Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Mancini'nin bu ismin biletini kesmesine engel oldu!

  Roberto Mancini’nin, Engin Baytar’ın takımdan gönderilmesini istediği idida edilse de yönetime sadece “Kiralayın. Gelecek sezon takıma faydalı olacaktır” dediği öğrenildi.
  Haber Giriş Tarihi: 01.01.2014 08:39
  Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.2014 06:40
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Ga­la­ta­sa­ray Tek­nik Di­rek­tö­rü Man­ci­ni’nin, En­gin Bay­tar için “Oy­na­ma­dı­ğı za­man hu­zur­suz­luk çı­ka­rı­yor. Gön­de­ril­me­si ge­re­kir” de­di­ği id­di­ala­rı gün­dem­de­ki ta­ze­li­ği­ni ko­ru­yor. Hat­ta oyun­cu­yu Trab­zonspor ve bir­çok Sü­per Lig ta­kı­mı kad­ro­su­na kat­mak için sı­ra­ya girdi. An­cak İtal­yan ça­lış­tı­rı­cı­nın yö­ne­ti­me ver­di­ği dev­re ara­sı ra­po­run­da 30 ya­şın­da­ki oyun­cu için il­ginç bir is­tek­te bu­lun­du­ğu, “En­gin’i ke­sin­lik­le sat­ma­yın, sa­de­ce ya­rım se­zon­ ki­ra­lık ve­rin. Ye­ni se­zon­da iyi bir ha­zır­lık dö­ne­mi ge­çir­di­ği za­man ta­kı­ma ke­sin­lik­le fay­da­lı olacaktır” de­di­ği öğ­re­nil­di. Man­ci­ni’nin is­te­ği üze­ri­ne yö­ne­ti­min En­gin’i ki­ra­la­ma ka­ra­rı al­dı­ğı, 1-2 gün için­de de yeni takımının belli olacağı bildirildi.

  Referansı Didier Drogba olmuştu

  Tec­rü­be­li fut­bol­cu, geçen sezon Fe­ner­bah­çe ile oy­na­nan Sü­per Ku­pa ma­çın­da Cü­neyt Ça­kır’a sal­dı­rdığı için 11 maç ce­za­ya çarp­tı­rıl­mış­ ve göz­den düş­müş­tü. An­cak bu se­zon ba­şın­da sür­priz bir şe­kil­de yö­ne­tim söz­leş­me­si­ni 2 yıl uzat­mış, bunun gelişmenin per­de ar­ka­sın­da Drog­ba’nın yat­tı­ğı söy­len­miş­ti. O dönemde En­gin’in çok ye­te­nek­li ol­du­ğu­nu ifa­de eden Drog­ba, mil­li fut­bol­cu­nun ken­di­ne bak­ma­sı ha­lin­de sı­ra dı­şı iş­le­re im­za ata­bi­le­ce­ği­ni sa­vun­muş­tu. Özel bir soh­bet­te de Ga­la­ta­sa­ray’ın en ye­te­nek­li oyun­cu­su ola­rak En­gin Bay­tar’ı gös­ter­miş­ti “O gör­dü­ğüm en iyi ye­te­nek­ler­den bi­ri” de­miş­ti. Şim­di Man­ci­ni’nin En­gin için satma yerine kiralama kararı vermesinde de Drog­ba’nın etkili olmuş ola­bi­le­ce­ği ko­nu­şu­lu­yor.

  Hajrovic sesleri

  Galatasaray, Grasshoppers’ta forma giyen 23 yaşındaki sağ açık için temaslarına hız verdi

  Galatasaray İsviçre Ligi takımlarından Grasshoppers'ta forma giyen 23 yaşındaki İzet Hajrovic’i gündemine aldı. Sarı-Kırmızılı takımın teknik patronu Roberto Mancini’nin en çok istediği isimlerden biri olduğu öğrenilen Bosna Hersek asıllı futbolcu orta sahanın sağında oynuyor. Sürati ve iki ayağını da kullanabilme yeteneği ile ön plana çıkan genç oyuncuya Atletico Madrid ile Valencia da talip. Ancak Başkan Ünal Aysal’ın da bizzat ilgilendiği transferde Cimbom bir adım önde. Öte yandan Galatasaray, sözleşmesi 2016’da bitecek olan Uruguaylı kalecisi Muslera’nın mukavelesini uzatmak üzere oyuncuyla görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. Anlaşmanın 2018 yılına kadar olması bekleniyor.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar