1 6 4 +2 6
7. Göztepe 3 1 2 0 8 4 +4 5
8. Fenerbahçe 3 1 2 0 2 1 +1 5
9. Konyaspor 2 1 1 0 4 1 +3 4
10. Trabzonspor 3 1 1 1 4 4 0 4
11. Beşiktaş 3 1 1 1 5 6 -1 4
12. DG Sivasspor 3 1 1 1 2 3 -1 4
13. Kasımpaşa 3 1 0 2 2 2 0 3
14. Kayserispor 3 1 0 2 2 5 -3 3
15. Gaziantep FC 3 0 2 1 5 7 -2 2
16. MKE Ankaragücü 2 0 1 1 1 2 -1 1
17. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
18. Çaykur Rizespor 3 0 1 2 2 5 -3 1
19. Denizlispor 3 0 1 2 1 6 -5 1
20. Yeni Malatyaspor 3 0 1 2 2 7 -5 1
21. Medipol Başakşehir 3 0 0 3 0 6 -6 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »