Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Veysel Sarı imza aşamasına geldi! Açıklandı...

  Be­şik­taş, tam 2 trans­fer dö­ne­min­den bu ya­na gün­de­min­de olan Vey­sel Sa­rı için Es­ki­şe­his­por’la an­laş­ma aşa­ma­sı­na gel­di.
  Haber Giriş Tarihi: 29.12.2013 08:57
  Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2013 06:58
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Se­zon so­nun­da söz­leş­me­si bi­te­cek olan Vey­sel, önü­müz­de­ki se­zon için ser­best bir oyun­cu ola­rak trans­fer ola­bi­le­cek. Bu ne­den­le Es­ki­şe­hirs­por, ocak ayın­da pa­ra ka­za­na­rak oyun­cu­nun trans­fe­ri­ni sağ­la­ma im­ka­nı su­nan Be­şik­taş’a es­nek yak­la­şı­yor. Kır­mı­zı-Si­yah­lı­lar’ın çok yük­sek bir ra­kam or­ta­ya koy­ma­dık­la­rı öğ­re­nil­di.

  Fener devrede değil

  Vey­sel Sa­rı’nın tem­sil­ci­le­ri ise  Bugün’e yap­tık­la­rı açık­la­ma­da, “Şu an­da sa­de­ce ku­lüp­ler gö­rü­şü­yor. Te­mas­la­rın çok yo­ğun ol­du­ğu­nu bi­li­yo­ruz. Biz bu gö­rüş­me­le­rin içe­ri­sin­de yo­kuz ama dı­şa­rı­dan bak­tı­ğı­mız­da her şe­yin çok olum­lu git­ti­ği­ni gö­rü­yo­ruz. Ku­lüp­ler an­la­şır­sa biz dev­re­ye gi­re­riz. Es­ki­şe­hirs­por uy­gun bu­lur­sa Vey­sel’in fik­ri olum­lu’’ de­di­ler. Vey­sel’in tem­sil­ci­le­ri, Fe­ner­bah­çe’nin ta­lip ol­ma­dı­ğı­nı, ba­şa­rı­lı oyun­cuy­la şu an­da il­gi­le­nen tek ta­kı­mın Be­şik­taş ol­du­ğu­nu ifa­de et­ti­ler.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar