Ana Sayfa

Szymanski için Rus Sport Express’ten bomba Galatasaray iddiası

Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe'nin Polonyalı futbolcusu Sebastian Szymanski'nin transfer sürecinda Galatasaray'ın etkisi olduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe haberleri | Sebastian Szymanski, Fenerbahçe taraftarlarının sevgilisi… özellikle Galatasaray’ın elinde kapılması Polak yıldızı çok daha değerli bir hale getiriyor. Rusların Sport Express gazetesi ise sarı-lacivertlilerin Szymanski operasyonunu yazdı. 
 
OPERASYON SIRASINDA NELER YAŞANDI NELER
 
 
* Dinamo, Szymanski'nin bir sonraki transferinin bir yüzdeyi güvence altına aldı. Bu sayede 15 milyon Euro'dan fazla kazanabilir. 
 
* Sözleşmede yaklaşık 4 milyon bonus ve henüz kimsenin açıklamadığı gibi, bir sonraki satıştan Dinamo için bir yüzde içeriyor. 
 
* Szymanski 24 yaşında, Fenerbahçe'nin kariyerinin zirvesi olup olmayacağı belli değil. Bu yüzden bir sonraki transferden elde edilecek gelir çok daha büyük olabilir. Bu da kulübe 15 milyon Euro'dan fazla para gidebileceği anlamına geliyor.
 
* Şimdiye kadar, bu son 1.5 yılda Rus futbolundaki en karlı operasyon. Tabii ki, Galatasaray’ın Szymanski için savaşması bu rakamın ortaya çıkmasına yardımcı oldu. Gerçek bir teklif vardı. Dinamo yönetimi ustaca oyununu oynadı.
 

Tüm Spor Haberleri İçin Tıklayınız.