Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Yönetimden Aziz Yıldırım'a yetki: "Kararı sen ver..."

  Fenerbahçe yönetiminin, yeni dönemi planlamak için Aziz Yıldırım'a tam yetki verdiği ifade edildi.
  Haber Giriş Tarihi: 25.01.2014 10:53
  Haber Güncellenme Tarihi: 25.01.2014 08:55
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Fenerbahçe, Başkan Aziz Yıldırım’ın ‘yasaklı’ olması durumunu görüşmek ve yeni bir yol haritası belirlemek için dün toplanacaktı. Ancak son anda böyle bir toplantıya gerek olmadığı kararı verildi. Asbaşkan Mahmut Uslu da toplantının belirsiz bir tarihe ertelendiğini açıkladı. Dolayısıyla toplantı konuşulacak konular da askıya alındı. Ancak bu toplantı yapılmasa da, F.Bahçe yönetiminin bundan sonra nasıl bir rota izleyeceği belli. Yöneticiler bu konuda Başkan'a 'tam destek' verdi.

  İÇİNİZDEN BİRİ BAŞKAN OLSUN

  Akşam'dan Alaattin Metin'in haberine göre Yıldırım, Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarına ‘Yeni dönemle ilgili kararı siz verin. İçinizden biri başkan olsun’ diye telkinde bulundu. Ancak yöneticiler buna şiddetle itiraz etti. “Sen bizim başkanımızsın. Senin olduğun yerde biz aday olmayız. Biz şu an bir seçim yapamayız. Tebligat yapıldıktan sonra eğer bir seçim yapılacaksa, onu da siz yapın!” diyerek topu Yıldırım’a attılar.

  BİRAZ BEKLEYELİM, SİSLER DAĞILSIN

  Başkan da çaresiz yönetici arkadaşlarının isteğine uymak zorunda kaldı. Yönetimden, “Bu belirsiz ortamda karar vermek, acelecilik olur. Sis bulutu bir dağılsın. Belirsizlikler ortadan kalktıktan sonra gerekli adımlar atılır. Önümüzde zaman var. Sağlıklı ve doğru hamleler yapmak için bekleyelim” görüşü onaylandı. Toplantı ileri bir tarihe ertelenirken, Başkan’la son ana kadar ‘yola devam’ kararı da alındı.

  HER ZAMAN YANINDAYIM

  Fenerbahçe'de başkan adayı olarak ismi geçen Ali Koç da dün Başkan Aziz Yıldırım’la baş başa görüştü. Koç, 'başkan olacağı' iddialarıyla ilgili Yıldırım’a açıklama yaptı. Ali Koç, “Senin ve F.Bahçe’nin her zaman yanındayım Başkanım” diyerek Yıldırım’a desteğinin sürdüğünü yineledi.

   

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar