TAF Yürüyüş Kupası'nda zirve; Salih Korkmaz ve Evin Demir'in

Kovin 19 sürecinin ardından başlayan yarışmalarda yürüyüş branşında Salih Korkmaz ve Evin Demir birinci oldular.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 12:57 | Son Güncelleme: 10 Ağustos 2020 Pazartesi 13:18
TAF Yürüyüş Kupası'nda zirve; Salih Korkmaz ve Evin Demir'in

Ankara'daki Naili Moran Atletizm Pisti'nde düzenlenen Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Yürüyüş Kupası'ndaki kadınlar 5 bin metre ve erkekler 10 bin metre yarışlarına 22 yürüyüşçü katıldı.

Kadınlar yarışında Avrupa U20 ikincisi Evin Demir, rahat bir müsabaka çıkararak açık farkla birinci oldu. Evin, 23:06.52'lik derecesiyle ilk sırayı elde ederken, Leyla Işık 26:29.40 ile ikinci, Seçil Akpınar da 26:55.67 ile üçüncü oldu.

Erkeklerde ise Doha 2019'un beşincisi ve Türkiye rekortmeni Salih Korkmaz, 41:21.97'lik performansıyla ipi göğüsleyen isim oldu. Şahin Şenoduncu, 42:14.45 yürürken, Mert Atlı da 42:23.11'lik derecesiyle üçüncülüğü aldı.

Kaynak: dha

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Göztepe 1 1 0 0 5 1 +4 3
2. Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 0 +3 3
3. Alanyaspor 1 1 0 0 2 0 +2 3
4. Antalyaspor 1 1 0 0 2 0 +2 3
5. Beşiktaş 1 1 0 0 3 1 +2 3
6. Galatasaray 1 1 0 0 3 1 +2 3
7. Hatayspor 1 1 0 0 2 0 +2 3
8. B.B Erzurumspor 1 1 0 0 2 1 +1 3
9. Fenerbahçe 1 1 0 0 2 1 +1 3
10. Kayserispor 1 1 0 0 1 0 +1 3
11. Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Çaykur Rizespor 1 0 0 1 1 2 -1 0
13. Kasımpaşa 1 0 0 1 0 1 -1 0
14. MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
15. Demir Grup Sivasspor 1 0 0 1 0 2 -2 0
16. Gaziantep FC 1 0 0 1 1 3 -2 0
17. Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 2 -2 0
18. Medipol Başakşehir 1 0 0 1 0 2 -2 0
19. Trabzonspor 1 0 0 1 1 3 -2 0
20. Yeni Malatyaspor 1 0 0 1 0 3 -3 0
21. Denizlispor 1 0 0 1 1 5 -4 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

2 . Hafta 18 Eylül, Cuma

20:00 clear.gif Yeni Malatyaspor - Göztepe


19 Eylül, Cumartesi

13:30 clear.gif Gençlerbirliği - Konyaspor

16:00 clear.gif Denizlispor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Alanyaspor - Kayserispor


20 Eylül, Pazar

13:30 clear.gif BB Erzurumspor - DG Sivasspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa - Çaykur Rizespor

19:00 clear.gif Gaziantep FC - Fatih Karagümrük


21 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Fenerbahçe - Hatayspor


3 . Hafta 25 Eylül, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir


26 Eylül, Cumartesi

13:30 clear.gif Kayserispor - BB Erzurumspor

16:00 clear.gif Hatayspor - Kasımpaşa

16:00 clear.gif Göztepe - Gaziantep FC

19:00 clear.gif Trabzonspor - Yeni Malatyaspor


27 Eylül, Pazar

13:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Alanyaspor

16:00 clear.gif DG Sivasspor - MKE Ankaragücü

16:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş

19:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


28 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor - Denizlispor


4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »