Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  G.Saray maçında çıkan olaylarla ilgili şok gerçekler

  Beşiktaş'ta Genel Sekreter olarak görev yapan Metin Albayrak, siyah beyazlı takımın gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
  Haber Giriş Tarihi: 03.12.2013 17:11
  Haber Güncellenme Tarihi: 03.12.2013 15:12
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Beşiktaş'ta Genel Sekreter olarak görev yapan Metin Albayrak, Lig Radyo'da Beşiktaş saatinde Erdem Ulus ve Ergin Aslan'ın konuğu oldu.

  Beşiktaş'ta geçtiğimiz günlerde Köyiçi'ndeki Kartal Yuvası mağazasında meydana gelen 'skandal'la ilgili son durumları aktaran Albayrak, ''Beşiktaş kurumsal bir yapıya sahiptir. Başkanımız ve ikinci başkanımız ne dediyse her şey o şekilde yürüyordur. Kartal Yuvası mağazamızda böyle bir şey olmuştur. Savcılığa intikal ettirdik. Hukuk aşamasında. Başka kimlerin sorumlulukları varsa hukuk çerçevesi içinde bulunacak ve cezası verilecek.'' ifadelerini kullandı.

  ''GÖZDEN KAÇMA SÖZ KONUSU''

  Albayrak, Kulüp içerisinde iç denetimde bir sıkıntı var mı? şeklindeki soruya ise, ''Tabi ki bir gözden kaçma söz konusu olduğu için böyle bir şey olmuş. Her yerde böyle bir şey olabilir. Biz de bunun için  denetim mekanizmalarını revize ediyoruz. Art niyetli insanlara sonuç itibariyle ne yapsanız engel olamıyorsunuz. Biz geldiğimizde 24 mağazaydık, 44 mağaza çıktık. Kavun değilki koklayasın. Genel müdürü var, başı var, CEO'su var. Bu zincir çerçevesinde imza karşılığında yönetim kurulu üyesine kadar gelir. Kötü niyetli insanlar bir şekilde yolunu buluyor ve kendine haksız kazanç sağlıyor. Daha iyi olması için denetim anlamında gerekli önlemleri aldık. Bu arkadaş aynı zamanda genel kurul üyesi. 10 küsur senelik genel kurul üyesi. Biz disiplin kuruluna sevk ettik ihraç talebiyle. Şu anda disiplin kurulunda.'' şeklinde cevap verdi.

  Beşiktaş'ın geçtiğimiz günlerde Köyiçi'ndeki mağazasından 480 bin liralık bir açık belirlenmişti.

  DEMİRÖREN MESELESİ!

  TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile ilgili soruya cevap veren Albayrak, ''Bazı konular. Beşiktaş'ın aile menfaatleri için kamuoyunda konuşulmamalı diye düşünüyorum. Açık şekilde şöyle söyleyeyim. Biz geldiğimizden beri 19 ay içerisinde geçmişle alakalı, yanlış olmuş olan, kötü niyetle demiyorum ama herkes iyi niyetle bir şeyler yapıyor. Biz Beşiktaş adına her türlü aşamayı yaptık. Her şey son aşamada. Bazı şeyleri paylaşmıyoruz. Beşiktaş'a gelen yöneticiler almaya değil, vermeye gelmeli diye düşünüyoruz. Beşiktaş'a kim zarar verdiyse, ispatlı olmak zorunda, kesinlikle cezasız kalmayacaktır.'' ifadelerini kullandı.

  GALATASARAY MAÇINDAKİ OLAYLAR!

  Galatasaray maçında çıkan olayları değerlendiren Albayrak, ''Galatasaray maçında sahada atlayıpta kulübümüze zarara sokan o taraftarlar demiyorum, Beşiktaş'a zarar veren kişiler içinde, 6 tane genel kurul üyesi tespit ettik. Bu arkadaşları da disiplin kuruluna sevk ettik. Kulübün maddi olarak zararı nedeniyle de bu arakadaşlara dava açacağız.'' şeklinde konuştu.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar