Genç judocular Avrupa Şampiyonası'nda tatamiye çıkıyor

Finlandiya’nın Vantaa kentinde yarın başlayacak Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nın ilk gününde, kadınlar 48 kiloda Tuğçe Beder, 52 kiloda Zeliha Cinci ve erkekler 60 kiloda Salih Yıldız madalya mücadelesi yapacak.

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:15 | Son Güncelleme: 11 Eylül 2019 Çarşamba 14:16
Genç judocular Avrupa Şampiyonası'nda tatamiye çıkıyor

Türkiye’nin 5 kadın ve 6 erkek judocu ile temsil edileceği Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nın ilk gününde yarın tatamiye; kadınlar 48 kiloda Tuğçe Beder, 52 kiloda Zeliha Cinci ve erkekler 60 kiloda Salih Yıldız çıkacak. Milli judocular madalya mücadelesi verecek.

Finlandiya’nın Vantaa kentinde 12-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ferdi ve karma takımlar müsabakalarında milli takımı temsil edecek ikinci kafile de bu sabah hava yoluyla şampiyonanın yapılacağı ülkeye gitti.

Türkiye’yi şampiyonada temsil edecek diğer milli judocular ve müsabaka takvimi şöyle:

13 Eylül Cuma:

Kadınlar 63 kiloda Minel Akdeniz; erkekler 81 kiloda Muhammet Mustafa Koç.

14 Eylül Cumartesi:

Kadınlar +78 kiloda Kübranur Esir ve Mine Kalender; erkekler 90 kiloda Mert Şişmanlar, 100 kiloda Ömer Kemal Aydın ve +100 kiloda Emrullah Uçar ile Furkan Güner.

15 Eylül Pazar:

Karma takımlar karşılaşmaları

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 31 19 9 3 59 27 +32 66
2. Trabzonspor 31 17 11 3 70 35 +35 62
3. Demir Grup Sivasspor 31 15 9 7 50 34 +16 54
4. Beşiktaş 31 16 5 10 53 40 +13 53
5. Galatasaray 31 14 10 7 50 33 +17 52
6. Alanyaspor 31 14 9 8 57 34 +23 51
7. Fenerbahçe 31 14 8 9 53 41 +13 50
8. Gaziantep Futbol Kulübü 31 10 11 10 45 47 -2 41
9. Göztepe 31 10 9 12 39 42 -3 39
10. Antalyaspor 31 9 11 11 37 50 -13 38
11. Kasımpaşa 31 10 6 15 46 54 -8 36
12. Gençlerbirliği 31 8 9 14 36 50 -14 33
13. Btc Turk Yeni Malatyaspor 31 8 8 15 44 46 -2 32
14. Yukatel Denizlispor 31 8 8 15 29 45 -16 32
15. Çaykur Rizespor 31 9 5 17 34 52 -18 32
16. İstikbal M. Kayserispor 31 8 7 16 38 68 -30 31
17. Konyaspor 31 6 12 13 28 42 -17 30
18. MKE Ankaragücü 31 5 11 15 29 55 -26 26
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

32 . Hafta 11 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş - D G Grup Sivasspor

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Gençlerbirliği


12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »