Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Fenerbahçe UEFA'ya gidecek! Karar bekleniyor...

  Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın avukatı Prof. Dr. Köksal Bayraktar, Yargıtay'dan umutlu olduklarını açıkladı.
  Haber Giriş Tarihi: 25.12.2013 08:46
  Haber Güncellenme Tarihi: 25.12.2013 06:50
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Şike davasında 6 yıl 3 ay cezaya çarptırılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatları önceki gün Yargıtay'a ek bir dilekçe sundu. Soruşturmanın başından bu yana dile getirilen "Delillerin hukuka aykırılığı ve bu delillere göre karar verilemeyeceği" yönündeki itirazlar tekrarlanırken, kararın bozulması yönünde talepte bulunuldu.

  KİMSE BİR TARİH VERMEMELİ

  Sabah'a konuşan Aziz Yıldırım'ın avukatı Prof. Dr. Köksal Bayraktar, Yargıtay'dan umutlu olduklarını ancak sonucu kimsenin bilemeyeceğini ifade etti. Bayraktar, Yargıtay'ın karar tarihiyle ilgili spekülasyonların kendilerini zor durumda bıraktığını ifade ederek "Biz savunma olarak, Yargıtay'ın bu konuda etraflı inceleme yapmasını ve savunma hakkımızı layıkıyla kullanmayı istiyoruz. Kimsenin dosyanın karara bağlanmasıyla ilgili tarih vermemesi gerekir" dedi.

  OLAY YENİ BOYUT KAZANIR

  Bayraktar, kararın Yargıtay tarafından bozulması halinde olayın UEFA'da da yeni bir boyut kazanacağını belirterek, "Karar bozulursa, yeni bir durum hasıl olur ve UEFA'da Fenerbahçe'nin yeniden yargılanması durumu doğabilir. Yargıtay'dan bu yönde karar çıkarsa, mutlaka UEFA'ya durum bildirilir ve yeniden yargılanma talebinde bulunulur" ifadelerini kullandı.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar