Milli atlet Yasmani Copello Escobar'dan gümüş madalya

Elmas Lig'in 2020 sezonundaki ilk etabı olan Monaco Hercules Grand Prix'sinde milli atlet Yasmani Copello Escobar, erkekler 400 metre engellide ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

15 Ağustos 2020 Cumartesi 11:16 | Son Güncelleme: 15 Ağustos 2020 Cumartesi 11:17
Milli atlet Yasmani Copello Escobar'dan gümüş madalya

Elmas Lig'in 2020 sezonundaki ilk etabı olan Monaco Hercules Grand Prix'sinde, olimpiyat madalyalı Yasmani Copello, erkekler 400 metre engellide Türkiye’yi temsil etti.

Norveçli sporcu Karsten Warholm’un 47.10 ile birinci olduğu yarışta milli atlet, 49.04’lük derecesiyle ikinciliği elde etti.

Erkekler 200 metrede piste çıkan milli atlet Ramil Guliyev ise 20.80’lik derecesiyle beşinci sırada kaldı.

Yarışta ABD’li Noah Lyles 19.76 ile birinci, kardeşi Josephus Lyles 20.30 ile ikinci olurken, Türk asıllı Alman atlet Deniz Almas da 20.64 ile üçüncü en iyi zamana imza attı.

Joshua Cheptegei’den dünya rekoru

Ugandalı atlet Joshua Cheptegei, erkekler 5 bin metrede 12.35.36’lık derecesiyle dünya rekoru kırdı.

Bu alanda önceki rekor, 12.37.35 ile Etiyopyalı Kenenisa Bekele’ye aitti.

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6
2. Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6
3. Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4
4. Fatih Karagümrük 2 1 1 0 5 2 +3 4
5. Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
6. Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
7. Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8. Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9. Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10. B.B Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11. DG Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12. Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13. Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14. Gaziantep FC 2 0 1 1 3 5 -2 1
15. Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
16. Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
17. Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18. Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1
19. MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21. Medipol Başakşehir 2 0 0 2 0 4 -4 0
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

3 . Hafta 25 Eylül, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir


26 Eylül, Cumartesi

13:30 clear.gif Kayserispor - BB Erzurumspor

16:00 clear.gif Hatayspor - Kasımpaşa

16:00 clear.gif Göztepe - Gaziantep FC

19:00 clear.gif Trabzonspor - Yeni Malatyaspor


27 Eylül, Pazar

13:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Alanyaspor

16:00 clear.gif DG Sivasspor - MKE Ankaragücü

16:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş

19:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


28 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor - Denizlispor


4 . Hafta 02 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Kayserispor

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor


03 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Fatih Karagümrük


04 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Denizlispor - Konyaspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Hatayspor

16:00 clear.gif Beşiktaş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Kasımpaşa - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »