29 Mart Cuma Son Dakika Fenerbahçe Haberleri

29 Mart Cuma Son Dakika Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe’ye Reca sürprizi
Sol bek mevkinde rekabeti artırmak isteyen F.Bahçe Arkadiusz Reca için harekete geçti. Atalanta'da istediği süreleri alamayan Polonyalı için F.Bahçe satın alma opsiyonlu kiralama teklifine hazırlanıyor.

Bu sezon tarihinin en kötü dönemini yaşayan ve gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak için kolları erken sıvayan Fenerbahçe'de sol bek transferinde sürpriz bir isim gündeme geldi. Bu ismin Polonya Milli Takımı ile İtalya Ligi Serie A ekiplerinden Atalanta'nın sol beki Arkadiusz Reca olduğu bildirildi.

FENERBAHÇE REKABET İSTİYOR
Sezon sonunda İsmail Köybaşı'nın ayrılacak olması nedeniyle sol bekte tek alternatif Hasan Ali Kaldırım kalacak. Fenerbahçe, Reca transferiyle bu bölgede rekabeti en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

ATALANTA 4 MİLYON EURO ÖDEDİ
Polonya Ligi'nde gösterdiği başarılı performansın ardından hem milli takıma seçilen hem de Atalanta tarafından 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Reca, bu kulüpte istediği süreyi alamadı.

HEDEF OPSİYONLU KİRALAMA
Polonya Milli Takımı'ndaki yerini kaybetmek istemeyen Reca, daha fazla süre alabileceği bir takımda forma giymek arzusunda. Fenerbahçe de satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. (Takvim)

29 Mart Cuma Son Dakika Fenerbahçe Haberleri