Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Beşiktaş'a müjde!

  Be­şik­taş’ın pe­şin­de ol­du­ğu Bre­zil­ya­lı for­vet Pa­to sa­tış lis­te­si­ne kon­du. Co­rint­hians, 24 ya­şın­da­ki fut­bol­cu için ge­len tek­lif­le­ri de­ğer­len­di­re­cek­le­ri­ni açık­la­dı.
  Haber Giriş Tarihi: 15.12.2013 09:16
  Haber Güncellenme Tarihi: 15.12.2013 07:16
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Be­şik­taş’ın, uzun sü­re trans­fer lis­te­sin­de yer alan, an­cak ku­lü­bü Co­rint­hi­ans’ın vermek is­te­me­di­ği Ale­xan­dre Pa­to, bu kez sa­tış lis­te­si­ne kon­du. Bre­zil­ya ku­lü­bü 24 ya­şın­da­ki gol­cü için ge­len tek­lif­le­ri din­le­me­ye ha­zır ol­du­ğu­nu söy­le­di.

  3 Ocak’ta AC Mi­lan’dan Co­rinthi­ans’a ge­len Pa­to, Bre­zil­ya Se­ri­e A’da şu ana ka­dar 9 gol at­tı.  Ku­lü­bün fut­bol di­rek­tö­rü Ro­ber­to de An­dra­de, ‘’O mü­kem­mel bir oyun­cu ve hâ­lâ çok genç. Onu trans­fer et­ti­ği­miz için as­la piş­man­lık duy­ma­dık. Üs­te­lik ta­raf­ta­rı­mız da onu çok sev­di. Biz ona ge­len tek­lif­le­ri de­ğer­len­di­re­bi­li­riz. Bu her oyun­cu­muz için ge­çer­li ol­du­ğu gi­bi Pa­to için de ge­çer­li­dir’’ de­di.

  Bre­zil­ya­lı kay­nak­lar Pa­to’ya Tür­ki­ye’den Be­şik­taş’ın il­gi duy­du­ğu­nu söy­lü­yor­lar. Ay­rı­ca iki Lon­dra ku­lü­bü Ar­se­nal ve Tott­he­nam’ın da Pa­to’yla il­gi­len­di­ği id­di­a edil­di. Fut­bol­cu­nun söz­leş­me fe­sih be­de­li 12 mil­yon eu­ro ola­rak gö­zü­kü­yor; an­cak pa­zar­lık­lar­la bu ra­ka­mın çok aşa­ğı­la­ra çe­ki­le­bi­le­ce­ği be­lir­ti­li­yor.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar