Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Haluk Ulusoy, Galatasaray'da!

  TFF eski başkanlarından Haluk Ulusoy, divan kurulu üyesi oldu.
  Haber Giriş Tarihi: 11.01.2014 16:10
  Haber Güncellenme Tarihi: 11.01.2014 14:11
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Galatasaray Kulübü'nde Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı yapıldı.

  Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda, İrfan Aktar başkanlığında   gerçekleştirilen toplantıda, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Ocaklı, Mehmet Cibara ve Ebru Köksal da hazır bulundu.

  Toplantı, İrfan Aktar'ın divan kurulunun kuruluşu, işlevi ve çalışma esasları hakkındaki bilgi konuşmasıyla başlarken, kulüp üyeliğinde 25 yıl kıdemini doldurarak divan kurulu üyeliğine hak kazanan 144 yeni isme beratları düzenlenen merasimle takdim edildi.

  Berat teslimi töreninde yeni üyelere mazbatalarını veren ilk isim, sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Ali Tanrıyar oldu. Tanrıyar'ın ardından Ünal Aysal da berat takdimi yaptı.

  Kulübün yeni divan kurulu üyeleri arasında, eski Türkiye Futbol Federasyonu başkanlarından Haluk Ulusoy da yer aldı. Haluk Ulusoy'un beratı, oğlu Saffet Ulusoy'a teslim edildi.

  Yeni katılan isimlerle birlikte Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üye sayısının 1864'e ulaştığı ve bu rakamın toplam kulüp üye sayısının yüzde 20'sine tekabül ettiği aktarıldı.

  - Başarılı sporcu, antrenör ve idarecilere berat verildi

  Toplantıda, 2013 yılı içinde düzenlenen uluslararası organizasyonlarda ve Türkiye şampiyonalarında derece elde etmiş olan sporcu, antrenör ve yöneticilere de divan başarı beratları verildi.

  Branşlarına göre isimleri okunarak çağrılan sporcu, teknik adam ve idareciler, başarı beratlarını aldıktan sonra toplu halde fotoğraf çektirdiler.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar