Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Fenerbahçe'de Ali Koç ve Yıldırım bir araya geldi!

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Eğitim Kurumları öğrencilerine 2013-2014 eğitim-öğretim yılı 1. dönemi karnelerini dağıtırken, bir konuşma yapan Ali Koç ise ilginç sözler sarfetti.
  Haber Giriş Tarihi: 24.01.2014 17:42
  Haber Güncellenme Tarihi: 24.01.2014 15:44
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Eğitim Kurumları öğrencilerine 2013-2014 eğitim-öğretim yılı 1. dönemi karnelerini dağıttı.

  Fenerbahçe Eğitim Kurumları 2013-2014 eğitim-öğretim yılı 1. dönemi karne törenine Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Fenerbahçe Kulübü CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile Fenerbahçe Eğitim Kurumları Başkanı, kulübün eski yöneticisi Ali Koç katıldı.

  Törende bir konuşma yapan Fenerbahçe Eğitim Kurumları Başkanı ve kulübün eski asbaşkanlarından Ali Koç, "Başkanımızın eğitim konusunda çizdiği vizyonu daha da ilerletip ülkemize yeterli evlatlar yetiştirmeyi umuyorum. Sıkıntılı dönemlerden geçiyoruz hem ülkemizin hem de camiamızın üstündeki kara bulutlar geçer." diyerek, şöyle devam etti:

  "Ersun Hoca sene başında burada 'İyi insan olmak ve adam olmak' ile ilgili bir konuşma yaptı. Umarım sizler de yaşınız ilerledikçe bunun ne olduğunu anlarsınız. Ersun Hoca iyi, onurlu, adil insan olmanın ne kadar önemli olduğunu anlatmıştı. Çok iyi bir talebe, sporcu olabilirsiniz ama iyi olmazsanız bunun kıymeti yoktur. Yaşantınızın her bölümünde bunu yaşamanız gerekir. Buna tecrübeyle devam edersiniz. Aklınızda bir şey kalacaksa, başkalarının size yapmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapmadığınız sürece gerek kendiniz için gerekse ülkeniz için iyilik etmiş olursunuz. Hepinize güzel bir tatil dönemi diliyorum.

  İyi insan olmak her şeyden daha önemlidir. Başkanım size de teşekkür etmek istiyorum. Beni ve Turan bey'i buraya atadığınızda bizi neyin beklediğini bilmiyorduk. Sizin eğitim konusunda çizdiğiniz vizyon da devam ediyor. Bunu sadece kolej için değil bizler de inşallah sizin kadar ayakta tutabiliriz. Sizin liderliğinizde geldiğimiz nokta sadece futbolu değil sporu ilerletmiştir. Burada da akademik konularda da ilerleme kaydetmemizi sağlamıştır."

  Karne töreni daha sonra Aziz Yıldırım'ın 1. sınıf öğrencilerine karnelerini vermesiyle son buldu.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar