Rusya'nın aday kadrosu açıklandı

A Milli Futbol Takımı'nın, UEFA Uluslar Ligi maçındaki rakibi Rusya'nın aday kadrosu açıklandı.

28 Eylül 2020 Pazartesi 15:49 | Son Güncelleme: 28 Eylül 2020 Pazartesi 15:52
Rusya'nın aday kadrosu açıklandı

Teknik Direktör Stanislav Cherchesov tarafından aday kadroya davet edilen 25 futbolcu şöyle:
Kaleci: Guilherme (FC Lokomotiv Moskova), Soslan Dzhanaev (PFC Sochi), Anton Shunin (FC Dinamo Moskova)

Defans: Georgi Dzhikiya (FC Spartak Moskova), Ilya Kutepov (FC Spartak Moskova), Aleksandr Zhirov (SV Sandhausen), Vyacheslav Karavaev (FC Zenit), Fedor Kudryashov (Antalyaspor), Sergei Petrov (FC Krasnodar), Andrei Semenov (FC Akhmat Grozny), Mario Fernandez (CSKA Moskova)

Orta Saha: Zelimkhan Bakaev (Spartak Moskova), Roman Zobnin (Spartak Moskova), Yuri Gazinski (Krasnodar), Yuri Zhirkov (Zenit), Andrei Mostovoy (Zenit), Magomed Ozdoev (Zenit), Aleksei Ionov (Rostov), Daler Kuzyaev (kulüpsüz), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moskova), Daniil Fomin (Dinamo Moskova), Denis Cheryshev (Valencia)

Forvet: Artem Dzyuba (Zenit), Fedor Smolov (Lokomotiv Moskova), Aleksandr Sobolev (Spartak Moskova)
Rusya, 8 Ekim'de Moskova'da oynanacak özel maçta İsveç'i konuk edecek. Rusya bu karşılaşmanın ardından 11 Ekim'de Moskova'daki Dinamo Merkez Stadyumu'nda Türkiye'yi, daha sonra da 14 Ekim'de Macaristan'ı ağırlayacak.

Twitter'da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 5 4 1 0 13 2 +11 13
2. Fenerbahçe 5 3 2 0 7 4 +3 11
3. Fatih Karagümrük 5 2 2 1 9 5 +4 8
4. Antalyaspor 5 2 2 1 5 3 +2 8
5. B.B Erzurumspor 4 2 1 1 6 4 +2 7
6. Galatasaray 5 2 1 2 6 4 +2 7
7. DG Sivasspor 4 2 1 1 5 4 +1 7
8. Kasımpaşa 5 2 1 2 4 3 +1 7
9. Hatayspor 4 2 1 1 3 6 -3 7
10. Göztepe 5 1 3 1 10 7 +3 6
11. Konyaspor 4 1 3 0 5 2 +3 6
12. Kayserispor 5 2 0 3 4 8 -4 6
13. Çaykur Rizespor 5 1 2 2 7 8 -1 5
14. Trabzonspor 5 1 2 2 5 7 -2 5
15. Denizlispor 5 1 2 2 3 7 -4 5
16. Yeni Malatyaspor 5 1 2 2 4 8 -4 5
17. Beşiktaş 4 1 1 2 5 7 -2 4
18. Gaziantep FC 5 0 4 1 7 9 -2 4
19. Gençlerbirliği 4 1 1 2 2 4 -2 4
20. Medipol Başakşehir 5 1 1 3 2 6 -4 4
21. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 4 8 -4 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

6 . Hafta 23 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Kasımpaşa - Göztepe


24 Ekim, Cumartesi

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Hatayspor

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Konyaspor

19:00 clear.gif BB Erzurumspor - Galatasaray

19:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Antalyaspor


25 Ekim, Pazar

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği

16:00 clear.gif Alanyaspor - Fatih Karagümrük

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Trabzonspor


26 Ekim, Pazartesi

20:00 clear.gif DG Sivasspor - Çaykur Rizespor

20:00 clear.gif Denizlispor - Beşiktaş


7 . Hafta 30 Ekim, Cuma

20:00 clear.gif Fatih Karagümrük - BB Erzurumspor

20:00 clear.gif Trabzonspor - Kasımpaşa


31 Ekim, Cumartesi

16:00 clear.gif Göztepe - Alanyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray - MKE Ankaragücü


01 Kasım, Pazar

16:00 clear.gif Konyaspor - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Beşiktaş - Yeni Malatyaspor


02 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Hatayspor - DG Sivasspor

20:00 clear.gif Antalyaspor - Fenerbahçe


8 . Hafta 06 Kasım, Cuma

20:00 clear.gif Gaziantep FC - Beşiktaş


07 Kasım, Cumartesi

13:30 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

16:00 clear.gif BB Erzurumspor - Göztepe

16:00 clear.gif Alanyaspor - Trabzonspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


08 Kasım, Pazar

13:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Fatih Karagümrük

13:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Denizlispor

16:00 clear.gif Kayserispor - Hatayspor

16:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif DG Sivasspor - Galatasaray



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »