Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Stoper için öne çıkan isim 'Portakal' oldu!

  Stoper listesinde ilk sıradaki City’li Lescott’u hocası bırakmak istemiyor. Galatasaray Teknik Direktörü Mancini de İngiliz’in peşinde. Gelişmeler üzerine ikinci sıradaki Heitinga öne çıktı.
  Haber Giriş Tarihi: 04.01.2014 09:04
  Haber Güncellenme Tarihi: 04.01.2014 07:04
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Dev­re ara­sın­da kad­ro­su­nu tak­vi­ye et­mek is­te­yen Be­şik­taş, Ro­nal­din­ho’nun ya­nı sı­ra sto­per mev­ki için de ara­yış­la­rı­nı sür­dü­rü­yor. Si­yah-Be­yaz­lı­lar’ın bu mev­ki için lis­te­sin­de ilk sı­ra­da yer alan Manc­hes­ter City’­li Jo­le­on Les­cott’ta­ki be­lir­siz­lik sü­rü­yor.

  West Ham’ı ge­ri çe­vir­di

  City me­na­je­ri Ma­nu­el Pel­leg­ri­ni oyun­cu­nun se­zon so­nu­na ka­dar kad­ro­da kal­ma­sı­nı ve oyun­cu­dan ya­rar­lan­ma­yı is­ti­yor. Pellegrini son olarak yaptığı açıklamada ise, “Onun hakkındaki kararımızı gelecek teklifler belirler, ancak Haziran’da durumu belli olur” ifadelerini kullandı.

  Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini’nin de Manchester City’yi 3.5 yıl çalıştırdığı dönemden eski talebesi olan Lescott’u istediği öğrenildi. Bu ge­liş­me­ler üze­ri­ne boş dur­mak is­te­me­yen Be­şik­taş, lis­te­nin ikin­ci sı­ra­sın­da­ki Hol­lan­da­lı John Hei­tin­ga’ya yö­nel­di. İn­gil­te­re’de Ever­ton for­ma­sı gi­yen ve söz­leş­me­si se­zon so­nu bi­te­cek oyun­cuy­la ve ku­lü­büy­le ku­ru­lan te­mas­la­rın olum­lu ol­du­ğu kay­de­dil­di. Oyun­cu­nun West Ham’ın tek­li­fini ge­ri çe­vir­me­si Be­şik­taş’a ya­kın ol­du­ğu yo­rum­la­rı­nı ge­tir­di. Les­cott için son ana ka­dar bek­le­ye­cek olan Beşiktaş en son Hei­tin­ga’yı bi­tirmek istiyor.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar