Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Pişkin dolandırıcıdan Burak Yılmaz'a şok sözler!

  Galatasaray’ın ve Milli Takım’ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz, kendisini Trabzon Valisi olarak tanıtarak yardım kampanyası yalanıyla 10 bin TL dolandırılması olayı ile ilgili ifade verdi.
  Haber Giriş Tarihi: 10.12.2013 15:57
  Haber Güncellenme Tarihi: 10.12.2013 13:57
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Florya’da antrenman sonrası ifadesi alınan milli futbolcu valiliği aramasının ardından dolandırıldığını anlayınca sahte valiyi arayarak küfrettiğini söyledi. Dolandırıcının ise  o kadar paran var 10 binin lafını mı ediyorsun diyerek milli futbolcuya cevap verip, telefonu kapattığı öğrenildi. Burak Yılmaz’ı bir internet programını kullanarak bilgisayar üzerinden arandığı tespit edildi. IP adresinin ise İsveç’te göründüğü belirlendi.

  Galatasaray’ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde kendisini Trabzon Valisi olarak tanıtarak yardım kampanyası bahanesiyle 10 bin L dolandırılması olayı ile ilgili ifade verdi. Polis Burak Yılmaz’ın ifadesini Florya’da antrenman sonrasında aldı.Trabzon Valisi’nin Trabzon'da oynadığı dönemlerden de tanıdığını belirten milli futbolcu tele dolandırıcıların çok inandırıcı olduğunu belirtti. Birkaç kez valinin sesini duyduğunu belirten Burak Yılmaz, telefondaki sesi ayırt edemediğini söyledi.Verilen hesaba parayı yatırdıktan sonra valiliği aramasıyla dolandırıldığını anladığını söyleyen golcü futbolcu “paranın gittiğini anlayınca bana verdikleri numarayı aradım. Sahte valiye küfür ettim. Ancak pişkinler onca paran var 10 bin TL’nin mi lafını ediyorsun diyerek işi pişkinliğe vurduklarını” söylediği öğrenildi.

  Öte yandan Burak Yılmaz’ı dolandıran tele dolandırıcıların daha öncekiler gibi bilgisayar üzerinden bir programı kullanarak arama yaptıkları belirlendi. Tespit edilen IP adresinin ise İsveç üzerinden hat alarak arama yaptığı ortaya çıktı.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar