Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Beşiktaş'a göre Ronaldinho'nun gelmeme sebebi...

  Be­şik­taş, Ro­nal­din­ho için 6 mil­yon eu­ro­ya ka­dar çık­ma­sı­na kar­şın mut­lu so­na ula­şa­ma­dı. Yö­ne­ti­ci To­ru­no­ğul­la­rı, iki ka­tı üc­ret ver­me­le­ri­ne rağ­men im­za atı­la­ma­ma­sı ile il­gi­li ola­rak Bre­zil­ya Mil­li Ta­kı­mı ho­ca­sı­nı işa­ret et­ti.
  Haber Giriş Tarihi: 11.01.2014 10:33
  Haber Güncellenme Tarihi: 11.01.2014 08:35
  https://www.fotospor.com
  kapak resmi

  Beşiktaş'ın yılbaşından beri hem ağabeyi hem menajeri Roberto De Assis aracılığıyla temaslara hız verdiği Ronaldinho’da mutlu sona ulaşamaması camiayı şoke etti.

  Bugün gazetesinde yer alan habere göre, Brezilyalı, önceki gece  Atletico Mineiro ile 1 yıl daha yola devam edeceğini açıkladı. Ağabey Assis'in, "Çok fazla ama hep aynı şeyleri tekrarladılar, hepsi yalandı" açıklaması ise tepkileri artırdı. Beşiktaş, oyuncu için yıllık garanti 6 milyon euroya kadar çıktı. Ronaldinho'nun ise Mineiro'dan yıllık 2.5 milyon euro, sponsorlardan 2.5 milyon euro olmak üzere toplam 5 milyon euro kazanacağı kaydedildi. Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  ASSIS ŞAKA MI YAPIYOR!

  Assis'in açıklamalarına hiçbir anlam veremediğini belirten Torunoğulları, "Şaka yapıyor olmalı. 1 hafta boyunca ağırladık ve ne kadar istekli olduğumuzu ortaya koyduk. Fiyat konusunda hiçbir sıkıntı yoktu. Atletico Mineiro ile anlaştığı fiyatın iki katını önerdik" dedi. Torunoğulları, Ronaldinho'nun neden Beşiktaş'ı tercih etmediğiyle ilgili olarak, "Kişisel görüşüm Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Luis Felipe Scolari, Türkiye’yi de önerse de Ronaldinho'nun ülkesinde oynamasını daha fazla telkin etti. 2014 Dünya Kupası'nda yer almak isteyen Ronaldinho da tercihini bu yönde yaptı" ifadelerini kullandı.

  BÜYÜK İDDİA

  Ronaldinho transferinin gerçekleşmemesi camiada hayal kırıklığı oluştururken, prestij kaybına da neden oldu. Ortaya atılan bir iddia ise tüyleri ürpertecek cinsten. Beşiktaş yönetiminde kimi isimlerin Brezilyalı’nın transferine hiç sıcak bakmadıkları ve “Daha stadımız bile belli değil. Bu parayı nasıl karşılarız. Hem ne gereği var ki” görüşünde oldukları kaydedildi. Brezilyalı yıldızın elden kaçmasının altında yönetimdeki bu bölünmüşlük durumunun da önemli bir etken olduğu iddia edildi.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar