UEFA 2. Tur Kuraları Çekildi

07 Ekim 2008 Salı 10:56 | Son Güncelleme: 07 Ekim 2008 Salı 10:56
UEFA 2. Tur Kuraları Çekildi

EFA Kupası'nda 2. tur gruplarının kuraları, İsviçre'nin Nyon kentinde çekildi.

 

Kuraya 3. torbadan giren Galatasaray, (B) Grubu'nda Portekiz'den Benfica, Yunanistan'dan Olympiakos, Almanya'dan Hertha Berlin ve 1. turda Beşiktaş'ı eleyen Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımı ile eşleşti.

Toplam 40 takımın girdiği kurada, ekipler 5'erli 8 gruba ayrıldı. 

Takımlar, gruplarda 2'si iç sahada, 2'si deplasmanda olmak üzere 4'er maç yapacak. 

23 Ekim'de başlayıp, 18 Aralık'ta sona erecek maçlar sonunda gruplarda ilk 3 sırada yer alan takımlar üst tura yükselecek.

Eşleşmeler şöyle oluştu:


A Grubu

-------

Schalke 04 (Almanya)

Paris Saint Germain (Fransa)

Manchester City FC (İngiltere)

Racing Santander (İspanya)

FC Twente (Hollanda)

B Grubu

-------

Benfica (Portekiz)

Olympiakos (Yunanistan)

GALATASARAY (TÜRKİYE)

Hertha Berlin (Almanya)

Metalist Kharkiv (Ukrayna)

C Grubu

-------

Sevilla (İspanya)

VfB Stuttgart (Almanya)

UC Sampdoria (İtalya)

Partizan Belgrad (Sırbistan)

Standard Liege (Belçika)

D Grubu

-------

Tottenham Hotspur (İngiltere)

Spartak Moskova (Rusya)

Udinese (İtalya)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

NEC Nijmegen (Hollanda)

E Grubu

-------

AC Milan (İtalya)

Heerenveen (Hollanda)

Braga (Portekiz)

Portsmouth FC (İngiltere)

VfL Wolfsburg (Almanya)

F Grubu

-------

Hamburg SV (Almanya)

Ajax Amsterdam (Hollanda)

Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)

Aston Villa FC (İngiltere)

MSK Zilina (Slovakya)

G Grubu

-------

Valencia (İspanya)

Club Brugge (Belçika)

Rosenborg Trondheim (Norveç)

FC Kopenhag (Danimarka)

AS Saint Etienne (Fransa)

H Grubu

-------

CSKA Moskova (Rusya)

Deportivo Coruna (İspanya)

Feyenoord (Hollanda)

AS Nancy (Fransa)

Lech Poznan (Polonya)

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 31 19 9 3 59 27 +32 66
2. Trabzonspor 31 17 11 3 70 35 +35 62
3. Demir Grup Sivasspor 31 15 9 7 50 34 +16 54
4. Beşiktaş 31 16 5 10 53 40 +13 53
5. Galatasaray 31 14 10 7 50 33 +17 52
6. Alanyaspor 31 14 9 8 57 34 +23 51
7. Fenerbahçe 31 14 8 9 53 41 +13 50
8. Gaziantep Futbol Kulübü 31 10 11 10 45 47 -2 41
9. Göztepe 31 10 9 12 39 42 -3 39
10. Antalyaspor 31 9 11 11 37 50 -13 38
11. Kasımpaşa 31 10 6 15 46 54 -8 36
12. Gençlerbirliği 31 8 9 14 36 50 -14 33
13. Btc Turk Yeni Malatyaspor 31 8 8 15 44 46 -2 32
14. Yukatel Denizlispor 31 8 8 15 29 45 -16 32
15. Çaykur Rizespor 31 9 5 17 34 52 -18 32
16. İstikbal M. Kayserispor 31 8 7 16 38 68 -30 31
17. Konyaspor 31 6 12 13 28 42 -17 30
18. MKE Ankaragücü 31 5 11 15 29 55 -26 26
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

32 . Hafta 11 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş - D G Grup Sivasspor

21:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Gençlerbirliği


12 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş

21:00 clear.gif Y. Denizlispor - Trabzonspor A.Ş

21:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


13 Temmuz, Pazartesi

18:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Çaykur Rizespor

18:30 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FC

21:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Medipol Başakşehir FC

21:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Beşiktaş A.Ş


33 . Hafta 17 Temmuz, Cuma

21:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Göztepe A.Ş


18 Temmuz, Cumartesi

21:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İ.H Konyaspor

21:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Hes Kablo Kayserispor

21:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Y. Denizlispor


19 Temmuz, Pazar

18:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

18:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Antalyaspor A.Ş

21:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Fenerbahçe A.Ş

21:00 clear.gif Gaziantep FC - Kasımpaşa A.Ş


20 Temmuz, Pazartesi

21:00 clear.gif D G Grup Sivasspor - Gençlerbirliği



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »