BAŞAKŞEHİR'İN RAKİBİ BELLİ OLACAK
15:00 İstanbul Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'ndaki rakibi, İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilecek kura çekiminde belli olacak.
SÜPER LİG
20.00 Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş
GALATASARAY
11.30 Sarı-kırmızılılar, Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek.
FENERBAHÇE
- Fenerbahçe'de Fraport-Tav Antalyaspor maçının hazırlıkları tamamlanacak.
16.30 Sarı-lacivertliler, karşılaşma için Antalya'ya hareket edecek.
17:30 Kafilenin kentte karşılanışı
TRABZONSPOR
- Bordo-mavililer, Çaykur Rizespor maçının son çalışmasını yapacak.
BASKETBOL
- THY EuroLeague
23.00 Valencia - Fenerbahçe Beko
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
16.00 Samsun Canik Belediye - Fenerbahçe Öznur Kablo
VOLEYBOL
- AXA Sigorta Efeler Ligi
19.00 Halkbank - İnegöl BLD.
UEFA AVRUPA LİGİ (Son 32 Turu)
20.00 Salzburg - Frankfurt
AVRUPA'DAN FUTBOL
22.30 Fortuna Düsseldorf - Hertha Berlin (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)
23.00 Norwich - Leicester City (Çağlar Söyüncü)
23.00 Real Sociedad - Real Valladolid (Enes Ünal)+
28 ŞUBAT CUMA
03:00 | Philadelphia 76ers - New York Knicks | Nesine.com
04:00 | Indiana Pacers - Portland Trail Blazers | Nesine.com
04:00 | Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings | NBA TV, Nesine.com
06:00 | Los Angeles FC - Leon | Nesine.com
06:00 | Seattle Sounders - CD Olimpia | Nesine.com
06:30 | Golden State Warriors - Los Angeles Lakers | S Sport, Nesine.com
12:00 | Sydney - Western Sydney | Nesine.com
18:30 | Krylya Sovetov - FK Orenburg | Nesine.com
19:00 | Slaven Belupo - NK Varazdin | Nesine.com
20:00 | Rakow Czestochowa - Piast Gliwice | Nesine.com
20:00 | BC Khimki - Asvel | beIN Sports 3, Nesine.com
20:00 | Alanyaspor - Beşiktaş | beIN Sports 1
20:00 | Ceske Budejovice - Banik Ostrava | Nesine.com
20:30 | Jahn Regensburg - Dynamo Dresden | S Sport 2, Nesine.com
20:30 | Karlsruher SC - Nürnberg | Nesine.com
21:00 | Zalgiris Kaunas - EA7 Olimpia Milano | beIN Sports 4, Nesine.com
21:00 | Gorica - Istra 1961 | Nesine.com
21:00 | AGF Aarhus - Hobro IK | Nesine.com
22:00 | Chorale de Roanne - Metropolitans 92 | Nesine.com
22:00 | Gravelines - Pau-Orthez | Nesine.com
22:00 | Valenciennes - Ajaccio | beIN Connect
22:00 | Chateauroux - Le Havre | beIN Sports Max 2
22:00 | Willem II - Groningen | Nesine.com
22:00 | NEC Nijmegen - NAC Breda | Nesine.com
22:00 | FC Oss - Utrecht II | Nesine.com
22:00 | Almere City - Helmond Sport | Nesine.com
22:00 | Ajax II - Telstar | Nesine.com
22:00 | De Graafschap - AZ Alkmaar II | Nesine.com
22:30 | Jagiellonia - Lech Poznan | Nesine.com
22:30 | Fortuna Düsseldorf - Hertha Berlin | S Sport 2, Nesine.com
22:30 | Sint Truiden - Mechelen | Nesine.com
22:30 | Braunschweig - BC Göttingen | Nesine.com
22:45 | Nimes - Marsilya | beIN Sports Max 1, Nesine.com
22:45 | Derry City - Bohemians | Nesine.com
22:45 | Shelbourne - St. Patrick's Athletic | Nesine.com
22:45 | Cork City - Finn Harps | Nesine.com
22:45 | Shamrock Rovers - Dundalk | Nesine.com
23:00 | Valencia Basket - Fenerbahçe Beko | beIN Sports 3, Nesine.com
23:00 | Norwich City - Leicester City | S Sport
23:00 | Real Sociedad - Valladolid | Spor Smart, Nesine.com