Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Gaziantepspor başkanı Kızıl sitem etti...

  Gaziantepspor Kulübü başkanı İbrahim Kızıl olağanüstü genel kurulda yaptığı konuşmada protokol üyelerinin genel kurula katılmamasına sitem etti.
  Haber Giriş Tarihi: 26.01.2014 14:26
  Haber Güncellenme Tarihi: 26.01.2014 12:26
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Gaziantepspor Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kızıl, "Benim gücüm yeterse yaparım, gücüm yetmezse Gaziantepspor'a kimsenin zarar vermesine izin vermem" dedi.

  Kızıl, kulübün bir otelde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda yaptığı konuşmada, bundan sonra el birliğiyle bayrağı daha güzel yerlere taşıyacaklarını belirtti.

  Gaziantepspor'un güzel şeylerle anılmasını sağlamak için mücadele edeceklerini söyleyen Kızıl, "Yükümüz ağır ve sorumluluklarımız var. Bunları en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bize düşen en güzel şekilde temsil etmek" diye konuştu.

  Protokol üyelerinin genel kurula katılmamasına üzüldüğünü ifade eden Kızıl, şöyle devam etti:

  "Biz faniyiz ve gidiciyiz, Gaziantepspor şehrin ve bu kentte yaşayan herkesin takımıdır. Gaziantepspor'un başkanı kim ve ne olursa olsun herkesin saygı duyması, sevgi göstermesi lazım. Gönüldeki protokol hepinizsiniz. Prokotol üyeleri genel kurulumuza gelmedi, suç mu işledik, saygısızlık mı ettik, ne yaptık. Özelikle bugüne bakıyorum kongrede kimsenin olmamasına üzülüyorum. Yazık, günah mı işledim."

  Kızıl, başkan olduğu günden itibaren her kesimle iyi ilişkiler kurduğunu ve kimseyi rahatsız etmediğini dile getirdi.

  Şehirle bütünleşmeye çalıştıklarını anlatan Kızıl, "Herkese saygı gösterdik ama kimseden para istemedik. Sadece takıma destek verilmesini istedim. Benim gücüm yeterse yaparım, gücüm yetmezse Gaziantepspor'a kimsenin zarar vermesine izin vermem. Bu şehrin en büyük markası Gaziantepspor'dur, bu markaya sahip çıkalım" ifadelerini kullandı.

  Kızıl, takımın daha iyi yerlere gelmesi için kendilerine destek veren Vali Erdal Ata, milletvekilleri ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin'e teşekkür etti.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar