Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Fenerbahçe'den oldukça sert 'şike' tepkisi!

  Fenerbahçe resmi sitesinden Pazar günü Hürriyet gazetesinde çıkan ara başlığı 'Şikecilerden Digitürk' olan habere oldukça sert tepki verdi.
  Haber Giriş Tarihi: 12.01.2014 15:44
  Haber Güncellenme Tarihi: 12.01.2014 13:45
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Fenerbahçe resmi sitesinden Pazar günü Hürriyet gazetesinde çıkan bir haberle ilgili sert bir bildiri yayınladı.

  İşte o bildiri:

  ''Bugün, bazı yazılı medya organlarında yayınlanan 'Tescilli şikeyi yeniden yargılamak' ve 'Şikecilerden Digiturk' başlıklı yazı ve haberler üzerine bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

  Öncelikle belirtmek isteriz ki; kendi iştigal alanlarında dahi bir yer edinememiş kimi şahısların, yüksek yargı organlarının yerine geçerek kesinleşmemiş bir dosya hakkında fetva verme ve yargıyı etkilemeye çalışma çabaları, yaşanan süreç itibariyle asla tesadüf değildir.

  Ülkemizde yaşanan sürecin neden ve ne şekilde bu noktalara geldiğini anlamak için bu haberlere imza atan zihniyeti sorgulamak yeterlidir.

  Tarafımızca uzun zamandır dikkat çekilen ve tespit edilen mevcut hukuksuzlukların ardından 'adil yargılama' konusundaki toplumsal hassasiyetler belli ki birilerini rahatsız etmektedir.

  Bilinmelidir ki;

  Görev ve hadlerini aşan bu kişi ve kurumlar hakkında tarafımızdan yasal yollara başvurulacak, en sert hukuki tedbirler ivedilikle alınacaktır.

  Kamuoyuna Saygılarımızla Duyururuz.

  Fenerbahçe Spor Kulübü''

  İŞTE O HABER:

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar