TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (19 Şubat Çarşamba)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

19 Şubat 2020 Çarşamba 11:09 | Son Güncelleme: 19 Şubat 2020 Çarşamba 11:10
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (19 Şubat Çarşamba)

GALATASARAY

12.00 Sarı kırmızılılar, Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına devam edecek.

FENERBAHÇE

11.30 Sarı lacivertlilerde Galatasaray maçının hazırlıkları sürecek.

16.00 Başkan Ali Koç basın toplantısında açıklamalarda bulunacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah beyazlılar, Trabzonspor sınavının hazırlıklarına devam edecek.

 

TRABZONSPOR

- Bordo mavililer, Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.

SPORTING LIZBON - BAŞAKŞEHİR MAÇINA DOĞRU

20.30 UEFA Avrupa Ligi son 32 turundaki temsilcimiz Başakşehir'de teknik direktör Okan Buruk ve bir futbolcu basın toplantısı düzenleyecek.

21.00 Başakşehir karşılaşma öncesi son provasını Jose Alvalade Stadı'nda yapacak.

21.30 Sporting Lizbon'un teknik patronu Emanuel Ferro ve bir oyuncu basın toplantısında konuşacak.

13.00 Portekiz ekibi, mücadele öncesi son çalışmasını kendi tesislerinde gerçekleştirecek.

TFF 2 VE 3'ÜNCÜ LİGLER

- İki ligde de 24'üncü hafta maçları oynanacak.

 

BASKETBOL

- Herbalife Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Galatasaray

- FIBA EuroLeague

18.00 Çukurova Basketbol - Castors Braine

19.30 Fenerbahçe Öznur Kablo - Basket Lattes Montpellier

- FIBA EuroCup

16.00 OGM Ormanspor - Basket Landes

VOLEYBOL

- CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

19.00 Zenit Kazan - Halkbank

22.30 Cucine Lube - Fenerbahçe HDI Sigorta

 

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 TURU

23.00 Atalanta (İtalya) - Valencia (İspanya)

23.00 Tottenham (İngiltere) - Leipzig (Almanya) (Karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek)

 

19 ŞUBAT ÇARŞAMBA
 

04:00 | Portmore United - Cruz Azul | Nesine.com

 06:00 | Leon - Los Angeles FC | Nesine.com

 06:00 | Motagua - Atlanta United | Nesine.com

 07:00 | İlk Baskı | TRT Spor

 07:00 | Sabah Sporu | A Spor

 11:00 | Spor Manşet | TRT Spor

 11:00 | Spor Ajansı | A Spor

 13:30 | Bandırmaspor - Kırşehir Belediyespor | TRT Spor

 14:00 | Elazığ İl Özel İdare - Galatasaray | Tivibu Spor

 16:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

 18:00 | beIN Manşet | beIN Sports 1, beIN Sports Haber

 20:30 | FC Nordsjaelland - AC Horsens | Nesine.com

 21:00 | Futbol'a | A Spor

 22:30 | Manchester City - West Ham United | S Sport

 23:00 | Premier Futbol | TRT Spor

 23:00 | Son Sayfa | A Spor

 23:00 | Tottenham - RB Leipzig | beIN Sports 1

 23:00 | Atalanta - Valencia | beIN Sports 2

 23:00 | Mirandes - Real Zaragoza | Nesine.com

Kaynak: dha - sahadan.com

En Son Basketbol Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 29 17 9 3 55 27 +28 60
2. Trabzonspor 29 16 10 3 65 32 +33 58
3. Demir Grup Sivasspor 29 15 8 6 50 33 +17 53
4. Galatasaray 29 14 10 5 48 26 +22 52
5. Beşiktaş 29 15 5 9 49 35 +14 50
6. Fenerbahçe 29 13 7 9 51 39 +12 46
7. Alanyaspor 29 12 9 8 49 32 +17 45
8. Göztepe 29 10 8 11 36 38 -2 38
9. Antalyaspor 29 9 10 10 35 46 -11 37
10. Gaziantep Futbol Kulübü 29 8 11 10 41 46 -5 35
11. Kasımpaşa 29 10 5 14 44 51 -7 35
12. Yukatel Denizlispor 29 8 8 13 29 42 -13 32
13. Gençlerbirliği 29 8 7 14 35 49 -14 31
14. Çaykur Rizespor 29 8 5 16 31 49 -18 29
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 29 7 7 15 43 46 -3 28
16. İstikbal M. Kayserispor 29 7 7 15 33 64 -31 28
17. Konyaspor 29 5 12 12 24 40 -16 27
18. MKE Ankaragücü 29 5 10 14 26 49 -23 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

30 . Hafta 04 Temmuz, Cumartesi

18:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Göztepe A.Ş.

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


05 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Demir Grup Sivasspor

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


06 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Beşiktaş A.Ş.


31 . Hafta 07 Temmuz, Salı

18:30 clear.gif Gençlerbirliği - Fenerbahçe A.Ş.

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Yukatel Denizlispor


08 Temmuz, Çarşamba

18:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Antalyaspor A.Ş.

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray A.Ş.

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - MKE Ankaragücü


09 Temmuz, Perşembe

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

21:00 clear.gif Gaziantep FC - İ.H Konyaspor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »