Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Fenerbahçe'den 'TFF'ye dava' açıklaması

  Fenerbahçe resmi web sitesinden yaptığı duyuruda 3 Temmuz sürecine dair Türkiye Futbol Federasyonu'na açılan davada TFF'nin reddi hakim talebinin reddedildiğini duyurdu.
  Haber Giriş Tarihi: 22.09.2022 18:16
  Haber Güncellenme Tarihi: 22.09.2022 18:16
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla, 3 Temmuz sürecine dair Türkiye Futbol Federasyonu'na açılan davada mahkemenin TFF'nin yaptığı reddi hakim itirazını reddettiğini duyurdu.

   Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle:

  "3 Temmuz Kumpası'nın mağduru Kulübümüzün, Türkiye Futbol Federasyonu'na karşı açtığı tazminat davasının ön inceleme duruşması bugün görülmüştür. Bu duruşmada, mahkeme tarafından öncelikle, davalı TFF'nin 2. kez yapmış olduğu reddi hakim talebi, "bu talebin yargılamayı geciktirme amacı taşıdığı" gerekçesiyle geri çevrilmiştir.

  Önemle belirtmek isteriz ki ön inceleme duruşmasında ayrıca davalı TFF'nin söz konusu davanın genel mahkemelerde açılamayacağı ve huzurdaki uyuşmazlığın ancak tahkim nezdinde çözümlenebileceği yönündeki itirazı reddedilmiştir.

  Mahkemenin bu ara kararı ile birlikte davada hukuken son derece önemli bir aşama kaydedilmiş olduğunu tüm taraftarımıza duyurmak isteriz.

  Dosyanın bir sonraki duruşmasının 6 Aralık 2022 tarihinde saat 11.00'de yapılmasına karar verilmiştir.

  Fenerbahçemize karşı yapılan haksızlıkların sonuna kadar karşısında ve takipçisi olacağımızı, hukuk mücadelemizi tüm kararlığımızla sürdüreceğimizi camiamızın ve kamuoyunun dikkatine sunarız." 

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar